Wojciech Wiktorowicz

Skwierzyna
52,58960815,4993090 95 717 06 17

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
18 opinii

0 kompetencji. Wcześniej miałam rozpoznanego torbiela, przez co miałam opóźnienie 60 dniowe okresu. Stwierdził, że nic nie ma na USG i niemożliwe, żebym miała. Dzień wcześniej coś ze mnie wypłynęło, a od miesiąca mam problemy z bólem brzucha, od tygodnia nie do wytrzymania. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają, a on każe mi brać nospę, bo mnie wyrostek boli, którego od 17 lat ponad już nie mam (wycięty). Żenada, odradzam tego felczera, bo na lekarza to on się nie nadaje - nbrak jakiejkolwiek wiedzy medycznej.

z pierwszym dzieckiem chodzilam prywatnie a z drugim panstwowo i nie zgadzam sie z krytycznymi opiniami na jego temat.obie moje ciaze przebiegly prawidlowo a porody bez problemow.zyczylabym kazdej pacjetce takigo lekarza.

Lekarz jakich w tych czasach mało.Napewno zdecydowanie pomaga w różnych chorobach,poprawiając błędy innych lekarzy!!!Z tego co wiem to chyba niejednej kobiecie pomógł!Wyniki cytologii wysyła do domu,nie trzeba biegać...Nie naciąga,ale naprawdę leczy!Nie wiem skąd te negatywy,jak kogoś nie stać niech chodzi na kase a i tak z tego co wiem to pomoże!

brak słów wierzę wam dziewczyny w to co piszecie leczyłam sie u tego lekarza 8 lat w pierwszą ciąże zaszłam właśnie 8 lat temu doktor sprawdził się bardzo dobrze kompetentny i delikatny chodziłam do niego na kase chorych do przychodni tak ja powiedział że będzie przy porodzie i pomoże mi przetwać i tak było choć było cieżko zaczełam rodzić o 7:30 urodziłam o 18 kiedy zaszłam wciąze drugą postanowiłam że bede chodzic prywatnie. I TU PRZEŻYŁAM SZOK PODCZAS GODZIN PRZYJMOWANIA PACJĘTEK KAWA, OBIAD, ROZMOWY Z ŻONĄ itp. za wizyte kro od 80-100 zł tylko bada nic pozatym o to czy robic usg musiałm sama przypominac ze to juz czas!!! to jest jedyny lekarz jai znam że za zwolnienie L4 trtzeba płacić mnie skasował 30 zł z tego co wiem jest za darmo !!! data porodu zle wyliczona zła ocena USG o 3 tyg. młodsza była nie 10 tyg tylko 7 tyg.kolejny stres wynajdywania choroby dla mojego synka HIPOTROFII żenada!!! a jeżeli chodzi o poród coś strasznego w szpitalu wogóle mnie nie znał poród niał byc ale kiedy brali mnie na rozwiązanie porodu nie pojawił sie a miał być tak sie umawiałam rodiłam 10 godz. choc odrazu był problem że szyjka sie nie obkurcza ale mimo wszystko on podjoł decyzje ze mam rodzic dopiero jak zalałam sie krwią i zaczełam się drzec pojawiłą sie lekarz anił i zrobił zrobili mi cesarkę tym aniołem był doktor RANGE sam powiedział że zadługo sie męczyłam i nie rozumie postawy Wiktorowicza całe szczescie że synek urodziłą sie zdrowy ODRADZAM LEKARZA TO JEST TYLKO SCIĄGANIE KASY BIZNES NA KOBIETACH

To wsppanialy lekarz! MAdry doswiadczony!Tak na marginesie te kobiety ktore maja problem z finansami niech nie chodza do lekarzy prywatnie!Osoba ktora idzie prywadnie sie leczyc niech sie liczy z tym ze za darmo nikt nic nie bedzie robil!Do Pana doktora przyjezdzam ze Szczecina!Jest szczery a to najwazniejsze bo co drugi lekarz ginekolog tylko potrafi slodzic a nie na tym polega wizyta!Pozdrawiam Doktora !

lekarz bardzo nie odpowiedni dla kobiet po porodach

szkoda gadać,wszystkim innym się zajmuje nie pacjentką,powinien pomidory na straganie sprzedawać.

Ten lekarz okazał się najgorszym u którego byłam pierwsze wrażenie dobre lecz w czasie trwania ciąży zaczełam panikowac że ten lekarz ma tak naprawdę nie pacjentkę i zdrowie tylko kase na uwadze.na wizyty przychodzi jak mu się uda strasznie nie solidny w gabinecie siedzi żona i w trakcie konsultacji wtrąca się nie pytana strasznie irytujące ,a jak myslicie drogie panie że w szpitalu on was będzie prowadził do konca porodu to się zawiedziecie on ma to w nosie .Mój poród trwał a 19 godzin nie mogłam się do prosic godnego traktowania przepychali mnie z sali do sali bo poród trwał a nie było miejsca bo ktos inny rodził.Bez pomocy plątałam się po korytarzu bo pielegniarki wypełniały papiery aż we trzy jakby jedna nie mogła.Nie zapomnę tej bezsilności i wielkiego strachu o dziecko.Tak jest w Skwierzynie.Podczas tak długiego czasu kobieta jest tak wycienczona tak długim porodem że szkoda słów nie wspominając o głupich docinkach personelu matka czuje że jest coś nie tak .Dziecko urodziło się całe sine owinęte pępowiną.prosiłam o cesarke nie wiem czemu mi Wiktorowicz odmówił teraz wiem że powinnam rzucic do kieszeni zupełnie nie polecam prywatnych wizyt u tego lekarza stracicie pieniąde a opieka gorsza niż u lekarzy co leczą panstwowo .

Jeżdżę do niego specjalnie 160 km. Dzięki niemu w ogóle jestem w ciąży i ją utrzymałam. Konkretny, fachowy, może komuś wydawać się przez to niemiły - kwestia gustu i umiejętności przyjęcia do siebie tego co mówi inny człowiek. Pożartować też potrafi. ALE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE WIE CO ROBI. Nie owija w bawełnę, wszystko co mówił sprawdzałam na necie i u innych lekarzy - miał rację. Teraz czekam spakowana na rozwiązanie.

Dr Wiktorowicz prowadził od początku moją ciążę złe. Kiedyś był b.dobrym lekarzem i dlatego do niego poszłam. Lekceważył to w jakim byłam stanie (miałam 2 krwotoki), a on nawet mnie na l-4 nie wysłał po 1 krwotoku, dopiero po tym 2 do szpitala i na l-4. Jego przeoczenia i zaniedbania doprowadziły do śmierci mojego dziecka.

Witam :) Jestem w 28 tygodniu ciąży.Od samego początku prowadzi mnie Doktor Wiktorowicz.Jestem zadowolona z jego usług.Ufam mu jako lekarzowi :) Polecam !

Witaj. To moja druga ciąża prowadzona przez Wiktorowicza. Jeszcze 4 lata temu był super, a teraz... Szkoda gadać. Wizyty, o ile w ogóle się odbywają, ponieważ bardzo często nie można go zastać ( Przytoczna) to odbywają się w pośpiechu i tak naprawdę to rzadko się zdarza żeby badał. I brak sprzętu!!! Mogliby oddać ten gabinet komuś kto się będzie interesował a nie olewał nas wszystkich.

witam ! jest to moja druga ciaza prowadzona przez tego doktora.pierwsza była w miare dobra . a co do drugiej to mam watpliwasci co do tego lekarza . Niema czasu dla pacjenta, traktuje pacjentke małostkowo , i tak szczerze to tak na odwal przyjmuje pacjentów. szczerze nie polecam tego lekarza

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i była wspaniała. Nic nie mam Doktorowi do zarzucenia! Wszystko mi odpowiednio tłumaczył i przede wszystkim badanie przeprowadzone było bardzo delikatnie. Ma duże poczucie humoru co pomaga się zrelaksować;) Bardzo gorąco polecam!!!!!!

CZY ZDARZYŁKO SIE KOMUŚ ZEBY DOKTOR WIKTOROWICZ W PRZYCHODNI KOŁO SZPITALA BADAŁ BEZ REKAWICZEK??????????????????????

Trafiłam do tego lekarza można powiedzieć z przymusu, gdyż innego w mojej okolicy nie ma. Byłam w ciąży. Ciąża prowadzona prawidłowo, lekarz może czasem troszkę roztrzepany. Faktycznie stosuje dużo przestarzałych leków, teraz są już przecież nowej generacji. Ale mimo wszystko polecam, sprawdził się przy porodzie. Diagnozy prawidłowe, porównywałam je z tymi które stawiał mój lekarz w Poznaniu.

Pan doktor patrzy tylko gdzie by jak najwiecej pieniazkow wyciagnac, a pacjent i jego potrzeby schodza na drugi plan. Szkoda, bo kiedys to byl bardzo dobry lekarz. osobiscie nie polecam, skoro kobiecie w ciazy na przeziebienie radzi grzane wino.

To lekarz z minionej epoki. Podstawowe narzędzia to kleszcze i "pompka do vacum".

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny