lekarz Wojciech Wiktorowicz

3,1
2,8

Aga

25.10.2015

Nie polecam Pana Wojciecha Wiktorowicza. Byłam jego pacjentkom- prowadził moją ciąże. Gdy przychodziłam na wizyty prywatne był miły, wiedział o wszystkich moich problemach i powiedział że” w moim przypadku będę miała cesarskie cięcie”, umówił mnie nawet na termin, miałam się tylko zgłosić do szpitala w Skwierzynie. Gdy przyjechałam do szpitala Pan doktor gdy mnie zobaczył zaczął się zachowywać jakby mnie nie znał i wtedy się dowiedziałam że nie jestem zapisana na cesarskie cięcie - wmawiał mi że sama na nim usiłuję wymusić taki poród zupełnie jak by zapomniał że na każdej wizycie prywatnej u niego w gabinecie byłam z partnerem - ogólnie zaskoczyło mnie to w jaki sposób mnie traktuje powtarzał że naturalnie " i za trzy dni nie urodzę i niepotrzebnie przyjechałam do szpitala, poza tym na drugi dzień mnie wypiszą ". Urodziłam tego samego dnia dziecko o wadze 4 kg. wynikiem czego zostałam cała porozrywana i mam wiele problemów związanych z takim porodem - nie polecam

Joanna

27.03.2015

Bardzo uprzejmy, kompetentny, doświadczony lekarz. Zawsze pomoże, wszystko wytłumaczy, potrafi podnieść na duchu, kiedy jest coś nie tak. Polecam doktora, chodzę już dość długo i zawsze jest tak jak trzeba.

02.01.2013

0 kompetencji. Wcześniej miałam rozpoznanego torbiela, przez co miałam opóźnienie 60 dniowe okresu. Stwierdził, że nic nie ma na USG i niemożliwe, żebym miała. Dzień wcześniej coś ze mnie wypłynęło, a od miesiąca mam problemy z bólem brzucha, od tygodnia nie do wytrzymania. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają, a on każe mi brać nospę, bo mnie wyrostek boli, którego od 17 lat ponad już nie mam (wycięty). Żenada, odradzam tego felczera, bo na lekarza to on się nie nadaje - nbrak jakiejkolwiek wiedzy medycznej.

23.06.2012

z pierwszym dzieckiem chodzilam prywatnie a z drugim panstwowo i nie zgadzam sie z krytycznymi opiniami na jego temat.obie moje ciaze przebiegly prawidlowo a porody bez problemow.zyczylabym kazdej pacjetce takigo lekarza.

15.04.2012

Lekarz jakich w tych czasach mało.Napewno zdecydowanie pomaga w różnych chorobach,poprawiając błędy innych lekarzy!!!Z tego co wiem to chyba niejednej kobiecie pomógł!Wyniki cytologii wysyła do domu,nie trzeba biegać...Nie naciąga,ale naprawdę leczy!Nie wiem skąd te negatywy,jak kogoś nie stać niech chodzi na kase a i tak z tego co wiem to pomoże!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Skwierzyna"?

Bożena Lech

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
Gorzów Wielkopolski

szpitalna 1