lekarz Wojciech Wiktorowicz

2,9

Nie polecam Pana Wojciecha Wiktorowicza. Byłam jego pacjentkom- prowadził moją ciąże. Gdy przychodziłam na wizyty prywatne był miły, wiedział o wszystkich moich problemach i powiedział że” w moim przypadku będę miała cesarskie cięcie”, umówił mnie nawet na termin, miałam się tylko zgłosić do szpitala w Skwierzynie. Gdy przyjechałam do szpitala Pan doktor gdy mnie zobaczył zaczął się zachowywać jakby mnie nie znał i wtedy się dowiedziałam że nie jestem zapisana na cesarskie cięcie - wmawiał mi że sama na nim usiłuję wymusić taki poród zupełnie jak by zapomniał że na każdej wizycie prywatnej u niego w gabinecie byłam z partnerem - ogólnie zaskoczyło mnie to w jaki sposób mnie traktuje powtarzał że naturalnie " i za trzy dni nie urodzę i niepotrzebnie przyjechałam do szpitala, poza tym na drugi dzień mnie wypiszą ". Urodziłam tego samego dnia dziecko o wadze 4 kg. wynikiem czego zostałam cała porozrywana i mam wiele problemów związanych z takim porodem - nie polecam

Bardzo uprzejmy, kompetentny, doświadczony lekarz. Zawsze pomoże, wszystko wytłumaczy, potrafi podnieść na duchu, kiedy jest coś nie tak. Polecam doktora, chodzę już dość długo i zawsze jest tak jak trzeba.

0 kompetencji. Wcześniej miałam rozpoznanego torbiela, przez co miałam opóźnienie 60 dniowe okresu. Stwierdził, że nic nie ma na USG i niemożliwe, żebym miała. Dzień wcześniej coś ze mnie wypłynęło, a od miesiąca mam problemy z bólem brzucha, od tygodnia nie do wytrzymania. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają, a on każe mi brać nospę, bo mnie wyrostek boli, którego od 17 lat ponad już nie mam (wycięty). Żenada, odradzam tego felczera, bo na lekarza to on się nie nadaje - nbrak jakiejkolwiek wiedzy medycznej.

z pierwszym dzieckiem chodzilam prywatnie a z drugim panstwowo i nie zgadzam sie z krytycznymi opiniami na jego temat.obie moje ciaze przebiegly prawidlowo a porody bez problemow.zyczylabym kazdej pacjetce takigo lekarza.

Lekarz jakich w tych czasach mało.Napewno zdecydowanie pomaga w różnych chorobach,poprawiając błędy innych lekarzy!!!Z tego co wiem to chyba niejednej kobiecie pomógł!Wyniki cytologii wysyła do domu,nie trzeba biegać...Nie naciąga,ale naprawdę leczy!Nie wiem skąd te negatywy,jak kogoś nie stać niech chodzi na kase a i tak z tego co wiem to pomoże!

brak słów wierzę wam dziewczyny w to co piszecie leczyłam sie u tego lekarza 8 lat w pierwszą ciąże zaszłam właśnie 8 lat temu doktor sprawdził się bardzo dobrze kompetentny i delikatny chodziłam do niego na kase chorych do przychodni tak ja powiedział że będzie przy porodzie i pomoże mi przetwać i tak było choć było cieżko zaczełam rodzić o 7:30 urodziłam o 18 kiedy zaszłam wciąze drugą postanowiłam że bede chodzic prywatnie. I TU PRZEŻYŁAM SZOK PODCZAS GODZIN PRZYJMOWANIA PACJĘTEK KAWA, OBIAD, ROZMOWY Z ŻONĄ itp. za wizyte kro od 80-100 zł tylko bada nic pozatym o to czy robic usg musiałm sama przypominac ze to juz czas!!! to jest jedyny lekarz jai znam że za zwolnienie L4 trtzeba płacić mnie skasował 30 zł z tego co wiem jest za darmo !!! data porodu zle wyliczona zła ocena USG o 3 tyg. młodsza była nie 10 tyg tylko 7 tyg.kolejny stres wynajdywania choroby dla mojego synka HIPOTROFII żenada!!! a jeżeli chodzi o poród coś strasznego w szpitalu wogóle mnie nie znał poród niał byc ale kiedy brali mnie na rozwiązanie porodu nie pojawił sie a miał być tak sie umawiałam rodiłam 10 godz. choc odrazu był problem że szyjka sie nie obkurcza ale mimo wszystko on podjoł decyzje ze mam rodzic dopiero jak zalałam sie krwią i zaczełam się drzec pojawiłą sie lekarz anił i zrobił zrobili mi cesarkę tym aniołem był doktor RANGE sam powiedział że zadługo sie męczyłam i nie rozumie postawy Wiktorowicza całe szczescie że synek urodziłą sie zdrowy ODRADZAM LEKARZA TO JEST TYLKO SCIĄGANIE KASY BIZNES NA KOBIETACH

To wsppanialy lekarz! MAdry doswiadczony!Tak na marginesie te kobiety ktore maja problem z finansami niech nie chodza do lekarzy prywatnie!Osoba ktora idzie prywadnie sie leczyc niech sie liczy z tym ze za darmo nikt nic nie bedzie robil!Do Pana doktora przyjezdzam ze Szczecina!Jest szczery a to najwazniejsze bo co drugi lekarz ginekolog tylko potrafi slodzic a nie na tym polega wizyta!Pozdrawiam Doktora !

lekarz bardzo nie odpowiedni dla kobiet po porodach

lekarz bardzo nie odpowiedni dla kobiet po porodach

szkoda gadać,wszystkim innym się zajmuje nie pacjentką,powinien pomidory na straganie sprzedawać.

Ten lekarz okazał się najgorszym u którego byłam pierwsze wrażenie dobre lecz w czasie trwania ciąży zaczełam panikowac że ten lekarz ma tak naprawdę nie pacjentkę i zdrowie tylko kase na uwadze.na wizyty przychodzi jak mu się uda strasznie nie solidny w gabinecie siedzi żona i w trakcie konsultacji wtrąca się nie pytana strasznie irytujące ,a jak myslicie drogie panie że w szpitalu on was będzie prowadził do konca porodu to się zawiedziecie on ma to w nosie .Mój poród trwał a 19 godzin nie mogłam się do prosic godnego traktowania przepychali mnie z sali do sali bo poród trwał a nie było miejsca bo ktos inny rodził.Bez pomocy plątałam się po korytarzu bo pielegniarki wypełniały papiery aż we trzy jakby jedna nie mogła.Nie zapomnę tej bezsilności i wielkiego strachu o dziecko.Tak jest w Skwierzynie.Podczas tak długiego czasu kobieta jest tak wycienczona tak długim porodem że szkoda słów nie wspominając o głupich docinkach personelu matka czuje że jest coś nie tak .Dziecko urodziło się całe sine owinęte pępowiną.prosiłam o cesarke nie wiem czemu mi Wiktorowicz odmówił teraz wiem że powinnam rzucic do kieszeni zupełnie nie polecam prywatnych wizyt u tego lekarza stracicie pieniąde a opieka gorsza niż u lekarzy co leczą panstwowo .