dr Wojciech Wiliński

Godny polecenia specjalista. Przeprowadzìł mnie przez ciążę i poród, w czasie którego był obecny. Podczas wizyt odpowiadał spokojnie i rzeczowo na wszystkie pytania moje i męża. Wszystkie wizyty odbyły się bez opóźnienia. Gdybym jeszcze raz była w ciąży na pewno zdałabym się na fachowość pana doktora. POLECAM!!!

Przez 10 lat byłam pacjentką pana doktora.Myślałam,że dobrze trafiłam i z nikim nie konsultowałam diagnoz doktora. Pierwszą operację przeprowadził dobrze i chwała mu za to,dlatego dwie gwiazdki nie jedna. Natomiast 4 lata temu zdiagnozował u mnie mięśniak,który stwierdził,że będzie obserwował,bo nic nie powinno się dziać.Przez ten czas miałam okropne krwotoki,które zgłaszałam.Jedynym zaleceniem była antykoncepcja,której to nie mogę przyjmować, co też zgłaszałam (skutki uboczne). Żadnych badań mi nie zlecił.Okazało się, ze mam przewlekłą niedokrwistość i anemię,hemoglobina 8,żelazo 12,dlatego tak słabo się czułam. Raz w roku regularnie na wizycie prywatnie. A w ...

Raz w roku regularnie na wizycie prywatnie.
A w listopadzie diagnoza: trzeba usunąć macicę z przydatkami.Mam 37 lat,dla mnie to tragedia.Lekarz zero tłumaczenia, tylko dał namiar na kolegę po fachu w Salve:
"bo ja się tym nie zajmuję,za dużo mam porodów".
Po 10 latach opieki zostałam tak potrakowana.
Trafiłam do innego specjalisty(nie do kolegi) i jego pierwsze pytanie:czemu te mięśniaki były tyle hodowane a nie od razu usunięte?I w jakim tempie rosły.Okazało się,że są 3 szt oraz polip-czego nie zauważył mój lekarz.Pytanie to wysłałam do dr.Wilińskiego,był na urlopie i nie odpowiedział.Poprosilam o dokumentację na maila,nie otrzymałam.
Jestem po histeroktomii,niestety...
Można było tego uniknąć.
Wystarczyło w porę zareagować i słuchać zgłoszeń pacjentki.Mam żal do siebie, że nie skonsultowałam się innym specjalistą 4 lata temu,nie wspomnę już o lekarzu,który zawiódł po całości.
I teraz przestroga i refleksja na przyszłość:
czy warto prywatnie chodzić do lekarzy?

Osoba nieobecna, na pytania bardziej szczegółowe odpowiada od niechcenia i z łaski. Wizyta płatna. W świecie, w którym jest tylu lekarzy nikt mi nie będzie robić łaski :)

W świecie, w którym jest tylu lekarzy nikt mi nie będzie robić łaski :)

U Pana Doktora Wilińskiego prowadziłam swoją drugą ciążę i z całą pewnością stwierdzam, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Od samego początku czułam się zaopiekowana na najwyższym poziomie. Każda wizyta odbywała się punktualnie i zawsze trwała dokładnie tyle ile było potrzeba. Pan Doktor reaguje na każdą naszą wątpliwość i zawsze służy pomocą i radą. Pani Położna, która pracuje w gabinecie to również cudowna, ciepła osoba do której wraca się z uśmiechem na twarzy. Poród z pomocą Doktora Wilińskiego będę wspominać jako wspaniałe i wyjątkowe doświadczenie, czułam się bezpiecznie pod jego opieką. Taki Lekarz to skarb. Z całego serca polecam zarówno Pana Doktora jak i szpital Salve bo jest to miejsce można poczuć się jak w klinice na światowym poziomie. Dziękuje Panie Doktorze i do zobaczenia!

Zmuszona jestem zgodzić się z opiniami poprzedników na innych portalach. Dr jest osobą zmanierowaną i wyniosłą, skupioną na aspekcie finansowym wizyty, zdecydowanie mniej na pacjencie. W dniu porodu okazało się, że dr nie tylko nie pamięta płci mojego dziecka, ale również brakuje kilku badań, co skomentował, że nie chodziłam do niego od początku ciąży, więc to się mogło zdarzyć :) Wyjątkowo nie polecam tego człowieka - w moich oczach nie wpisuje się w definicję lekarza. Kolejne ciąże będę prowadzić u innego lekarza. Chętnie zapłacę za profesjonalizm. Jeśli ktoś jest zainteresowany, ...

Jeśli ktoś jest zainteresowany, z przyjemnością przekażę, jak wyglądały moje wizyty - proszę o kontakt mailowy.

A było to 20 lat temu. Przed porodem troche obaw i stresu. Potem 20 min ciężkiej pracy mojej (patrzyłem i nie zemdlałem) Pan położnych i P . Dr Wilińskiego który natychmiast wprowadził dobrą rodzinna atmosfere na sale porodową i poporodową. Było naprawdę miło. Pisze to ja - mąż ale zdanie żony było podobne a synek niestety nie pamięta :-) Szkoda mi bardzo ,że to w niestety na pewno się nie powtórzy. Natomiast P Dr. Wilińskiego POLECAM !

Byłam pacjentką dra Wilińskiego. Jako człowiek b. uprzejmy i miły ale jako lekarz niekompetentny i myślący schematycznie, bez uwzględnienia indywidualnej sytuacji pacjenta. Wysłał mnie do porodu siłami natury bez USG ( o które pytałam wiele razy, uznał, ze wystarczy to sprzed 2 m-cy) i pomimo wykrycia bakterii. Nie słuchał, kiedy mówiłam, że w mojej rodzinie rodzą się b. duże dzieci i z moją budową mogę mieć problem (158cm). Dziecko miało 4300, nie urodziło się sn, a przedłużający się poród sn doprowadził do zakażenia u dziecka, któremu- jak się okazało - zapobiegłoby cesarskie ciecie. Zastrzyk, wbrew zapewnieniom lekarza, nie jest wystarczającą barierą. Wystarczyło uważniej mnie zbadać i wysłuchać tego, co mówię. Nie polecam.

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy (a to niestety rzadkość) lekarz. Zdecydowanie polecam.

Trafiłam do pana doktora będąc drugi raz w ciąży po pierwszym poronieniu.Niestety znowu mając krwawienia i zagrożoną ciążę.Dzisiaj jestem w 37 tygodniu ciąży która przebiega prawidłowo nie będąc nawet jednego dnia w szpitalu.Bardzo żałuje ze nie trafiłam do tego lekarza wcześniej bo być może dzisiaj oczekiwalabym drugiego dzidziusia.

Dr Wiliński był przy moim porodzie i przeprowadził mnie przez niego bardzo sprawnie i kompetentnie, dzięki czemu ma bardzo dobre wspomnienia z tej wyjątkowej chwili. Ma bardzo uprzejme i troskliwe podejście do pacjenta, przy tym bardzo pogodny. Rzeczowy i widać, że wie co robi. Był to mój pierwszy poród i czułam, że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim przyszłym mamom :-)