lekarz Wojciech Wyrwa

Świetny lekarz, stawia bardzo trafne diagnozy, świetny fachowiec, uprzejmy, Gorąco polecam, mało jest takich lekarzy jak doktor Wyrwa.

Świetny lekarz, stawia bardzo trafne diagnozy, świetny fachowiec,
uprzejmy,
Gorąco polecam, mało jest takich lekarzy jak doktor Wyrwa.

świetny lekarz ,czekając na wizytę myślałem ,że zesłabnę z bólu. Jak tylko wizyta się skończyła mi już się poprawiło ,nie zdążyłem jeszcze leków wykupić a już czułem poprawę. Gość zna się na rzeczy naprawdę ,mówi spokojnie,rzeczowo bez nerwów. Na gardło przepisał mi konkretny lek(nie dobry w smaku) ,bo lekarstwo musi być niesmaczne inaczej nie działa. Zaskoczyło mnie to ,że bardzo długo osłuchiwał mi klatkę piersiową(z 3-4 minut) jakby chciał sprawdzić na 100% czy jest wszystko dobrze. U innych lekarzy nie trwało to nigdy dłużej jak 30sekund.

Bardzo dobrze diagnozuje,cierpliwy, podchodzi do pacjenta jak do czlowieka! Bardzo dobry lekarz! Dziekuje Panie doktorze, polecam!

cenię Pana doktora zawsze prawidłowo zdiagnozował dolegliwości i zawsze po jednej wizycie następuje poprawa.Szkoda że ostatnio jest tygodniowe oczekiwanie na wizytę.

Traktuje pacjenta jak osobe! Fantastycznie zdiagnozowal moja chorobe i bede mu za to zawsze wdzieczna!

Lekarz bardzo przyjazny i kompetentny .Leczy sie u niego cala moja rodzina i wszyscy sa zadowoleni.

Podtrzymam komentarz koleżanki Anny, bardzo wnikliwy, słuchający, uważny. Już po pierwszej wizycie i przypisaniu leków odczułem poprawę. Badania robione w sposób dokładny i spokojny. Dużo pytań szczegółowych. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Uważny, słuchający, wnikliwy. Leczy moje dzieci, mnie, męża, mamę. Polecam bardzo. W razie potrzeby ekg, usg na miejscu w ramach wizyty.

Lekarz lubiany, kompetentny, dużo mu zawdzięczamy

Lekarz lubiany, kompetentny, dużo mu zawdzięczamy

Polecam gorąco tego lekarza.Bardzo konkretny,sympatyczny i doskonały fachowiec.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.