dr n. med. Wojciech Żebrowski

2,9
2,6
2,1
2,5

Stanowczo nie polecam!!! Może ktoś ma dobre o nim zdanie, ale ja NIE! Kilka lat temu podczas badania naszej córki (wówczas 4-miesięcznej) powiedział, że jest bardzo silna i żebyśmy pomyśleli, jaki sport będzie uprawiać w przyszłości. Po kilku miesiącach okazało się, że to napięcie mieśniowe - córcia ma MPD. Już wtedy DOBRY lekarz mógł to rozpoznać, ale cóż na takiego nie trafiliśmy! Straciliśmy bezpowrotnie cenny czas, który mógł być już wtedy wykorzystany na rehabilitację! Dodatkowo żonie polecił podpiętek, który (po zabiegach chiropraktyka) wylądował w śmietniku! Bardziej szkodził, niż pomagał. Ten ...

Ten doktor powienien mieć przydomek "podpiętek" - tak często go poleca, że zastanawiam się, czy ma może profity od producenta...

Jestem zadowolona z wizyt u P.doktora wiem bardzo duzo na temat swojego schorzenia i cały czas P doktor mnie leczy ii poleca nowe badania

Podczas "badania" w gabinecie pana doktora dokonał się cud - okazało się, że samoistnie wyprostował mi się kręgosłup, pokrzywiony od dzieciństwa! Nie była potrzebna żadna rehabilitacja, ćwiczenia, ani operacja. Wystarczył dotyk cudownych rąk! Powinien występować w kategorii cudotwórca, a nie lekarz ortopeda! Bo nie rozpoznać skrzywień widzianych gołym okiem, to już naprawdę niezbyt dobrze świadczy o kompetencjach!

Jestem rozczarowany wizytą . Udalem sie z wynikiem , mam schorzenia kręgoslupa, i dolegliwosci dokuczliwe ztego tytulu. Niestety nic mi ten lekarz nie pomógł. Chłodno, bez zaleceń, bez rechabiltacji . Nie polecam nikomu tego lekarza

Mi pomógł! A miałam mieć operacje, usg za 300 zł (u innego lekarza). Pan doktor wskazał mi ćwiczenia i już :) Polecam

kompetentny, rzeczowy, miły w kontaktach, zdecydowanie za długi czas oczekiwania na wizytę

Przyszedłem w lutym 2009 po zapaleniu kaletki ścięgna achillesa z pytaniem "co jeszcze mogę zrobić aby zminimalizować nawrót choroby ?".Doktor odpowiedział, że nic. A mógł polecić dobrego fizjoterapeutę, który by mnie przygotował do powrotu do pracy. Dzisiaj jestem na zwolnieniu lekarskim i przechodzę kolejną terapię.Doktor nie zapytał o mój zawód. Może jestem listonoszem ? Zdecydowanie nie polecam.

Przyszłam do lekarza z urazowym bólem kolana,stwierdził,że ból jest spowodowany przez skrzywiony kręgosłup.Obecnie jestem po atroskopi kolana na którą skierował mnie inny ortopeda.Zabieg był konieczny bo zerwana łekotka zrobiła w kolanie duże spustoszenie.