W trakcie wizyty na NFZ lekarz często odbiera telefon i umawia pacjentów na prywatne wizyty przez co nie poświęca odpowiednio dużo uwagi pacjentowi. Z wizyty na NFZ jestem niezadowolony, być może pacjent na prywatnej wizycie będzie potraktowany bardziej kompleksowo?

Pan Doktor uratował mi życie. Za co Mu bardzo dziękuje. Operował mnie w Końskich (tętnice szyjne)- minęło 2 lata a tętnice są zdrowe i blizna po operacji prawie niewidoczna.Miły czy nie miły - ludzie dzisiaj tak brakuje KOMPETENTNYCH lekarzy a dr Gołąbek jest jednym z nich. Dziękuję. Barbara

Witam serdecznie , Moja ocena tego lekarza jest bardzo wysoko z kilku powodów.Na wizytę umówiłem moja mamę która do tej pory leczyła się w Busku Zdrój ale bez efektów.Po prywatnej wizycie wyszła zszokowana od lekarza ale pozytywnie:) Lekarz oczywiście zbadał mamę dokonał obszernego wywiadu i stwierdził że leczenie musi zacząć u neurologa ponieważ przyczyna objawów to ucisk na nerwy kręgosłupa - a to oczywiście nie jest jego działka. Gdy mam wychodząc od lekarza zapytała ILE - lekarz odpowiedział "nic ja Pani nie pomogę pokierował ją tylko do odpowiedniego specjalisty i wykluczył związek choroby z powodu problemów z naczyniami " Tak więc opinia jest mamy nie moja - ale w imieniu mamy czuję się zobowiązany do wystawienia takiego komentarza ponieważ jako "człowiek " ten lekarz z pewności na nią zasługuje. Moja mama z racji wieku i braku znajomości obsługi komputera niestety nie była by w stanie wyrazić swojej opini na tym forum.
Pozdrawiam Tomasz K.

Po wizycie na NFZ od razu daje namiar na swój gabinet prywatny. Jako że w Kielcach jest tylko jedna poradnia chorób naczyń lekarze w niej pracujący to maszynki do robienia pieniędzy.Fachowość nijak się ma do kultury podejścia do pacjenta.Polska służba zdrowia !!!

Pan dr. Gołąbek uratował mi zdrowie a może i życie. To świetny lekarz. Rzeczywiście mało "kontaktowy" ale nie o to przeciez chodzi. Jest kompetentny, zna swój "fach". WIęc czego wiecej trzeba?

Dr Gołąbek jest świetnym lekarzem. Mam poważny problem naczyniowy pomimo to mam nadzieję, że leczenie przyniesie pozytywne efekty, zależy to również od mojej systematyczności w leczeniu (zaniedbałam świadomie). Należy jednak przyznać, że jest doskonały jako specjalista chirurgii naczyń.To, że mało mówi, nie ma wpływu na efekty leczenia. Mam do Tego lekarza wielkie zaufanie i polecam Go innym pacjentom.

dobry specjalista, może nie jest specjalnie serdeczny i miły dla pacjentów ale poleciłabym pana doktora każdemu z problemami naczyniowymi, po kilku latach pod opieką dr gołąbka zoperowane żylaki nie wracają, a to chyba ważniejsze od braku wylewności u lekarza

Pan doktor nie ma czasu dla pacjenta (może ma ich zbyt wielu podczas dyżuru), pogania, nie tłumaczy nawet jak dawkować leki, jest nieprzyjemny, kompleksowe podejście do pacjenta to termin obcy panu doktorowi (dwie specjalizacje,więc wiedza może jest ale szacunku dla pacjenta brak).