lekarz Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny

Super lekarz, wszystko powie na temat choroby. Jest bardzo uprzejmy oraz uśmiechnięty ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam

Bez uwag, od wielu lat. Godny polecenia, prawdziwy fachowiec. Dobre podejscie do pacjenta i spora wiedza

Bez uwag, od wielu lat. Godny polecenia, prawdziwy fachowiec.
Dobre podejscie do pacjenta i spora wiedza

Bardzo dobry lekarz, proszę mi uwierzyć z anielską cierpliwością :) nie zamieniłabym go na nikogo innego dla mojej córy :) zawsze uprzejmy, kontaktowy, cierpliwy, zawsze wyjaśni co i jak :)

Lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizmu. Traktuje każdego pacjenta jak człowieka a nie tylko kolejny numerek, jest uprzejmy. Poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba, stawia trafne diagnozy, przepisuje skuteczne leki (antybiotyki tylko kiedy jest to konieczne). Kiedy trzeba wypisuje odpowiednie skierowania do specjalistów lub na badania. Czego chcieć więcej? Chyba tylko tego, żeby podobnych lekarzy było więcej.

Bardzo mało jest lekarzy a raczej ludzi oddanych swojej pasji oraz czujących chęć pomocy. Niesamowity człowiek, LEKARZ! Pozdrawiam Pana doktora ;)

Bardzo mało jest lekarzy a raczej ludzi oddanych swojej pasji oraz
czujących chęć pomocy. Niesamowity człowiek, LEKARZ! Pozdrawiam Pana
doktora ;)

Pan doktor jest lekarzem na 6stkę!Nie znam i nie znałam lepszego specjalisty!Miły,uprzejmy,zawsze kulturalny i w odróżnieniu od reszty personelu nie pokazuje swojej wyższości.Zawsze spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania,jest troskliwym lekarzem dbającym o dobro pacjenta,bezkonfliktowy,profesjonalny specjalista,nigdy nie zbywa pacjenta proszącego o badania.Czasem podziwiam Pana doktora za cierpliwość jaką ma,przemiły człowiek.

Pan Dr Chmiel jest po pierwsze fantastycznym, dokladnym, rzetelnym, skrupulatnym specjalista!!! Poza tym bardzo kulturalnym i spokojnym czlowiekiem, ktory doskonale leczy oraz tlumaczy wszystko cierpliwie. Zawsze jest pomocny zarowno przez telefon jak i osobiscie, oddzwania i troszczy sie o swoich pacjentow. Mozna na niego liczyc o kazdej porze i kazdego dnia. Ze swieca takiego lekarza szukac! Prawdziwe powolanie - dziekuje

the best -poprostu nic dodac nic ująć naprawde nie wiem co wiecej napisac !!!. To pierwszy taki lekarz, którego spotkałem w tym POpieprzonym kraju, który jest profesjonalista w kazdym tego słowa znaczeniu i w dodatku miły sympatyczny nie da sie Go nie lubieć

the best -poprostu nic dodac nic ująć naprawde nie wiem co wiecej napisac

Geniusz w fachu lekarskim. Pan Dr Chmiel potrafił na miejscu zdiagnozować to czego dwóch ,,specjalistów'' nie potrafiło za pomocą USG i zdjęć RTG.Diagnozę Pana Dr Chmiela potwierdził trzeci specjalista(ortpeda). Dziękuję Panu Doktorze za wszysko i pozdrawiam !!!

Dziękuję Panu Doktorze za wszysko i pozdrawiam !!!

Bardzo wysoka kultura osobista, kompetentny , troskliwy , uosobienie spokoju.

Bardzo wysoka kultura osobista, kompetentny , troskliwy , uosobienie spokoju.