Zbigniew Domański

Żory
50,0474118,6869084324342266

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
4 opinie

ja równiez nie jestem w pełni zadowolona z wizyty .Córka nawet dobrze nie otworzyła ust a on juz w sekundzie uznał ze sa migdały do usuniecia.Chyba ,ze z niego taki super specjalista..okaże sie poniewaz postanowiłam skonsultowac sie z innym laryngologiem

Witam,byliśy z córką u p.doktora prywatnie,w poczekalni mnóstwo dzieci,zero organizacji,zaznacze że dzwoniliśy wcześniej,wizyta trwała 5 minut,p.doktor zajrzał do gardła i do nosa stwierdził przerośnięcie trzeciego migdała i alergiczny nieżyt nosa(który został wykluczony przez alergologa)na nasze pytania p.doktor odpowiadał zbywająco z pewnością dlatego że miał całą poczekalnie dzieci.Nie miał żadnego specjalistycznego sprzętu do badania,w gabinecie panował półmrok,zapisał lek do nosa NASONEX który można stosować dopiero u dzieci od 12 roku życia nasza córeczka ma 3,5.Uważam czas i pieniądze za stracone i znowu szukamy dobrego laryngologa.

Bardzo dobry lekarz:)Godny polecenia, Gdy moje dziecko miało problemy z migdałkami, był 4 lekarzem do którego się zwróciłam i pomógł mojemu dziecku. był pod jego opieką ponad rok i zawsze mogłam liczyć na niego.

Konkretny,świetny diagnosta i praktyk.Ma podejście do dzieci. Wyleczył migdały, które przez innych lekarzy były tylko do usunięcia.Bardzo trafne diagnozy,konkretne leczenie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny