Zbigniew Domański

Żory
50,0474118,6869084324342266

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
4 opinie

• 2

ja równiez nie jestem w pełni zadowolona z wizyty .Córka nawet dobrze nie otworzyła ust a on juz w sekundzie uznał ze sa migdały do usuniecia.Chyba ,ze z niego taki super specjalista..okaże sie poniewaz postanowiłam skonsultowac sie z innym laryngologiem

• 1

Witam,byliśy z córką u p.doktora prywatnie,w poczekalni mnóstwo dzieci,zero organizacji,zaznacze że dzwoniliśy wcześniej,wizyta trwała 5 minut,p.doktor zajrzał do gardła i do nosa stwierdził przerośnięcie trzeciego migdała i alergiczny nieżyt nosa(który został wykluczony przez alergologa)na nasze pytania p.doktor odpowiadał zbywająco z pewnością dlatego że miał całą poczekalnie dzieci.Nie miał żadnego specjalistycznego sprzętu do badania,w gabinecie panował półmrok,zapisał lek do nosa NASONEX który można stosować dopiero u dzieci od 12 roku życia nasza córeczka ma 3,5.Uważam czas i pieniądze za stracone i znowu szukamy dobrego laryngologa.

• 5

Bardzo dobry lekarz:)Godny polecenia, Gdy moje dziecko miało problemy z migdałkami, był 4 lekarzem do którego się zwróciłam i pomógł mojemu dziecku. był pod jego opieką ponad rok i zawsze mogłam liczyć na niego.

• 5

Konkretny,świetny diagnosta i praktyk.Ma podejście do dzieci. Wyleczył migdały, które przez innych lekarzy były tylko do usunięcia.Bardzo trafne diagnozy,konkretne leczenie.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat