lekarz Zbigniew Fabiszewski

Jeśli Wy, drodzy pacjenci chcecie być potraktowani bez jakiegokolwiek szacunku to zapraszam do tego właśnie „doktora”. Stwierdził, że mam złamanie nogi i zlecił założenie gipsu. Odwiedziłam prywatnie ortopedę, który obejrzał zdjęcia z prześwietlenia. Okazało się, że żadnego złamania nie mam, a gips został bez sensu założony. Nie polecam.

Beznadziejny lekarz. Podejście do pacjenta na poziomie zerowym, jakby pałał do niego nienawiścią za sam fakt, że musi się nim zająć. Panie Zbigniewie, czy czasem na tym nie polega Pana praca? Może było trzeba wybrać inny kierunek edukacji wyższej? Odradzam wizyty u tego Pana, no chyba, że lubicie jak się wami pomiata.

Odradzam wizyty u tego Pana, no chyba, że lubicie jak się wami pomiata.