lekarz Zbigniew Górecki

05.04.2013

bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

27.07.2011

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

13.07.2011

niepolecam go, fakt bardzo miły ale nie mówi całej prawdy, bagatelizuje problem, byłam w ciąży zagrożonej i nie powiedział co może mi i dziecku grozić, po moim poronieniu stwierdził że nie chciał zabierać mi nadziei, nie zleca odpowiednich badań i bagatelizuje wyniki. masz problemy z zajściem w ciąże poszukaj bardzie kompetentnego lekarza

05.07.2011

Jestem jego pacjętką od 10lat i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza.

04.07.2011

Ja również polecam pacjentkom dr.Góreckiego. Zawsze po wizycie byłam pozytywnie nastawiona, pan doktor wszystko na spokojnie wyjaśnił i uspokoił, ciążę prowadził bardzo dokładnie,a była to ciąża wysokiego ryzyka. Oczywiście jedni chwalą a drudzy nie ale przecież nie ma ludzi idealnych. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olesno"?

Andrzej Hernik

Kasztanowa 5

Emile Masouh

Emile Massouh

Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
ulica Krasickiego 22
Olesno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c. Józef Gansiniec, Andrzej Gansiniec, Mirosława Pacan
ulica Moniuszki 2
Dobrodzień