Zbigniew Górecki

Olesno
50,874527718,42217010 604 24 30 54

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
20 opinii

bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

niepolecam go, fakt bardzo miły ale nie mówi całej prawdy, bagatelizuje problem, byłam w ciąży zagrożonej i nie powiedział co może mi i dziecku grozić, po moim poronieniu stwierdził że nie chciał zabierać mi nadziei, nie zleca odpowiednich badań i bagatelizuje wyniki. masz problemy z zajściem w ciąże poszukaj bardzie kompetentnego lekarza

Jestem jego pacjętką od 10lat i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza.

Ja również polecam pacjentkom dr.Góreckiego. Zawsze po wizycie byłam pozytywnie nastawiona, pan doktor wszystko na spokojnie wyjaśnił i uspokoił, ciążę prowadził bardzo dokładnie,a była to ciąża wysokiego ryzyka. Oczywiście jedni chwalą a drudzy nie ale przecież nie ma ludzi idealnych. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

jest naprawde lekarzem z powołania,cała ciąże miałam podtrzymywaną gdy tylko było coś nie tak zawsze mogłam liczyc na jego pomoc nie zależnie od godziny dnia i nocy.Mimo że ciąża była zagrożona dobierał takie leki abym ją donosiła i tak tez się stało,dziś mam zdrowego 2-letniego synka.Naprawde polecam tego lekarza !!!

jest naprawde b.dobry.warto do niego isc

Najlepszy Lekarz jakiego można sobie wymarzyć. Jest to prawdziwy Lekarz z powołania. Jestem jego pacjentką od 5 lat, prowadził moje dwie ciąże. Mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji, bardzo dobry kontakt. Poleciłam Pana doktora wielu moim koleżankom i są zachwycone podejściem do pacjentki. Ciepły, otwarty, serdeczny, człowiek zawsze uśmiechnięty i opiekuńczy.Polecam w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla p.Doktora - wdzięczna pacjentka:-)

Nie polecam, jeżeli starasz sie o dziecko i oczekujesz pomocy i odpowedzniej wiedzy jakiej sie oczekuje od lekarza to radze poszukać kogos bardziej kompetentnego. Gdy ciąża przebiega prawidłowo to lekarz sobie radz, a jak zaczynają pojawiać sie problemy i sama nie doczytasz co jest grane to od lekarza niczego się nie dowiesz, moze to zaszkodzic dziecku. Lekarz owszem jest bardzo mily i atmosfera w trakcie badania jest sympatyczna ale dla mnie to za mało!

Bardzo dobry lekarz!Wiedza,kompetencja,uprzejmość.Tak samo traktuje pacjentki w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu.Polecam!

Dobry lekarz. Tłumaczy wszystko. Uprzejmy. Polecam. Zgadzam się z powyższymi opiniami.

naprawde lekarz z powolania!!!polecam wszystkim.moj pierwszy lekarz.zawsze mozna na niego liczyc!!

Wspaniały człowiek i lekarz!!! Na każde pytanie odpowie, wytłumaczy, poradzi, pocieszy, podpowie... Podchodzi z sercem do kobiet. Moim zdaniem, najlepszy!

Polecam!Jestem zadowoloną pacjentką, szczęśliwą mamą od kilku już lat:)

Ciesze się,że w końcu znalazłam bardzo dobrego specjaliste, który nie patrzy na kasę, tylko na to by pomóc pacjentce, doradzić itp. Kompetentny, miły, przede wszystkim delikatny, zawsze dostępny. Taki lekarz to skarb. Dziękuje Panie doktorze za wszysko i miejmy nadzieje, że już teraz bedzie tylko lepiej.Pozdrawiam.

Miły człowiek, genialny lekarz .:) Polecam go każdej kobiecie.

Trafiłam na Pana Doktora przypadkiem bo byłam w szpitalu, teraz wiem, że właśnie on będzie moim lekarzem prowadzącym miejmy nadzieję udaną ciążę. Przedewszystkim człowiek konkretny i nawet w największej tragedii potrafi człowieka podnieść na duchu. DZIĘKUJĘ

Polecam Lekarz- Człowiek! Podchodzi do pacjentki z dużym zaangażowaniem, rzeczowościom i przede wszystkim z uśmiechem!

Lekarz godny polecenia wszystkim pacjentkom.

Gorąco polecam go każdej kobiecie w ciąży i nie tylko.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny