lekarz Zbigniew Górecki

Bardzo przyjemny lekarz Taki lekarz to skarb. Dziękuje Panie doktorze za wszysko i miejmy nadzieje, że już teraz bedzie tylko lepiej.Jestem jego pacjętką od roku i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza. Pozdrawiam

Wg mojej opinii doskonały lekarz. Kilkanaście lat temu uratował życie moje i mojego dziecka, błyskawicznie trafne działanie. Lekarz podjął natychmiastowa decyzję, uratował moja córeczkę 2 miesiące przed planowanym terminem porodu. Walka o 2 życia, córki i moje, dosłownie rozegrała się w kilkanaście minut. Dzięki decyzji lekarza mogę dziś cieszyć się w oczekiwaniu na trzecie dziecko. Po bardzo ciężkim cięciu po 8 latach urodziłam syna naturalnie. I mam nadzieję że za miesiąc również będzie mi dane doświadczyć porodu, pięknego cudu-bo naturalnego.

bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

niepolecam go, fakt bardzo miły ale nie mówi całej prawdy, bagatelizuje problem, byłam w ciąży zagrożonej i nie powiedział co może mi i dziecku grozić, po moim poronieniu stwierdził że nie chciał zabierać mi nadziei, nie zleca odpowiednich badań i bagatelizuje wyniki. masz problemy z zajściem w ciąże poszukaj bardzie kompetentnego lekarza

Jestem jego pacjętką od 10lat i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza.

Ja również polecam pacjentkom dr.Góreckiego. Zawsze po wizycie byłam pozytywnie nastawiona, pan doktor wszystko na spokojnie wyjaśnił i uspokoił, ciążę prowadził bardzo dokładnie,a była to ciąża wysokiego ryzyka. Oczywiście jedni chwalą a drudzy nie ale przecież nie ma ludzi idealnych. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

jest naprawde lekarzem z powołania,cała ciąże miałam podtrzymywaną gdy tylko było coś nie tak zawsze mogłam liczyc na jego pomoc nie zależnie od godziny dnia i nocy.Mimo że ciąża była zagrożona dobierał takie leki abym ją donosiła i tak tez się stało,dziś mam zdrowego 2-letniego synka.Naprawde polecam tego lekarza !!!

jest naprawde b.dobry.warto do niego isc

jest naprawde b.dobry.warto do niego isc

Najlepszy Lekarz jakiego można sobie wymarzyć. Jest to prawdziwy Lekarz z powołania. Jestem jego pacjentką od 5 lat, prowadził moje dwie ciąże. Mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji, bardzo dobry kontakt. Poleciłam Pana doktora wielu moim koleżankom i są zachwycone podejściem do pacjentki. Ciepły, otwarty, serdeczny, człowiek zawsze uśmiechnięty i opiekuńczy.Polecam w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla p.Doktora - wdzięczna pacjentka:-)

Pozdrowienia dla p.Doktora - wdzięczna pacjentka:-)