lekarz Zbigniew Grzywnowicz

Lekarz dokładny, z dużą wiedzą, widać, że za nim wiele lat specjalizacji - wie co robić i jak robić. Polecam!

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy lewej pachy guza. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z poradnią w której przyjmuje Pan Grzywnowicz - podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

Lekarz konkretny, dokładny, co najważniejsze - tłumaczący wszystko!! Zarówno w poradni jak i na oddziale 100% profesjonalizmu. Lekarz, któremu nie boję się zaufać..

Moja mama miała okazję być operowana przez doktora. To dzięki niemu zdecydowała się na wykonanie zabiegu - dokładne wytłumaczenie wszystkiego od A do Z. Jest to lekarz z powołania - już podczas pierwszego kontaktu można to wyczuć. Bez żadnego "ale" lekarz godny polecenia.!

Pan doktor bardzo dobrze zajął się moją mamą. Dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu oraz późniejsze leczenie. Bardzo mu dziękuję za opiekę nad mamą, która bardzo się bała, a ostatecznie okazało się, że dzięki Panu Doktorowi nie było czego :-)

Pełen profesjonalizm, kompleksowa, a co najważniejsze wyczerpująca informacja podczas badania, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza. Indywidualne podejście do pacjenta oraz rzeczywiste pochylenie się nad problemem.

Doskonały lekarz, pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Grzywnowicz, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych Chirurgow jakich spotkałem.

Pan Doktor to bardzo kompetentna osoba - dokładne wykonanie USG oraz biopsja, której nie bałam się dzięki zaufaniu jakie doktor zbudza. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką zostałam otoczona. Postawiona diagnoza była bardzo trafna i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Doskonały lekarz. Tak. Doświadczony specjalista. Tak. Rewelacyjnie zoperował moją mamę. Jestem bardzo zadowolona, maximum informacji o postępach w leczeniu. Polecam

Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Przesympatyczny doktor , wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam, przy takim lekarzu prowadzącym nie miałam żadnych obaw.