lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. Wielka szkoda, że Pan doktor od jakiegoś czasu nie pracuje już w koneckim szpitalu. Mam nadzieję, że wróci i to na stanowisku ordynatora ponieważ brakuje nam tutaj takich wybitnych specjalistów.

Kompetentny odpowiedzialny za swoje decyzje lekarz. Godny polecenia. Tłumaczy spokojnie nie podejmuje pochopnie decyzji co do diagnozy zleca masę badań aby była pewność co do diagnozy.

W styczniu w 2013 r.leżałam w szpitalu w Starachowicach na oddz. reumatologii.Pan dr Zbigniew Guzera jest bardzo kulturalnym człowiekiem i wspaniałym fachowcem.Tak On, jak i dobrany przez niego zespół wspracujący na oddziale zasługują na wielkie uznanie. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu. pacjentka z Ostrowca Św

pacjentka z Ostrowca Św

Naprawdę dobry lekarz, kompetentny i rzeczowy.

Naprawdę dobry lekarz, kompetentny i rzeczowy.

POLECAM! KOMPETENTNY LEKARZ, KTÓRY POSTAWIŁ MNIE NA NOGI!

POLECAM! KOMPETENTNY LEKARZ, KTÓRY POSTAWIŁ MNIE NA NOGI!

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.