lekarz Zbigniew, Herman

3,1
3,4

Dariusz

12.02.2015

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie. Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, ...

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

25.01.2009

Drogo ale skutecznie :) Kilka lat problemów z nerkami i pęcherzem. Po dwóch wizytach i zastosowanym leczeniu od półtora roku choroba nie wraca.

06.04.2009

jak można postawić trafną diagnozę poświęcając pacjentowi 5 min. albo gdy jest się czterdziestym w kolejce w ciągu jednego popołudnia jak to bywało niejednokrotnie w gabinecie w Nowym Targu

24.08.2009

wizyta trwala 4 min usg tylko 30 s bol miał ustąpic napewno nie ustapil wcale nie wart swojej ceny spławił mnie a pieniadze wział

07.12.2009

Bolało mnie w krzyżach ok kilku miesięcy.Wszystkie doktory zwalały na krzyze. Dopiero ktoś mi poradził tego lekarza. Rzeczywiście wizyta krótka z usg ale po kilku minutach wiedziałem że powodem był kamien w moczowodzie.Pojechalem do Suchej na urologie,zrobil mi zabieg i jestem szczęśliwy - polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Oświęcim"?

Centrum Medyczne Paprocany
Sucha Beskidzka
Gabinet Prywatny
Zakopiańska 6A
Rabka-Zdrój

pl. Kościuszki 12 (Centrum Medyczne)

Rynek 24
Nowy Targ