lekarz Zbigniew, Herman

3,1
3,4

Dariusz

12.02.2015

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie. Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, ...

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Ewa

24.10.2013

Kompetentny i dobry fachowiec. Przejmuje się chorym pacjentem. Jestem wdzięczna za opiekę i leczenie szpitalne.

tramp61

20.06.2013

Podstawa to "kasunia".Wizyta droga 150zł,leki nie poskutkowały,więc kolejna wizyta i kolejne 150zł.Powinno się płacić za wyleczenie a nie za totolotek(trafi z lekiem albo nie).Tak można całą pensję przepuścić i nie byc wyleczonym.Niestety wykorzystuje że jest tylko jeden "lekarz"przyjmujący na ubezpieczenie.

Anonim

16.01.2013

Kto jemu dał tytuł lekarza??? To jedna wielka pomyłka. Nie bez powodu ma też gabinet w Oświęcimiu.......to budzi skojarzenia. Pisze to z pełną odpowiedzialnoscia. Syn jego pacjęta.

Syn jego pacjęta.

Anonim

18.11.2012

Pan Herman postawił mi dobrą diagnozę "przewlekłe zapalenie prostaty" ale o zgrozo leczył mnie przez dwa miesiące niewłaściwymi antybiotykami,mój stan pogorszył się poważnie a zapalenie rozlało się na jądra.W końcu usłyszałem od niego że tak to bywa z prostatą i muszę z tym się pogodzić. ...

Na szczęście trafiłem w Krakowie na prawdziwego lekarza który potwierdził diagnozę P.Hermana ale zanim ustawił leczenie zlecił wykonanie posiewu nasienia (Herman prosił mnie tylko o ogólne badanie moczu z którego nic nie wynikało) po którym było wiadomo jaka bakteria i antybiogram na nią.
Po następnym miesiącu leczenia nareszcie jestem zdrowy i przeklinam dzień w którym poznałem dr.Hermana

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sucha Beskidzka"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
Sucha Beskidzka
NZOZ Centrum Stomatologii "Dominik" Dawid Dominik
ZAKOPIAŃSKA 6A
Rabka-Zdrój

pl. Kościuszki 12 (Centrum Medyczne)

Rynek 24
Nowy Targ