Zbigniew, Herman

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
0.05
16 opinii

Kompetentny i dobry fachowiec. Przejmuje się chorym pacjentem. Jestem wdzięczna za opiekę i leczenie szpitalne.

Podstawa to "kasunia".Wizyta droga 150zł,leki nie poskutkowały,więc kolejna wizyta i kolejne 150zł.Powinno się płacić za wyleczenie a nie za totolotek(trafi z lekiem albo nie).Tak można całą pensję przepuścić i nie byc wyleczonym.Niestety wykorzystuje że jest tylko jeden "lekarz"przyjmujący na ubezpieczenie.

Kto jemu dał tytuł lekarza??? To jedna wielka pomyłka. Nie bez powodu ma też gabinet w Oświęcimiu.......to budzi skojarzenia. Pisze to z pełną odpowiedzialnoscia. Syn jego pacjęta.

Pan Herman postawił mi dobrą diagnozę "przewlekłe zapalenie prostaty" ale o zgrozo leczył mnie przez dwa miesiące niewłaściwymi antybiotykami,mój stan pogorszył się poważnie a zapalenie rozlało się na jądra.W końcu usłyszałem od niego że tak to bywa z prostatą i muszę z tym się pogodzić. Na szczęście trafiłem w Krakowie na prawdziwego lekarza który potwierdził diagnozę P.Hermana ale zanim ustawił leczenie zlecił wykonanie posiewu nasienia (Herman prosił mnie tylko o ogólne badanie moczu z którego nic nie wynikało) po którym było wiadomo jaka bakteria i antybiogram na nią. Po następnym miesiącu leczenia nareszcie jestem zdrowy i przeklinam dzień w którym poznałem dr.Hermana

Miałam kamienie na nerkach,czego nie stwierdził lekarz w przychodni robiąc USG.Udałam się prywatnie na badanie do dr Hermana.Stan był na tyle poważny,że po3-dniach byłam już po zabiegu .To bardzo kompetentny i ludzki lekarz.

Bardzo dobry diagnosta i operator. Duża wiedza i co ważne duża praktyka. Robi USG w cenie wizyty, a nie odsyła do innych

Nie polecam... Przepisuje leki nie potrzebnie. I mówi że choroba nerek jest związana z sexem. Traktuje pacjentów bardzo źle i jest nie przyjemny i nie miły.

Super lekarz.Każda jego decyzja dogłębnie przemyślana,świetny fachowiec.Polecam!!!

Świetny, bardzo kompetentny lekarz- polecam

Najgorszy lekarz jakiego miałem pecha spotkać na swojej drodze. nie potrafił zdiagnozować u mnie przepukliny pachwinowej i jeszcze dodał żebym nawet nie próbował szukać pomocy u innych lekarzy bo jak zapewniał nikt nie podejmie się operacyjnego leczenia i z tym po prostu trzeba żyć... W kartotece napisał "brak możliwości leczenia w warunkach szpitala rejonowego"... bardzo ciekawe bo w innym szpitalu dało się to zrobić bez najmniejszego problemu. SZCZERZE ODRADZAM WIZYTY U PANA (PSEUDO) DOKTORA ZBIGNIEWA HERMANA

Mam prolemy z prostata i pomimo mlodego wieku Pan doktor "wrzucil mnie do jednego worka" z 60-cio i 70-cio latkami! Dal mi do zrozumienia, ze musze zyc z tym problemem. Nawet nie zaproponowal zadnych badan! Przepisal mi stos lekow i nawet mnie nie poinformowal o tym ze powoduja (mam nadzieje)czasowa nieplodnosc!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Wdzięczna pacjentka z Wadowic. Seredcznie pozdrawiam i polecam :)

Bolało mnie w krzyżach ok kilku miesięcy.Wszystkie doktory zwalały na krzyze. Dopiero ktoś mi poradził tego lekarza. Rzeczywiście wizyta krótka z usg ale po kilku minutach wiedziałem że powodem był kamien w moczowodzie.Pojechalem do Suchej na urologie,zrobil mi zabieg i jestem szczęśliwy - polecam.

wizyta trwala 4 min usg tylko 30 s bol miał ustąpic napewno nie ustapil wcale nie wart swojej ceny spławił mnie a pieniadze wział

jak można postawić trafną diagnozę poświęcając pacjentowi 5 min. albo gdy jest się czterdziestym w kolejce w ciągu jednego popołudnia jak to bywało niejednokrotnie w gabinecie w Nowym Targu

Drogo ale skutecznie :) Kilka lat problemów z nerkami i pęcherzem. Po dwóch wizytach i zastosowanym leczeniu od półtora roku choroba nie wraca.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny