lekarz Zbigniew Kapusta

1,9
1,8
1,8
1,7

Nie polecam! Lekarz bez kompetencji. Niczego sie nie dowiedzielem o swoim stanie zdrowia . Brak zrozumienia. Czułem się jakbym mówił do ściany. Wizyta u pana doktora to strata czasu. Lekceważące podejściem do urazu. Żałuję wizyty.

Nie polecam, brak kompetencji, jak weszłam patrzył w telefon i się nie odzywał, później zapytał o nazwisko i po co przyszłam, z niczym nie pomógł.

Zdecydowanie nie polecam!!! Lekarz burczący, bez empatii, bez kultury i bez odpowiednich kompetencji. Pacjentów traktuje, jak natrętne muchy. Wizyta u pana doktora to strata czasu. Na pewno nie pomoże, a może i zaszkodzi swoim lekceważącym podejściem do tematu. Omijać z daleka tego "lekarza"!!!

Byłam 2 lata temu i mogę tylko szczerze podziękować.Nie rozumiem tych złych opini.Moim zdaniem to człowiek z dużym poczuciem humoru,wie co robi i grzecznie się odzywa.Mam zwyrodnienie kolan i dzięki Panu doktorowi,mogłam chodzić bez bólu.Teraz po dwóch latach trzeba powtórzyć leczenie i nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.To jest moja opinia.

Ten konował to jakaś porażka, dyplom to on chyba w zdrapce wydrapał, jedyne co potrafi to burczeć pod nosem, od teraz wolę sam się leczyć czytając porady w internecie niż u tego pajaca z niską wiedzą medyczną

Lekarz nie przeglądając nawet dokumentów leczenia stwierdził, że pacjent jest zdrowy choć ma się udać do szpitala na operację. Gdzie tu sens i logika? Lekarz zaprzecza sam sobie.

Konowal 5minutowiec przyjac z lachy na szybko niedosc ze sie spoznia to jeszcze 30 pacjentow bierze

Ten człowiek powinien poszukać specjalisty aby się samemu wyleczyć. Sam zainteresowany pewnie wie z czego ale pewnie nie docenia powagi sytuacji. To jest przyczyną gburowatosci i innych zachowań nie licujace ch z zawodem lekarza.

Ten człowiek powinien poszukać specjalisty aby się samemu wyleczyć.

Nie polecam. Wszystkich podzielających moje zdanie proszę o kontakt pod adresem lekarz@poczta.onet.pl czekam na opinie w związku z chęcią sformalizowania opinii i przedstawienia osobą odpowiedzialnym za zatrudnienie tego Pana w MCZ.

Wysokie ego nie idzie w parze z kompetencjami. Stanowczo nie polecam !! A traktowanie pacjenta karygodne. Zlekceważył moją chorobę, udałam się potem do innego lekarza i po leczeniu i 2-miesięcznej rehabilitacji wracam do zdrowia.