Zbigniew Klimczak

Doskonały i uprzejmy .Brdzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta,normalny człowiek,nie owija w bawełnę,zawsze do dyspozycji wg.upodobań pacjentów.chętny do pomocy.sympatyczny a zarazem odstresowujący jeżeli potrzeba.

Przeczytałam wszystkie opinie o doktorze Klimczaku. Chodzę do niego od 17 roku życia kiedy to mając praktyki poznałam doktora i pielegniarkę u niego pracującą. Od 20 lat lekarz zmienia miejsce a ja i tak do niego chodzę - dlaczego ? Dlatego ,że zawsze o wszystko zapyta ,zawsze doradzi i pomógł mi bardzo wiele razy. Urodziłam wspaniałego chłopca przy pomocy Pana doktora. Syn obecnie ma 18 lat . Wysyłam do niego swoje znajome . Uważam ,że jest wspaniałym lekarzem i bardzo kompetentnym . Dziękuję Panie Doktorze , że Pan jest

Szczerze mowiac chodze do dr Klimczaka od roku i jest dosyc nawet. Przeczytalam ta opinie Pani ktora pisala o tej nadzerce i sie wystraszylam bo on u mnie takze stwierdzil nadzerke nadzerke i wypalal mi ja,zainkasowal za to 200zl. teraz za pare dni ide na kontrole. mozliwe ze ja mialam bo przez pare ladnych lat uzywalam tylko tamponow i najbardziej prawdopodobne ze to od tego. Co prawda nie pyta nigdy o okres o samopoczucie itp co jesst chyba troche dziwne. Zastanawiam sie czy nie zasiegnac opinii innego ginekologa.

Wielki obrzydły cham. Traktuje kobiety jak śmiecie zero szacunku w trakcie badania ginekologicznego zostawia pacjentke na fotelu otwiera drzwi i wychodzi, za grosz szacunku. Poza tym opryskliwy a zachowuje sie jakby swój zawód wykonywal za kare. Odradzam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!1

Pan Dr.Zbigniew Klimczak byl moim lekarzem tylko przez kilka m-cy (wyjechalam z Polski),a polecila mi go moja znajoma. Jeszcze miesiac temu gdy u niego bylam na wizycie, stwierdzil, ze mam nadzerke, (pomimo badania cytologicznego, z ktorego wyniklo, ze wszystko jest OK!) i musimy zrobic maly zabieg tzw "wypalanie". Po tym wszystkim powiedzialam mu, ze ja dwa lata temu mialam "wymrazanie" i wtedy powiedziano mi ze nadzerka nie wroci, na co Pan Klimczak odpowiedzial, ze mam ja spowrotem i jak tylko bede mialam pieniazki na ten zabieg mam sie do niego zglosic! LOL W tym samym dniu nawet zrobil mi badanie za darmo, o ktore nawet nie prosilam, nie chce byc zlosliwa ale Pan Klimczak nie jest kompetentym ginekologiem zachowujac sie w ten sposob. A na badaniu zalezalo mu dlaczego? I to nawet za darmo? Aby prawdopodobnie sprawic sobie przyjemnosc i nacieszyc oko, patrzac na mloda pacjentke, ktora jest totalnie zdezorientowana. Po tym wszystkim poszlam do nowego lekarza, prawdopodobnie najlepszego w miescie, ktorym obecnie mieszkam i powiedziala mi, ze nie ma ZADNEJ nadzerki. Tak, wiec Pan Dr. Klimczak jest zwyklym naciagaczem. Przypomne, ze moje wizyty byly prywatne i za kazdym razem placilam. Pozdrawiam

byłam u wielu lekarzy ten specjalności ale nigdzie nie spotkałam się z tak kompetentnym podejściem. Pan doktor przy badaniu krok po kroku tłumaczy co będzie robił, dlatego pacjentka nie jest zdenerwowana. dwa razy byłam w ciąży, które prowadził ten lekaż. Mam dwóch wspaniałych synów. Polecam