Zbigniew Kozłowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
16 opinii

Tym, którzy borykają się z problemami laryngologicznymi bez wahaniaPolecam dr Kozłowskiego. Profesjonaalne podejście do pacjenta/ tarfiona diagnoza/ szybkie efekty leczenia/ wzbudza zaufanie/ doskonale przeprowadzona diagnoza/ traktowanie kazdego przypadku indywidualnie/ sumienna praca. Bardzo polecam.

Miałem operację przegrody nosowej pod okiem dr.Kozłowskiego. Zarówno przygotowanie do operacji jak i zabieg a także kontrola po operacji profesjonalne. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i charakterem. Można ew. jako słabą stronę uznać "zabieganie doktora", co akurat świadczy także o ilości pracy, więc niekoniecznie jest negatywne.

Pan doktor jest "zapracowanym" lekarzem, zbyt duzo pacjentow. Mily, uprzejmy, chetnie kieruje na odzial w szpitalu Barlickiego. Bylam operowana przez doktora, niestety wynikly kompikacje, no i tu zaczynaja sie schody. Poradzil mi Pan doktor zmiane lekarza, na psychiatre. Po konsultaji z innymi lekarzami laryngologami, okazalo sie, ze zabieg zostal zle wykonany. Mysle, ze to nie pan doktor mnie operowal. Odradzam zatem tego pana

Doktor Kozlowski chyba sam sobie pisal te opinie-czytalam ze lekarze tak robią.On i ta jego klinika to nadete lenie-zdyskwalifikowali mnie z zabiegu i zalecili terapie ktorą zle tolerowalam-nic nie zminil kiedy o tym mowilam. DWA TYGODNIE POZNIEJ operowal mnie inny lekarz i wszystkie objawy ustapily. Odradzam zdecydowanie.Moja rodzina ma podobne obserwacje

Jeśli szukacie Państwo lekarza z powołania, który posiada dużą wiedzę w tym co robi, jest kompetenty i konkretny, to właśnie Dr Kozłowski spełnia te warunki. Osobiście mam do Niego 100% zaufanie. Dokładnie znam swoją diagnoze oraz przebieg leczenia. Nie mam wątpliwości co do tego, że trafiłam w dobre ręce. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia:)

Na zatkany nos nic nie pomógł. Podczas operacji przegrody nosowej nie założył "stabilizatorów" i zrobiły się zrosty - 6 miesięcy później ponownie na stół. Wizyta prywatna 90zł - czas trwania wizyty (mierzyłam czas) 3min. Nie polecam

Super fachowiec i wspaniały lekarz. Operacja usunięcia guza ślinianki super przeprowadzona, żadnych komplikacji,piękne szycie. Wspaniały człowiek!

kompetentny ale zawsze zabiegany w szpitalu, ale to chyba dobrze ma ręce pełne roboty - ceniony fachowiec, u mnie prostowanie przegrody nosa bez komplikacji - polecam lekarza.

jest bardzo dobrym specjalistą, zdecydowanie go polecam innym

uważam, że powinien być bardziej uprzejmy dla pacjenta i zmienić podejście do pacjenta - uspokoić pacjenta przed operacją

oby więcej takich jak on bardzo dobry fachowiec

Bylam u Dr. i prywatnie po czym skierowal mnie dos iebie na oddzial na usuniecie migdalow! cudowny czlowiek, polecam wszystkim. a bol po zabiegu wiadomo ze zawsze byl jest i bedzie i jest to nieuniknione:) Kocham Dr. Kozłowskiego:*

Doskonały lekarz dokonały operator Lekarz duzego serca, polecam kazdemu -pozdrawiam pacjent-

wspanialy lekarz dokladnie tlumaczy przebieg zabiegu, widac ze mu zalezy, ma poczucie humoru co rozladowuje stres fachowy, zlote rece

Doskonale operuje i skutecznie dobiera leki. Odpowiada (szczerze i precyzyjnie) na każde pytanie. Przeszłam operację (torbiel w zatoce) i zabieg (usunięcie migdałów) i jestem w 100% zadowolona. Poza tym uprzejmy, ludzki i optymistyczny. Polecam!

Pan Kozłowski ma bardzo "dobrą rękę". Przeszedłem operację wycięcia migdałów. Jestem bardzo zadowolony. Pozdr!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny