dr n. med. Zbigniew Kozłowski

Laryngolog

Miałam wyznaczoną operacje,na parę dni przed zrezygnowałam.Na wizycie tuż przed operacją dr wykazywał zniecierpliwienie,nie był skóry do przyblizenua przebiegu operacji.Spytsl,cxy ja msm pytania.Spytslam o narkozę w odpowiedzi usłyszałam, że bardziej od narkozy powinnam martwić die jego bólem pleców.Zrezygnowalam i mam nadzieję,że dr zajął się już swoimi plecami SZOK,że nawet w prywatnym gabinecie lekarz myśli tylko o sobie. Jeśli problemy z kręgosłupem utrudniają pracę, to może trzeba zwolnić p.doktorzr.Zrobilam operacje u profesjonalisty w innym mieście, bez bólu pleców.

Wybitny lekarz ,prawdziwy lekarz,specjalista w każdym calu! Wyjątkowy. Jesteśmy wdzięczni . Proszę o siebie dbać Doktorze.

Super specjalista i człowiek. Polecam wszystkim szukającym pomocy. Dysplazja wiązadła głosowego znikła bez śladu. Mogę mówić normalnie. Wszystko to jest zasługą prawdziwego fachowca i człowieka który chce i może pomóc.

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

Tym, którzy borykają się z problemami laryngologicznymi bez wahaniaPolecam dr Kozłowskiego. Profesjonaalne podejście do pacjenta/ tarfiona diagnoza/ szybkie efekty leczenia/ wzbudza zaufanie/ doskonale przeprowadzona diagnoza/ traktowanie kazdego przypadku indywidualnie/ sumienna praca. Bardzo polecam.

Miałem operację przegrody nosowej pod okiem dr.Kozłowskiego. Zarówno przygotowanie do operacji jak i zabieg a także kontrola po operacji profesjonalne. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i charakterem. Można ew. jako słabą stronę uznać "zabieganie doktora", co akurat świadczy także o ilości pracy, więc niekoniecznie jest negatywne.

Pan doktor jest "zapracowanym" lekarzem, zbyt duzo pacjentow. Mily, uprzejmy, chetnie kieruje na odzial w szpitalu Barlickiego. Bylam operowana przez doktora, niestety wynikly kompikacje, no i tu zaczynaja sie schody. Poradzil mi Pan doktor zmiane lekarza, na psychiatre. Po konsultaji z innymi lekarzami laryngologami, okazalo sie, ze zabieg zostal zle wykonany. Mysle, ze to nie pan doktor mnie operowal. Odradzam zatem tego pana

Doktor Kozlowski chyba sam sobie pisal te opinie-czytalam ze lekarze tak robią.On i ta jego klinika to nadete lenie-zdyskwalifikowali mnie z zabiegu i zalecili terapie ktorą zle tolerowalam-nic nie zminil kiedy o tym mowilam. DWA TYGODNIE POZNIEJ operowal mnie inny lekarz i wszystkie objawy ustapily. Odradzam zdecydowanie.Moja rodzina ma podobne obserwacje

Jeśli szukacie Państwo lekarza z powołania, który posiada dużą wiedzę w tym co robi, jest kompetenty i konkretny, to właśnie Dr Kozłowski spełnia te warunki. Osobiście mam do Niego 100% zaufanie. Dokładnie znam swoją diagnoze oraz przebieg leczenia. Nie mam wątpliwości co do tego, że trafiłam w dobre ręce. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia:)

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia:)

Na zatkany nos nic nie pomógł. Podczas operacji przegrody nosowej nie założył "stabilizatorów" i zrobiły się zrosty - 6 miesięcy później ponownie na stół. Wizyta prywatna 90zł - czas trwania wizyty (mierzyłam czas) 3min. Nie polecam