lekarz Zbigniew Kozłowski

Laryngolog

Opinii18

09.01.2015

Super specjalista i człowiek. Polecam wszystkim szukającym pomocy. Dysplazja wiązadła głosowego znikła bez śladu. Mogę mówić normalnie. Wszystko to jest zasługą prawdziwego fachowca i człowieka który chce i może pomóc.

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

09.01.2015

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

12.04.2013

Tym, którzy borykają się z problemami laryngologicznymi bez wahaniaPolecam dr Kozłowskiego. Profesjonaalne podejście do pacjenta/ tarfiona diagnoza/ szybkie efekty leczenia/ wzbudza zaufanie/ doskonale przeprowadzona diagnoza/ traktowanie kazdego przypadku indywidualnie/ sumienna praca. Bardzo polecam.

22.01.2013

Miałem operację przegrody nosowej pod okiem dr.Kozłowskiego. Zarówno przygotowanie do operacji jak i zabieg a także kontrola po operacji profesjonalne. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i charakterem. Można ew. jako słabą stronę uznać "zabieganie doktora", co akurat świadczy także o ilości pracy, więc niekoniecznie jest negatywne.

12.04.2012

Pan doktor jest "zapracowanym" lekarzem, zbyt duzo pacjentow. Mily, uprzejmy, chetnie kieruje na odzial w szpitalu Barlickiego. Bylam operowana przez doktora, niestety wynikly kompikacje, no i tu zaczynaja sie schody. Poradzil mi Pan doktor zmiane lekarza, na psychiatre. Po konsultaji z innymi lekarzami laryngologami, okazalo sie, ze zabieg zostal zle wykonany. Mysle, ze to nie pan doktor mnie operowal. Odradzam zatem tego pana

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łódź"?

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61