lek. med. Zbigniew Kubicz

Urolog, USG

Wyjątkowy lekarz, profesjonalista w każdym calu, pełen zaangażowania i empatii. Nie pozostawia nic przypadkowi, diagnozuje od A do Z

NAJLEPSZY LEKARZ,NA JAKIEGO DO TEJ PORY TRAFILAM,SZCZERZE POLECAM,DZIEKI NIEMU JESTEM JUZ PO USUNIECIU KAMIENIA,INACZEJ MUSIALABYM CZEKAC NA WIZYTE W RAMACH NFZ,POLECIL MI PRYWATNY SZPITAL GDZIE PRZYJETO MNIE NIEMALZE NATYCHMIAST(MAJA UMOWE Z NFZ WIEC NIC NIE PLACILAM),ZAWSZE BARDZO UPRZEJMY,TLUMACZY CHOROBY,ZABIEGI,BADANIA,REWELACYJNY CZLOWIEK

Pan doktor jest profesjonalistą co nie przeszkadza być miłym i sympatycznym. Wiadomo jak mężczyźni obawiają się "tych" badań, ale dr Kubicz jest sprawnym i bardzo delikatnym medykiem. Polecam wszystkim panom. szkoda tylko że czas oczekiwania na wizyty jest min. 3 miesiące. bb

Polecam wszystkim panom.
szkoda tylko że czas oczekiwania na wizyty jest min. 3 miesiące.
bb

Bardzo dobre wrażenie, bardzo szybko znalazł kamień w przeciwieństwie do innych lekarzy... super lekarz polecam!

Sympatyczny, niekompetentny, zagubiony gdy trzeba pomysleć. Rozumuje schematycznie, chyba kocha algorytmy, ale człowiek to nie komputer. Nie bardzo potrafi przyznać się do niewiedzy, więc kombinuje- w miły zresztą sposób, ale ze stratą dla pacjenta.

Bardzo dokładnie daje opis wykonywanego przez siebie USG jamy brzusznej ,nerek i prostaty

Zdecydowanie polecam dr Kubicza. Mój tata, który jest nastawiony na anty do personelu medycznego- zaufał doktorowi. Bardzo mile wspomina wizytę. Dokrot jest dokładny, profesjonaly, zbadał tatę zarówno pod kątem urologicznym jak i gastrologicznym. Lekarz bardzo szybko zdiagnozował problem- zapalenie wyrostka robaczkowego, co w szpitalu było bardzo trudne do wykrycia! Wypisał skierowanie i udzielił wyczerpujących wskazówek. Zdecydowanie polecam. To lekarz z powołaniem!

Korzystam z badań USG brzucha od wielu lat. Oceniam dr Z. Kubicza jako b. kompetentnego, doświadczonego i b. dokładnego USG-loga! Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy by leczyć się u niego, czy korzystać z porad lekarskich! Natomiast wyniki badań USG-są niezwykle użyteczne dla lekarza odpowiedniej specjalności! USG brzucha to mogą być zmiany: prostaty, pęcherza, nerek, wątroby, trzustki, woreczka żółciowego, itd. Nie można wymagać by to mógł leczyć jeden lekarz-ludzie, co wy??

Leczyłem u niego zapalenie prostaty. Teraz coroczne kontrole. Bardzo rzetelnie wykonuje badanie.

pierwsze wrażenie bardzo dobre, z każdą kolejną wizytą coraz gorzej. Pewnie gdyby mój przypadek był standardowy, nie miałabym zastrzeżeń. Po kilku wizytach panu doktorowi zabrakło wyobraźni i pomysłów. Człowiek jest bardziej złożona całością i nie każdy pacjent to wynik, antybiogram i prosta recepta.. niestety rozczarowałam się ... zostałam kolejnym przypadkiem, któremu trzeba wypisać jakąś receptę, przybić pieczątkę i wystawić za drzwi...