dr n. med.Zbigniew Kudelski

Proktolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.6512345
25 opinii

• 5

Polecam tego lekarza, mam bardzo poważne problemy z hemoroidami, inni lekarze proktolodzy nawet nie chcieli dokładnie zbadać tylko ograniczyli się do "zajrzenia" lub też do badania "per rectum", natomiast dr. Kudelski zbadał dokładnie używając nawet sondy gdzie obraz był na ekranie i mógł obejrzeć wnętrze odbytu. Wypisuje recepty na leki robione, ponoć najskuteczniejsze, bo ich skład dobiera sam a nie zdaje się na gotowe. Bardzo kulturalny, przed badaniem posmarował palec i sondę żelem znieczulającym, aby zminimalizować dyskomfort. POLECAM!

• 1

Trafiłam do dr Kudelskiego przypadkiem- nikt inny nie miał wolnych miejsc. Lekarz niezwykle nieprzyjemny, niedelikatny, badanie pomimo stanu zapalnego i zakrzepu robił na siłę, obrażając mnie i wyśmiewając. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim. W trakcie badania wyłam z bólu, ale doktora nieszczególnie ten fakt interesował. Nigdy więcej do niego nie wrócę i nikomu nie polecam. Wizytę miałam w Spółdzielni Rentgenogów prz ul. Waryńskiego w Warszawie.

• 5

W dzisiejszych czasach Pan Doktor Zbigniew Kudelski należy do nielicznej grupy lekarzy, którzy wyróżniają się uprzejmością w stosunku do chorych, olbrzymią wiedzą medyczną zarówno w swojej specjalności, jak i w pokrewnych specjalnościach medycznych, a także bardzo bogatym doświadczeniem. Już na samym wstępie, podczas ustalania terminu wizyty bardzo pozytywnie zaskoczył nas wysoką kulturą osobistą i wrażliwością na stan zdrowia ciężko chorego pacjenta z poza Warszawy. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i otwarty na propozycje terminów dogodnych dla pacjenta. Wyraźnie dało się odczuć, że to pacjent jest w tej sytuacji podmiotem i najważniejszą osobą. Bardzo duże doświadczenie i wiedza Pana Doktora na temat nowoczesnych i skutecznych metod leczenia hemoroidów (metoda Barrona) pozwoliły w dużym komforcie dla pacjenta przebyć trzy zabiegi usunięcia krwawiących hemoroidów. W efekcie koniec problemów z dolegliwościami, bólem i krwawieniem. Tydzień wcześniej ten właśnie pacjent z wieloma innymi poważnymi dolegliwościami chorobowymi został przyjęty do szpitala NFZ z powodu krwotoku z hemoroidów. Po kilku dniach leżenia lekarz szpitalny przepisał olej rycynowy na łatwiejsze wypróżnianie, jako „leczenie”!?. Takie „leczenie” to totalna żenada i żarty z poważnych problemów życiowych pacjentów. W ośrodkach NFZ pacjent i jego problemy zdrowotne nie są przedmiotem zainteresowania tej chorej służby zdrowia. Jedynym kryterium w „leczeniu” jest drastyczne minimalizowanie za wszelką cenę kosztów zabiegów w szpitalach NFZ, oczywiście za cenę zdrowia pacjentów. Praktyka prowadzona przez Doktora Zbigniewa Kudelskiego to przeciwny biegun i inna planeta. Uprzejmość i kultura osobista, etyka lekarska i nadrzędne dobro pacjenta, empatia na pierwszym planie, olbrzymia wiedza i doświadczenie, stosowanie skutecznych metod, właściwe porady i czas dla pacjenta to cechy, które pozwalają z czystym sumieniem polecić Pana Doktora Zbigniewa Kudelskiego każdemu, kto chce skutecznie pozbyć się problemów proktologicznych, a w szczególności hemoroidów. Polecam Pana Doktora Kudelskiego.

• 5

Byłem u p.dr Kudelskiego w dniu 27.12.2012r.po przeczytaniu opinii o nim. Mogę stwierdzić z czystym sumieniem ,że jest to lekarz znający swoje rzemiosło.Podczas wizyty był bardzo uprzejmy i wyjaśnił mi wszystko odnośnie moich dolegliwości. Wykonał w dniu wizyty jeden zabieg ,który nie okazał się bolesny /czego się bałem/ a było to usunięcie zakrzepnicy.Czekają mnie jeszcze następne zabiegi u tego Pana ,na które pojadę bez obaw. Polecam wszystkim tego specjalistę ,i proszę nie patrzeć na opinie negatyne ,bo sądzę że są pisane przez jego konkurencję. Cóż jest wart lekarz który tak walczy z kolegą o pacjętów? Pacjent z Pułtuska

• 5

Naprawde chyba te wszystkie głupie komentarze pisze jedna i ta sama stuknięta osoba. Pan Dr. jest bardzo uprzejmy, bardzo delikatnie wykonuje badanie i przyjął mnie w niedzielę! specjalnie przyjechał do gabinetu co nie zrobiłby żaden inny lekarz wiec chyba bardziej wrażliwym na ludzkie cierpienie nie można być, jestem po badaniu (badanie w znieczuleniu) w trakcie leczenia wiec jeszcze nie moge powiedzieć czy zastosowane leki pomogą ale polecam Pana Doktora jako bardzo uprzejmego i rzeczowego specjalistę, wyjaśnił dokładnie co i jak a byłam na wizycie ponad 30 min.

• 1

Pan doktor przyjmuje również jako konsultant w gabinecie Butterfly na Nowym Świecie , oferującym między innymi hydrokolonoterapię - zabieg nie uznawany przez medycynę konwencjonalną, takie czyszczenie jelita grubego, przynoszące ulgę w przewlekłych kłopotach z zaparciami, itd. Moja córka niestety od od sześciu lat na wózku,z rzadką chorobą genetyczną, m. innymi z bardzo późno stwierdzoną celiakią ( za późno z naszym osobistym wielkim wysiłkiem!), po różnych terapiach, w tym neurologicznych, na diecie, ma kłopoty z wypróżnieniami,(obstrukcje po latach strasznych tłuszczowych biegunek, organizm ma wycieńczony) chciała skorzystać z tego zabiegu, żeby poczuć ulgę. Na przekazaną przez sekretarki prośbę pana doktora przyjechałyśmy dwie godziny wcześniej 1/ nie podziękował za to, nawet słowem nie wspomniał... 2/witając się ze mną pocałował mnie w dłoń i obślinił, z córką (niepełnosprawną) się nie przywitał w ten sposób, w ogóle nie dotknął jej ręki ( i dobrze) 3/ mimo, że dzisiaj wcześniej miała badanie proktologiczne - jako konsultant proktolog dotknął jej nie wiadomo po co z zewnątrz tego intymnego miejsca (miało to pewnie potwierdzić jego fachowość) 4/ Zamiast od razu powiedzieć, że ze względu na wyniszczenie córki, a przede wszystkim jej rzadką chorobę, boi się dopuścić ją do tego zabiegu, zaczął upokarzający wykład insynuujący zaniedbania dietetyczne córki w obecnym żywieniu i jako proktolog dopuszczający do hydrokolonoterapii (czyszczenie wodą jelita grubego) wszedł w rolę endokrynologa i dał nam wykład , mimo, że mówiłam, że mamy lekarzy o tej specjalności, no i powiedział, że nie ma sensu robić tego zabiegu...bo córka dzisiaj wcześniej miała już w domu lewatywę ( to ja się zapytałam po co w ogóle oferują takie zabiegi, skoro lewatywa wystarcza) 5/ zaczęło go irytować, że córka ma porobione różne badania, ja wiele wiem i bardzo się staram, wg niego przesadnie 6/ zamiast dopuścić lub nie moją córkę do zabiegu czyszczenia jelita (hydrokolonoterapii) zarzucił mi, że jestem w nią wpatrzona i przesadzam z nadmierną troskliwością i zalecił mi wizytę u ... psychiatry (czyli cudownie przeistoczył się w konsultanta od chorób psychicznych) 7/ kiedy powiedziałam, że nie zapłacę za konsultację, bo to kpiny i dyskryminacja, zadzwonił do właścicielki interesu, wtedy przyznał, że boi się zlecić zabieg, bo się nie zna na przypadku 8/ w obecności dwóch recepcjonistek i pielęgniarki rzuciłam mu sto złotych na biurko ( o 30 więcej, żeby mieć satysfakcję) On , sprowokowany, zaczął syczeć, żebym wzięła te pieniądze i opuściła lokal razem z "tą swoją córką." 9/ Nie wzięłam pieniędzy, niech sobie weźmie za te kpiny z nas i dyskryminację 10/ Kto mi powie, że w Polsce nie ma dyskryminacji niepełnosprawnych i to również przez lekarzy w wielu przypadkach??? PS w czasie tego "wykładu" na temat celiakii, żywienia, glutenu, tarczycy i mojej głupoty i nieudolności lekarz ten próbował mnie pouczyć, upokorzyć, ośmieszyć,zbyć, dlatego tylko, że jestem matką niepełnosprawnej kobiety na wózku. Od początku nie miał zamiaru dopuścić jej do tego zabiegu,mimo, że po latach biegunek (teraz wiem zwanych "celiakalnymi kryzami") ma zniszczone jelita i na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej obstrukcje i cierpi - chciał się nas pozbyć i to było widać. Następny esteta, jak niektórzy panowie znani z gazet i telewizji, kiedy skończy nas prześladować zaścianek i kołtuństwo, to przez takie osoby i ich uprzedzenia niepełnosprawni boją się wychodzić ze swoich 4 ścian!

• 2

Miałem zakrzep brzeżny odbytu. Byłem u tego lekarza na wizycie w Lux-Medzie (mam pakiet). Podczas wizyta pan doktor Kudelski poinformował mnie, że może mi to usunąć chirurgicznie w prywatnym gabinecie - "wie pan - będzie taniej". Zabieg wykonany prawidłowo, ból tylko przy znieczulaniu. Jeśli chodzi o sam zabieg to nie mam zastrzeżeń, natomiast kierowanie na wizytę do prywatnego gabinetu uważam za trochę nieelegancie (w stosunku do jego pracodawcy tj. Lux-Med). Zrobił swoje, ale nie jest to osoba którą mógłbym polecać.

• 1

Kompletny brak zainteresowanie n/t przyczyn problemu, jedyne stwierdzenie "trzeba naciąć i wyczyścić", przy jednoczesnym wręczeniu wizytówki do swojego prywatnego gabinetu oraz próba umówienia się do jego gabinetu na zabieg. Przy dociekaniu, dopytywaniu o celowości zabiegu, sposobie, przebiegu itp. otrzymałem zdawkowe informację. Kompletna strata czasu, omijać go trzeba szerokim łukiem. Wizyta u innego lekarza (Krzysztof Szala) była totalną odmiennością, miła, uprzejma, rzeczowa atmosfera, wszystko załatwione tak jak należy.

• 1

Są objawy ale nie ważne jest dla Pana doktora skąd się wzięły, zrobił pobieżne badanie i powiedział, że jestem zdrowa. Wytłumaczyć mi nie chciał co się dzieje ze mną i dlaczego tak jest bo z tego co on widzi to wszystko jest prawidłowo. Nie zlecił mi żadnych badań. Duże rozczarowanie

• 1

Niestety podpisuję się pod większością opinii tutaj zamieszczonych, czyli "radze omijać tego pana szerokim łukiem", z mojej strony była to "kompletna strata czasu", bardzo żałuję, że zapisałam się akurat do TEGO lekarza. Niesympatyczny, niezainteresowany zupełnie tym co mówiłam o moich dolegliwościach, w czasie mojej wizyty, która trwała nie dłużej niż 10 min, odebrał trzy prywatne telefony - co uważam za buractwo i chamstwo, bo skoro ja wyciszam tel. wchodząc do gabinetu, oczekuje tego samego od lekarza! Jedyne co mi zalecił to NOSPA i był bardzo zdziwiony kiedy powiedziałam, że nie mogę jej przyjmować. Doprawdy po Nospę nie trzeba iść do chirurga, wystarczy do apteki, bo jest bez recepty! Gdyby nie mój upór nie dostałabym nawet skierowania na usg. Koszmar! Dziwię się, że w prywatnej klinice pracuje ktoś taki!

• 1

Omijajcie go szerokim łukiem,strata czaasu iszkoda cierpienia.

• 1

Byłem w luxmedzie. Stanowczo szukam innego lekarza. Mało przyjemny człowiek.

• 1

mialem 4 gumkowania i niestety niewielka ulga, po kazdym gumkowaniu bolalo bo musialo bolec nie w tym problem, a problem z hemoroidami jak byl tak jest nadal ... mysle ze dr kudelski ma zloty srodek na wszytsko to gumkowanie tyle ze trzeba je zrobic odpowiednio a z tym juz u niego roznie bywa, poczekalnia w ktorej sluchac dokladnie wszystko co dzieje sie w gabiecie i historie o pacjentach opowadane przez zone dr to jest zenujace, ale co mozna oczekiwac od gabinetu uzadzonego w jednopokojowym mieszkaniu. reasumujac zdecydowanie nie polecam wizyt u tego doktorka

• 1

Bardzo niemiły człowiek. Omijajcie szerokim łukiem. Po wykonanym już zabiegu, dowiedziałem się, że nie wykonał niezbędnych badań, które pozwalają wykonać ten zabieg. Nic nie wytłumaczył, nie dał żadnych rad profilaktycznych żeby choroba nie powracała. Wykonał zabieg na odwal się, rana goiła się znacznie dłużej niż powinna. Napisałem na niego skargę w Lux Med. Nie dostałem odpowiedzi.

• 4

Jestem zdziwiona komentarzami na temat dr Kudelskiego. Ja odebrałam go bardzo pozytywnie. Jest to człowiek kulturalny, uprzejmy. Przede wszystkim bardzo rzeczowy i konkretny. Badanie wykonuje delikatnie. Rozpoznanie opisuje w sposób wyczerpujący. Czy pomoże zlikwidować moje dolegliwości? To się okaże - wykupię lek, zacznę stosować i wtedy dokonam oceny kompetencji. Ogólnie - polecam.

• 5

Do dr Kudelskiego trafiłem w "trybie awaryjnym", z silnym stanem zapalnym ..., będącym następstwem kuracji zaleconej przez innego lekarza, kilkanaście dni wcześniej. Po badaniu i sprawdzeniu w systemie zapisów poprzedniego lekarza, zostałem w sposób przystępny i bardzo rzeczowy poinformowany o stanie mojego zdrowia, proponowanym leczeniu, lekach, ich działaniu i praktycznie wszystkim, o czym w konkretnym przypadku powinienem wiedzieć. Postawiona diagnoza, jakże odmienna od poprzedniej, okazała się w 100% poprawna, albowiem już po 24 godzinach poczułem wyraźną poprawę, dolegliwości szybko zaczęły ustępować. POLECAM !!!

• 1

DRAMAT!!! Ten człowiek jest przede wszystkim bardzo niemiły, arogancki, wyśmiewa się z pacjenta. Wiadomo, że sprawy, z którymi przychodzi się do proktologów, nie są niczym przyjemnym. Ten człowiek swoim podejściem, arogancją, brakiem kultury osobistej, uczynił tę wizytę jeszcze bardziej nieprzyjemną. Mimo, że była to wizyta prywatna, czułam się, jakbym była w jakimś ośrodku zdrowia w dalekiej Rosji. Nikomu, nawet największym wrogom, nie polecam wizyty u tego człowieka. Nie pomógł mi, upokorzył i sprawił, że wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach.

• 1

Uwaga! Leczyłem się u tego lekarza dwukrotnie - NIE POLECAM!!! Ropień okołoodbytowy leczy za pomocą środków farmakologicznych choć powszechnie wiadomo, że konieczny jest zabieg chirurgiczny. Dzięki jego niekompetencji spędziłem noc szukając szpitala i ostrego dyżuru. W końcu wylądowałem u najlepszych specjalistów w Wawie - Szpital na Solcu gdzie od razu zostałem zoperowany. Skutkiem leczenia przez dr.Kudelskiego jest zdiagnozowana u mnie przetoka. Zamierzam złożyć skargę w LuxMed. Wystrzegajcie się go!!!

• 5

Poczytałem opinie, i ja po dzisiejszym zabiegu i wizycie mam zupełnie inne zdanie nt Doktora Kudelskiego. Po pierwsze przemiły facet,po drugie rozpoznał co mi dolega w 3 sekundy, inny lekarz dal mi czopki i maść ,choć sytuacje miałem taka ze kwalifikowałem się tylko pod skalpel, inni chirurdzy jak tylko mówiłem ze mam taki problem mnie zbywali,/żylak sporej już wielkości ze skrzepem krwi/.Zabieg nacięcia miałem wykonywany dziś po południu u doktora Kudelskiego,a teraz siedzę już na ... pozbawiony tego problemu i jestem bardzo happy:).Po raz pierwszy nie zawiodłem się na lekarzu,bo w większości przypadków,niestety mam raczej bardzo kiepskie zdanie o co po niektórych ,którym najczęściej trzeba mówić jaka ma się chorobę i najlepiej jeszcze podać jak ta chorobę leczyć.

• 1

Na temat kompetencji trudno mi się wypowiadać, byłam u tego Pana tylko raz na badaniu zleconym przez kogo innego. Natomiast z taką nieuprzejmością, traktowaniem z góry, brakiem czasu dla pacjenta jeszcze się nie spotkałam u żadnego lekarza. Zdecydowanie odradzam.

• 1

Witam! od dłuższego czasu leczę się u tego Pana na hemoroidy. Niestety ciągle bez skutecznie. Nie polecam. Za każdym razem słyszę, że trzeba zmienić dietę, smarować kremem i tyle. A ból i guzki niestety ciągle są i się nic nie poprawia.

• 1

Drodzy Państwo, wystrzegajcie się doktora Kudelskiego. Robiłam u niego zabieg tzw. gumkowania. Potworny ból przez ponad dwa tygodnie i kłopoty do dziś (prawie rok). Podany lek przeciwbólowy spowodował okropne kłopoty, w tym biegunkę, która wzmogła ból do granic wytrzymałości. Reakcji na mój telefon i porady właściwie nie było, doradzono mi tylko zmianę środka przeciwbólowego. Obecnie leczę się u lekarza z prawdziwego zdarzenia, o żadnych gumkowaniach nie ma mowy. Nie wystarczy założyć sobie muchę, by być lekarzem i dżentelmenem. I w muszce można być tylko pazernym konowałem.

• 1

Ludzie wystrzegajcie się tego człowieka!!! Ten ''lekarz'' nie ma zadnych umiejętności odnośnie gumkowania!!! i powoduje takie komplikacje, ze jedynym wyjsciem jest tylko operacja i to natychmiastowa...!!!nie mogę patrzec na to i wybaczyc sobie ze cierpienie najbliższego mi człowieka stało się po czesci moim udziałem, bo ten ''znachor'' był polecony przeze mnie,nie przejrzawszy wczesniej internetowych opini o tym panu!!!Dlatego jedyne co mogę zrobić to przestrzec Was wszystkich i prosic o wybaczenie jedna Osobę...pozdrawiam i zdrowia życzę

• 1

Robiłam u tego lekarza tak zwane "gumkowanie" guzka odbytniczego. Po wyjściu z gabinetu i przez 3 następne dni BOLAŁO tak bardzo, że przeleżałam je w łóżku, zwinięta w kłębek i pojękująca.Nie pomagały ani zalecony żel, ani brane z własnego wyboru proszki przeciwbólowe.W porównaniu z tym bólem, poród dziecka oceniam jako zupełnie bezbolesny!!! Myślę, że lekarz założył tę gumkę za głęboko, a więc niekompetentnie. Stanowczo odradzam wizytę u tego specjalisty.

• 1

Nigdy więcej tego lekarza nie chcę widzieć na oczy. Leczyłem u faceta hemoroidy przez dłuższy okres. Zapominał o moich dolegliwościach, mimo założonej karty. Po paru miesiącach dostałem takiego zapalenia, powikłań i komplikacji, że na mszę daję, że z tego wyszedłem.

Gdzie przyjmuję

place 33

Hawajska 4
    52,14968321,044051

place 44

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów

ul. Waryńskiego 9
    52,025521,015322 625 15 90, 22 621 23 49

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat