lekarz Zbigniew Kurzyca

Alergolog

Lekarz który wyprowadził mnie i moje dzieci z wielu chorób , punktualny , życzliwy , opanowany. Polecam :)

Życzliwy, słucha, notuje, odpowiada na pytania. Kieruje na dodatkowe badania. Nie naciąga na kasę. Polecam.

Polecam! Bardzo dobry lekarz. Z córką chodzę już od 5 lat. Lekarz zawsze wszystko wytłumaczy, jest przy tym życzliwy i uśmiechnięty. Każdy lekarz powinien taki być.

bardzo dobry lekarz godny zaufania serdecznie polecam

bardzo dobry lekarz godny zaufania serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek. Moje dzieci są pod opieką pana doktora od 7 lat. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza, zwłaszcza "państwowo". Gdy nie wiedziałam co jest mojemu dziecku i dlaczego wciąż choruje, na moje szczęście trafiłam do niego, chociaż dziecko było pod opieką innego specjalisty( który traktował je bardzo przedmiotowo, jako kolejny przypadek medyczny, a z wizyt 5 min nic nie wynikało.)Nie spotkałam wcześniej tak dokładnego, kompetentnego i "rzeczowego" lekarza. Nie spotkałam się z tym wcześniej, że ktoś stara się tak bardzo w przychodni.Wychodząc z gabinetu zawsze mam przekonanie, że moje dziecko jest pod opieką prawdziwego fachowca, który dba o wszystko i leczy naprawdę nie "od wizyty do wizyty" - a w taki sposób, że wiem co zawsze mam robić, bo wszystko dostaję dokładnie napisane. Nie ma drugiego takiego, a przynajmniej ja nie spotkałam. Ania L.

to było ok 13 lat temu, moja córka miała dwa lata i AZS oraz częste, bardzo groźne, zwłaszcza dla tak małych dzieci zapalenia krtani. Lekarz rozpoczął leczenie m.in. encortonem ale kiedyś powiedział mi po któreś kolejnej wizycie, że jedni to z taką chorobą już do niego nie dojechali (dziecko zmarło), to już był dla mnie spalony. I tak zakończyła się moja przygoda z doktorem. "Zadowoliłam się" pediatrą, który nauczył mnie postępowania w takich sytuacjach, włączył odpowiednie leki wziewne i córka wyszła z tego. Teraz mój synek ma podobne problemy ale już nie szukam pomocy u alergologa, pediatra nam wystarcza, dobrze sobie radzimy i już niedługo mam nadzieję, że dziecko z tego wyrośnie.

Jest to przesympatyczny lekarz! Bardzo kompetentny, a przede wsztytskim bardzo uprzejmu i uśmiechnięty. Można śmiało powiedzieć,że na wizytę do doktora idzie się z ogromną radością. Bardzo polecam tego lekarza!

Większą część wizyty lekarz zajęty był wklepywaniem wszystkiego do swojego komputera. Nic nie mówi. Po wklepaniu wszystkiego w dwóch zdaniach powiedział na co dziecko choruje, podał recepty i opis podawania lekarstw. Na moje pytanie co to wszystko jest (nie wiedziałam wówczas co to jest pulmicort, gentamycyna, Rhinolear czy Rihnoair) powiedział, że wszystko mam napisane i nic nie powiedział. Na podstawie więc zwykłego badania pediatrycznego zasugerował astmę oskrzelową i przepisał, jak się później dowiedzieliśmy sterydy. Od naszego pediatry dowiedzieliśmy się, że jak się dziecko raz coś takiego da, to potem trzeba już na tym "jechać". TYlko czy 2-letnie dziecko musi być na sterydach..?

Najlepszy z najlepszych! Mój ulubiony lekarz. Zna się na wszystkim, nie tylko na sprawach alergologicznych. Jest przemiły, bardzo się stara,żeby pacjent wyszedł zadowolony. Pielęgniarki również bardzo miłe, uśmiechnięte. Trochę chodzę po lekarzach, bo ciągle choruję i niestety tacy lekarze to żadkość. Gorąco polecam!!! :):)

Gorąco polecam!!! :):)