lekarz Zbigniew Kuźmicki

Laryngolog

Dobry lekarz, niejednemu człowiekowi pomógł. Stara się być profesjonalistą i dobrze mu to wychodzi. Polecam

Dziś byłam na wizycie u Pana doktora. Bardzo pogodny i wzbudzający zaufanie człowiek :) Wyjaśnił mi wszytko co chciałam :) zazwyczaj u innych laryngologów nie otrzymałam tak wyczerpujących informacji. Jestem zadowolona, teraz tylko czekam, aż leki mi pomogą :)

Historia sprzed ok 20 lat. Jeszcze jako żolnierz, przez kilka lat byłem leczony z powodu chronicznego stanu zapalenia gardła (stan po strumektomii), antybiotyki były mi jak chleb powszedni a oddychało się coraz trudniej. Jako pacjent 108 WSG trafiłem do młodego (wówczas)lekarza Kuźmickiego. Zerknął do mojej "paszczy" i zdiagnozował "grzyby". Po trzech dniach płukania zapomniałem o gardle. Nie wiem jak sprawuje się dzisiaj ale wówczas spisał się na "5" i to mi wystarczyło, wcale nie musiał do mnie szczerzyć zębów w służbowym uśmiechu.

najgorszy lekarz u jakiego bylismy. Niekompetentny, bagatelizuje dolegliwosci, wrecz obraca je w zart. Calkowicie zdekoncentrowany podczas wizyty, odebral nawet telefon i rozmawial z zona. Wizyta trwala 10 minut, fakt, koszt niewielki, tylko 50 zł, ale oczekiwalabym wiecej po tak "wybitnym specjaliscie" NIE POLECAM!!!

Bardzo polecam, bardzo sympatyczny, uprzejmy, wszystko wyjasnil, ma podejscie do dzieci, rozmawia i zartuje, ze dziecko da sie zbadac i sie nie boi, oceniam bardzo dobrze

Operował mi migdałki.Od samego początku miałam do Niego zaufanie.

Operował mi migdałki.Od samego początku miałam do Niego zaufanie.

Pan Z.Kuźmicki poświęcił mi dużo czasu, nie stwarzał dystansu, był bardzo sympatyczny. Dodatkową zaletą jest profesjonalizm. Znajomy miał podobne odczucia po wizycie. Polecam!

Kompetentny , rzeczowy, nie robi dystansu między sobą a pacjentem. Bada , można rzec, w sposób interdyscyplinarny. Cenię u Pana Doktora najbardziej preofesjonalizm, indywidualne podejście do pacjentów oraz nutkę psychologicznych predyzpozycji.

Jak najbardziej polecam Pana doktora,byłem operowany przez Niego i leczę się u Niego 1.5 roku i jestem bardzo zadowolony,nawet wybił mi palenie tytoniu z głowy bez żadnej terapii antynikotyniowej.Bardzo polecam...............