prof. Zbigniew Kwias

2,8
2,6

iwona

29.05.2014

Bardzo miły i sympatyczny specjalista, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dokładnie tłumaczy chorobę i przebieg jej dalszego leczenia. Z szacunkiem odnosi się do pacjenta, bardzo ludzki człowiek. Szkoda tylko że jest tak trudno uchwytny na oddziale urologii.

18.12.2012

Stary, zgorzkniały pierdziel. Zła diagnoza, zła kwalifikacja a pacjent cierpi... Proszę się opanować PANIE!

15.11.2012

Pan prof. Zbigniew Kwias , to wspaniały człowiek, i profesjonalista , niezmiernie troskliwy i wzbudzający ogromne zufanie .

13.09.2012

Gdy czytam opinie tych, co dają Panu profesorowi Kwiasowi 1 - 2 pkt to niech ci malkontenci idą się leczyć na swoim terenie i niecha tam czekają na rychłą śmierć. O profesjonaliźmie Pana profesora niech świadczy fakt, że do Niego zjeżdżają pacjenci z całej Polski, o czym przekonała się moja żona, której Pan profesor przedłużył życie o 7 lat. Jestem mieszkańcem Legnicy i pojechaliśmy z żoną do Wrocławia do jednego 'pana doktora', który cieszył się dobrymi wynikami w pracy, a to przede wszystkim z wykonywania łatwych operacji, dał żonie 3 - 6 m-cy życia, powiedział to najbliższym członkom rodziny. Zdobyliśmy telefon do Pana profesora i udaliśmy się do Niego. Przyjął nas serdecznie i podjął się operacji usunięcia nerki bez użycia krwi (jesteśmy świadkami Jehowy). Przeprowadził embolizację i wykoanał operację. Następnie skierował nas do dalszego leczenia i tylko dzięki Niemu żona mogła być leczona tak jak była leczona. Nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi o odnoszenie się do pacjentów to do żony zwracał się po imieniu i nazywał ją 'grzeczną dziewczynką' co ja nie uważam bezczelne lecz przyjacielskie. Stąd moja bardzo pozytywna opinia i gdzie tylko mogę to polecam Pana profesora Kwiasa jako osobę bardzo kompetentną.

20.08.2012

DR.Kwias jest osobą nadzwyczajnie nie uprzejmą, traktuje poniżająco pacjentów. Z pewnością nie poleciłabym go nikomu znajomemu. Jego sposób komunikowania i zwracania sie do człowieka jest porażająco bezczelny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Poznań"?

GABINET CHIRURGII I UROLOGII DZIECIĘCEJ
Radosna 10