dr hab. n. med.Zbigniew Kwias

Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.6512345
48 opinii

• 5

Bardzo miły i sympatyczny specjalista, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dokładnie tłumaczy chorobę i przebieg jej dalszego leczenia. Z szacunkiem odnosi się do pacjenta, bardzo ludzki człowiek. Szkoda tylko że jest tak trudno uchwytny na oddziale urologii.

• 1

Stary, zgorzkniały pierdziel. Zła diagnoza, zła kwalifikacja a pacjent cierpi... Proszę się opanować PANIE!

• 5

Pan prof. Zbigniew Kwias , to wspaniały człowiek, i profesjonalista , niezmiernie troskliwy i wzbudzający ogromne zufanie .

• 5

Gdy czytam opinie tych, co dają Panu profesorowi Kwiasowi 1 - 2 pkt to niech ci malkontenci idą się leczyć na swoim terenie i niecha tam czekają na rychłą śmierć. O profesjonaliźmie Pana profesora niech świadczy fakt, że do Niego zjeżdżają pacjenci z całej Polski, o czym przekonała się moja żona, której Pan profesor przedłużył życie o 7 lat. Jestem mieszkańcem Legnicy i pojechaliśmy z żoną do Wrocławia do jednego 'pana doktora', który cieszył się dobrymi wynikami w pracy, a to przede wszystkim z wykonywania łatwych operacji, dał żonie 3 - 6 m-cy życia, powiedział to najbliższym członkom rodziny. Zdobyliśmy telefon do Pana profesora i udaliśmy się do Niego. Przyjął nas serdecznie i podjął się operacji usunięcia nerki bez użycia krwi (jesteśmy świadkami Jehowy). Przeprowadził embolizację i wykoanał operację. Następnie skierował nas do dalszego leczenia i tylko dzięki Niemu żona mogła być leczona tak jak była leczona. Nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi o odnoszenie się do pacjentów to do żony zwracał się po imieniu i nazywał ją 'grzeczną dziewczynką' co ja nie uważam bezczelne lecz przyjacielskie. Stąd moja bardzo pozytywna opinia i gdzie tylko mogę to polecam Pana profesora Kwiasa jako osobę bardzo kompetentną.

• 1

DR.Kwias jest osobą nadzwyczajnie nie uprzejmą, traktuje poniżająco pacjentów. Z pewnością nie poleciłabym go nikomu znajomemu. Jego sposób komunikowania i zwracania sie do człowieka jest porażająco bezczelny.

• 1

Być może dla kogoś nie jest ważne kto się nim zajmie w szpitalu i nie musi też wiedzieć - jak zwierzę prowadzone na rzeź co będzie operowane i dlaczego. Ja jednak wolę wiedzieć i tego wymagam płacąc za wizytę prywatną. Nie otrzymałem w zamian nic. To że profesor nie ma czasu dla wszystkich - nic mnie nie obchodzi. Ale to, że nie ma czasu dla mnie, skoro mu płacę - to uż inna para kaloszy. Ja szczerze odradzam!

• 5

Dziwią mnie opinie negatywne na temat Profesora. Leczyłem się w szpitalu przy Szwajcarskiej. Profesor to specjalista wysokiej klasy - jeżeli mówi "że wie co robi" to po wyleczeniu mnie stwierdzam że ma rację. Mówicie że mało czasu poświęca pacjentowi - to policzcie sobie ile pacjentów się przewija przez oddziały Urologii, ile jest wykonywanych zabiegów, operacji itd. i na tej podstawie można obliczyć czas jaki mu zostaje: NIE MA GO ZA WIELE!!! Wiem, że każdy z nas chciałby aby traktowano go jak Nr 1, ale ludzie - najważniejsze jest aby doprowadzono nas do zdrowia a nie pocieszano i tłumaczono. Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o swojej chorobie to jest wiele możliwości zebrania informacji np: fachowa literatura, internet lub (będę złośliwy) studia!!!!! Pozdrawiam całą Urologię z Profesorem na czele oraz wszystkich pacjentów.

• 1

Określenie tego pana mianem konowała nie oddaje jego podejścia do pacjenta. Kompletny brqakkomunikacji i zrozumienia. Pan profesor doszedł do tego etapu, że nie musi już zniżać się do poziomu pacjenta a jesli to komuś nie odpowiad to wynocha. Życzę by tak był potraktowany w przyszłości jak potraktował mojego Ojca. Okrucieństwo i żądza mamony oraz samouwielbienie cechują tego lekarza.

• 1

Nieprzyjemny i odpychający. Od profesora oczekiwałem wiedzy zachowania na poziomie a nie głupich komentarzy i dowcipów poniżej krytyki, którymi usiłuje maskować niewiedzę. Udałem się po pomoc do profesora urologii a otrzymałem zdawkowe rady i receptę, której nawet nie wykupiłem (ten lek zażywałem już wcześniej bez efektu i o tym mówiłem). Widać, że dawno zaprzestał aktualizacji wiedzy, bo w internecie nawet można znaleźć więcej wiadomości na temat choroby i leczenia. Wstyd i pogrom. Jak w ogóle może jeszcze przyjmować???

• 1

okropne poczucie humoru, zawsze nie na miejscu. traktuje pacjenta jak małe dziecko. poranne wizyty to kabaret w jego wykonaniu.

• 5

Pan Profesor Zbigniew Kwias to zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu.Przebywałam w szpitalu w Kaliszu,mój stan zamiast się poprawiać to z dnia na dzień się pogarszał i niewiele brakowało do zatrucia od nerki całego organizmu. Dostałam od znajomych telefon do Pana profesora.Kiedy mąż zadzwonił przedstawiając mój stan od razu zdecydował o przewiezieniu mnie na oddział,którym kieruje w Poznaniu. Jego trafna diagnoza i zdecydowane działanie uratowało mi zdrowie, a może i nawet życie.To Jego wiedza i fachowość pozwoliły mi w pełni powrócić do normalnego życia. Jego codzienna wizyta (nawet w dni świąteczne) po ciężkiej operacji świadczą o zaangażowaniu się w swoją pracę i opiekę nad pacjentem.Jego spokój i ciepły sposób bycia udzielają się chorym jak i całemu personelowi. Nie będę się wypowiadać za innych,ale dla mnie to wielkiej klasy naukowiec,lekarz, ale przede wszystkim to super CZŁOWIEK.Wszystkim chorym życzę, żeby na swojej drodze mogli spotkać takich lekarzy. Agata z Kalisza

• 1

Przyjęcie jak w komunie! Szybko i pobieżnie. Ma się wrażenie że wie lepiej co choremu dolega i tylko to leczy. Tylko czemu leczy to co mu się zdaje a nie to na co się choruje? Brak kontaktu i brak zrozumienia. Profesor???? Konował na pewno zasługujący na wyróżnienie w tej profesji!

• 1

Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!Pomijam kasę -ale ignorant i partacz ,,,mojego przyjaciela doprowadził do stanu krawędzi zycia i śmierci ...SEPSA ,ROPONERCZE .a teraz operacja Jelit !!!!Myslę ,ze powinien już odejść -Zyczę MU aby cierpiał tak jak Jego Pacjent !życzliwa !!!!

• 1

Dwulicowy oportunista i kunktator Mówi to co w danym momencie przyniesie najwiekszy zysk=jak politycy.Niebezpiecznie się przy nim odwrócić,bo nagle okazuje się że rozmawiało sie z kim innym i o czym innym.Najgorsze że umie omamić i przekonać do siebie a efekty są fatalne i kosztowne

• 3

Profesor operował moją wówczas 17 letnią córkę w roku 1994,miała nowotwór złośliwy nerki był to guz wielkości nerki.Lekarz z mojej miejscowości polecił mi klinikę na Szkolnej.Po przyjeździe tam nie chcieli nas przyjąć kiedyś były inne czasy była rejonizacja i kazali nam jechać do szpitali w moim województwie.Dzięki uprzejmości zwykłego asystenta z tej kliniki dostaliśmy miejsce,stało sie to po obejrzeniu córki na usg,zainteresował ich ten przypadek.Profesora Kwiasa do dnia operacji nie widziałam,pierwszy raz miałam kontakt po skończonej operacji.Nie otrzymałam żadnej konkretnej informacji o dalszym leczeniu bo powiedział,że wie co robi,pytałam o rózne rzeczy ale nie tłumaczył nic.Po otrzymaniu wyniku i potwierdzeniu nowotworu złosliwego kazał nam przyjeżdżać na badania kontrolne,które polegały na robieniu usg i z uśmiechem mówił,że wszystko ok.Po kilku wizytach w tej klinice zaczęliśmy jęździć do lekarzy w naszej okolicy.Mam mieszane uczucia ale moja córka żyje i ma się dobrze,chyba profesor swoją pracę wykonał dobrze a swoją gburowatością i pewnością siebie trochę mnie do siebie zraził.Do dziś nie wiem co mam myślec o profesorze ale jestem mu wdzięczna,że wykonał tą operację dobrze,wyciął córce całą nerkę,nadnercze i choroba się dalej nie rozwijała.Nie zaskoczyły mnie zbytnio te wszystkie opinie bo może to być prawda,nowotwór mojej córki był bardzo nietypowy i nie spotykany u osoby w tym wieku i to może była dla nich jakaś nauka.

• 1

Przypadkiem podsłyszałam słowa profesora (???) podczas rozmowy telefonicznej z kimś znajomym po fachu. Jak można najpierw miło się uśmiechać i potakiwać pacjentowi a potem wyrażać się o nim per "PALANT" ??? To ma być lekarz i profesor ??? Chamstwo i dwulicowość !!!

• 3

Nie polecam ani prof.ani innych lekarzy, to przysłowiowe poznańskie kutwy, nastawine na kasę. O frechownych pielęgniarkach włączne z oddziałową nie wspomnę.ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!

• 1

Z okazji nadchodzących Świąt oraz Nowego 2011 Roku, życzę Panu Profesorowi wszystkiego co najgorsze i aby doznał takich szkód jakich ja doznałem od Niego. Aby wreszcie zrozumiał co znaczy godność ludzka, uczciwość i szczerość. Zwykły pacjent

• 1

Facet masz problem!!!! Jak kiepsko z pamięcią to se rób notatki!!!! A nie od początku o to samo wypytuj!!!! A potem tłumaczenie że niby sie upewnić chciał jak nic nie wie z poprzedniej wizyty!!!!!

• 1

Najgorszy wybór w życiu. Piaskowy dziadek. Nic się nie dowiedziałem. Krótka rozmowa, usg, recepta i do domu. Mój lekarz domowy jest dokładniejszy! Wielki Profesor? Chyba w Mongolii bo na pewno nie w Polsce.

• 1

Kolejne DNO!!!! Wspaniały profesor kazał tacie moczyć prącie w rumianku podczas gdy miał nowotwór złośliwy pęcherza....

• 1

Okropne doświadczenie. Odradzam wszystkim!

• 5

Wspaniały lekarz!Daje poczucie bezpieczenstwa, widac,że zna się na tym ,czym się zajmuje.Polecam wszystkim-uratował synowi nerkę.Oby więcej było takich ,jak on.

• 1

Pan profesor rozstał się z powołaniem lekarskim już dawno temu. A ja uwierzyłem w nazwisko. Sam sobie jestem winien niestety, ale przestrzegam innych!

• 1

A myslałam, ze tylko ja mialam fatalne wrazenia po wizycie u profesora a tu prosze...absolutnie zgadzam sie z opiniami poniżej.Zero zrozumienia ze strony profesora, brak jakich kolwiek informacji na temat broblemu z jakim przyszłam.Zadufanie w sobie i kiepski seksistowski żart oraz komentarz co do mojego miejsca zamieszkania królował podczas wizyty.Szkoda czasu i pieniedzy.Moge jedynie polecić Dr. Piotra Marksa i lek. Adama Jędrzejczaka Bełchatowa.Lekarze z powołania którzy chca pomóc a nie zarobić.Wspaniali ludzie i fachowcy.

• 1

Ufny w swój autorytet często przekracza normy dobrego wychowania! Wie lepiej niezależnie od dobra chorego. Zdanie zmienia zależnie od sytuacji. Byle tylko medialnie okazać się górą! Oportunista i kunktator. Odradzam

• 1

Nieprzyjemny i odpychający satyr. Dykteryjki i dowcipy uwłaczające godności. Zachowanie niegodne kolejarza na służbie - nie tylko lekarza i profesora. O chorobie niczego nowego sie nie dowiedziałam. Leki zapisał takie jakich działanie już wypróbowałam bez skutku - a mówiłam. Kiepska wiedza i okropny stosunek do pacjenta. Odradzam!

• 1

FATALNIE FATALNIE FATALNIE. Okropne poczucie humoru. Pewny siebie. Nic nie wiedziałem przed przyjęciem do szpitala. W szpitalu wszystko wyjaśnił mi dyżurny. Po zabiegu porfesora widziałem tylko na obchodzie. Nie pamiętał mojego zabiegu na kolejnej wizycie prywatnej i nie miał wyników badań. Okropne.

• 3

Witam. Zdanie na temat Profesora mam bardzo różne. Swoją pracę wykonał należycie - na chwilę obecną wyniki są w normie. Bardziej boli mnie jego zachowanie w stosunku do pacjentów. Bardzo dużo czasu spędziłam w szpitalu na ul. Szwajcarskiej i tak wiele spraw mnie bolało. Podczas prywatnych wizyt jest dużo lepszym człowiekiem...wydaje się osobą niezmiernie miłą, kompetentną, wrażliwą - niestety realia szpitalne są całkowicie odmienne... Na oddziale przeżyłam szok.Profesor nie pamięta w ogóle swoich pacjentów. Krótkie dwa zdania podczas obchodu i strach się o coś zapytać bo Profesor albo srogo patrzy albo obróci pytanie w żart...więc pytam o co chodzi??Dlaczego taka zmiana. Jest lekarzem, który powinien udzialać choćby podstawowych informacji, a nie odsyłać z kwitkiem z tekstem typu: "ja wiem co robię". Już nie wspomnę o pielęgniarkach i salowych, które mają o wszystko pretensje.Chodzą złe jak osy. Okropna szpitalna rzeczywistość, o której chcę zapomnieć. Każdy tylko patrzy aby mu zapłacić...takie są realia w tym szpitalu. Nigdy więcej nie chcę tam wrócić.

• 1

Początkowo uprzejmy i miły. Wydawał się kompetentny. Gdy zakwestionowałam proponowane metody - mając już wiedzę na temat swojej choroby, zwymyślał mnie. Niedouczony, zadufany w sobie, wierzący, że "profesorowi" wszystko wolno. ODRADZAM

• 1

Trudno powiedzieć o tym panu, że to profesor... Wiedzę może i ma ale jest tylko teoretykiem medycyny. Wiedza fachowa i praktyczna na poziomie studenta medycyny lub nawet gorzej. Mojej żonie(już śp.) potrafił wmówić ciążę, nowotwór złośliwy i nie wiadomo co jeszcze...A zmarła na niewydolność nerek o zgrozo!!! Raczej specjalista od prostaty niż od bardziej skomplikowanych dolegliwości...Zdecydowanie nie polecam, czasem lepiej pójść na wizytę do zwykłego lekarza medycyny; niż do gbura z tytułem profesora!!!!!!!!

• 2

Operował mnie przed 20-tu laty.Wziął kasę za operację w państwowym szpitalu.Spokrewniony z Kulczykami.Chodzą w Poznaniu słuchy,że to "dzięki " tym koneksjom małymi kroczkami likwiduje się szpital Strusia,przenosząc na obrzeża Poznania.Kulczykom bowiem zamarzył się kolejny biznes w centrum Poznania...

• 5

Wspaniały, inteligentny człowiek, zna bardzo dobrze to czym się zajmuje. Jest otwarty na ludzi, poświęca im czas i jest gotów pomagać. Wiem po sobie -wdzięczna jestem mu za to iż starał się mnie postawić na nogi. Udało mu się to! Człowiek z sercem. I jak ktoś z przedmówców mówił: ma poczucie humoru. Czasem specyficzne :) Da się jednak mu to i owo wybaczyć choćby pytania o ślub czy wesele ;) Dziękuję Panie Profesorze!

• 5

bardzo sympatyczny i bezpośredni;))emanuje od niego ogromna wiedza i doświadczenie...oby więcej takich fachowców!!!

• 5

Cieszę się, że tacy ludzie są na świecie. Dzięki profesorowi mam nerkę. Dziękuję :)

• 5

Kiedy okazało się ,że mam raka prostaty,bez wahania polecił operację w Klinice Urologii w Poznaniu.Wybór należał do mnie,bez żadnych jakiś dwuznacznych odruchów.Jestem emerytem i nigdy w życiu nie wręczałem jakiś gratyfikacji komukolwiek,w tym i lekarzom.Stawiam na jednego konia,wóz albo przewóz.Operował prof wraz z zespołem w 2007 r. jestem zdrów,PSA_0.000.Polecam.

• 5

Wybitny lekarz, nie szukający łatwych rozwiązań, moją nerkę uratował(wraz ze swoimi operatorami)pomimo paskudnego guza.

• 5

Wspaniały człowiek, ma doświadczenie i szkołę. Zna się na rzeczy. Uratował mi nerkę, mi i nie tylko. Fachowiec jakich mało. Po pierwszej wizycie nie zapomina człowieka zawsze miły, uprzejmy, ma duże poczucie humoru. POLECAM!

• 5

Bardzo dobry fachowiec, mający ogromne doświadczenie, dla każdego znajduje czas, ma poczucie humoru

• 5

Bardzo dobry lekarz, oddany ludziom. Wspaniały fachowiec.

• 1

Nie polecam, Profesor zapatrzony w swój własny naukowy swiat, pacjent zostaje z receptą i brakiem jakiegokolwiek wsparcia a w rezultacie zostaje pochowany na cmentarzu..

• 1

jest najgorszym lekarzem ,gbur,i wyniosły mysli ze jest bogiem

• 1

Odczekałem swoje w kolejce na prywatną wizytę, po czym odbyłem 2 minutową "audiencję" u profesora, który nie powiedział mi nic innego ponad to, co na temat mojej dolegliwości przeczytałem w internecie. Odczułem bardzo mało zrozumienia ze strony profesora, brak zaangażowania, olewanie pacjenta, biznesowe podejście do sprawy. Zdecydowanie nie polecam.

• 1

Nie polecam, Profesor zapatrzowny w swój własny naukowy swiat, pacjent zostaje z receptą i brakiem jakiegokolwiek wsparcia.

• 1

jak bierze pieniadze to nawet probuje leczyc ale nie polecam olewa pacjentow w szpitalu i nie umie poradzic sobie z malymi kamykami w nerce odradzam...

• 5

Wspaniały Lekarz, Wspaniały Człowiek!!!!

• 5

Po prostu - super człowiek, super fachowiec.

• 5

Wspaniały,bezinteresowny,kompetentny doktor. Człowiek,który codziennie ratuje życie.

Gdzie przyjmuję

place 11

Ozimina 16
    Poznań
    52,426475716,92609460 61 820 00 27

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat