dr n. med. Zbigniew Lehmann

Kardiolog, Internista

Korzystałem z konsultacji w LuxMed na Półwiejskiej. Szkoda gadać doktor już dawno powinien być na emeryturze. Mówi coś bardzo niezrozumiale, kompletnie nie interesowały go wyniki badań oraz historia choroby. Pół wizyty stukał coś w komputerze. Dobrze, że choć wystawił skierowania na usg. Szkoda czasu i pieniędzy.

Miałam okazję korzystać z usług Pana doktora w placówce LUX - MEd ul. Półwiejska w Poznaniu. Pan doktor to wysokiej klasy fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Nie faszeruje pacjenta od razu górą leków tylko zastanawia się jak mu pomóc tak by leki nie wpłynęły w żaden sposób niekorzystnie na dalsze życie pacjenta. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilośc czasu tak by w natłoku biurokracji narxuconej lekarzom nie stracić z oczu człowieka. Lekarz bardzo godny polecenia.

Ludzie, czy to jest jakiś żart? Przecież ten człowiek powinien już dawno zakończyć karierę. Pomijam już, że ma chyba ze 100 lat, to nie da się go nawet zrozumieć, mamrota coś pod nosem, tak że większości tego co mówił nie zrozumiałem. Więkoszść wizyty wstukiwał coś w ciszy jednym palcem w klawiaturę. Myślałem, że to ukryta kamera czy coś. Żadnych pytań do mnie, żadnych wskazówek co miałbym robić, zmarnowany czas i pieniądze.

Jestem juz 3 pokoleniem z mojej rodziny leczacym sie u Pana Doktora. Zarazem 3 pokoleniem ceniacym sobie wysoko jego kompetencje. Polecam

Polecam wszystkim, bardo fachowe podejście do pacjenta

Polecam wszystkim, bardo fachowe podejście do pacjenta

Moim zdaniem wspaniały lekarz, terapeuta i znawca nauk medycznych. Jest to kardiolog, o którym mogę napisać, że poświęca nie tylko swój czas, wiedzę i zapał pacjentom, ale także to, że poświęca swoje serce sercom innych ludzi. Wspaniały człowiek i fachowiec. Robert Rydlewski

Robert Rydlewski