lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

Opinii27

Klaudia

22.12.2015

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Córka miała wycinane migdały podniebienne i trzeci, ale najpierw było roczne leczenie, bo myśleliśmy że uda się zmniejszyć migdały lekarstwami. Zabieg wykonywany był w Chirmedzie i opinie wystawiam również pozytywną. Zabieg wykonywał dr Leszczyński. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

Pacjentka

13.01.2014

Polecam w 100% tego lekarza. Fachowy, kompetentny i uprzejmy. Był to pierwszy laryngolog, który w ogóle mnie wysłuchał, jedyny, który zbadał, jedyny ciekawy rozwiązania problemu, jedyny, który zdiagnozował co mi jest i jedyny, który nie powiedział mi "Taka Pani uroda, że nie oddycha Pani przez nos i mówi przez nos przez 28 lat". Obecnie jestem po operacji usunięcia 3 migdałka z nosa i wreszcie przestałam oddychać ustami.

02.04.2013

Usunąć migdałki to diagnoza po pierwszej wizycie u innej pani doktor.Powiedziałam "NIE"i dobrze bo pan doktor nie postawił takiej samej diagnozy...Wyleczył mojej córce zatoki.Są lekarze i współwłaściciele klinik którzy chcą tylko zarobić.Polecam pana doktora i dziękuje mu za zdrowie córki bez zbędnych zabiegów.

25.04.2012

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

10.03.2012

W życiu nie spotkałem się z tak dobrą obsługą lekarską. Ten laryngolog jest wzorem. Jego rady sięgają nawet ponad zakres laryngologii. Wystawia nawet rachunek, co w prywatnych usługach lekarskich jest rzadkością.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

Książąt Opolskich 48/50

Tatarkiewicza 1

Gabinety na Rondzie
Książąt Opolskich 48-50
Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
Kłodzko
IKE Prestige