lekarz Zbigniew Maczuga

Wspaniały lekarz i człowiek! Bardo miły, zawsze uśmiechnięty. Świetny i konkretny specjalista. Polecam

Nie dałabym temu doktorowi najwyższej oceny... Przyszłam do niego z rozregulowanymi oraz bardzo bolesnymi miesiączkami, również dolegliwościami na długo przed. Podszedł do mojego problemu dość lekceważąco... Przepisał mi hormony, ale tylko dlatego, bo sama o to poprosiłam, tak to odesłałby mnie z kwitkiem. Skierowania na badania poziomu hormonów itp co jest w takich sytuacjach standardem, też nie chciał dać.

Dr Maczuga prowadził moją ciążę. Na każdej wizycie wykonywał usg. Odpowiadał cierpliwie na każde moje pytanie. Nie wykonywał wszystkich badań, jednak gdy o nie poprosiłam od razu je wykonał. Przede wszystkim dobry i uczynny człowiek oraz fachowy ginekolog. polecam!

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Rzetelny i profesjonalny lekarz. Zawsze uśmiechnięty, przezabawny i uroczy człowiek. Nigdy nie poczułam się przy nim skrępowana, wszystko tłumaczy, zleca wszystkie potrzebne badania. Prowadził moją ciążę, pomimo tego, że była zagrożona wszystko potoczyło się bezproblemowo i nigdy nie zwątpiłam w to, że urodzę żywe i zdrowe dziecko. Z utęsknieniem czekałam kolejnych wizyt. Gorąco polecam.

świetny gość!!! Zawsze do niego chodziłam, jednak będąc w ciąży zrezygnowałam... bo uważałam, że trzeba prywatnie, bo to lepiej...gówno prawda... po odwiedzinach 2 znanych lekarzy w Koszalinie (M. i H.), w 16 tygodniu wróciłam do niego bez problemu i bez żadnego problemu i pretensji mnie przyjął! To jest lekarz- takich się ceni! Tylko w Poliklinice brakuje porządnego sprzętu, na którym mógłby mieć pole do popisu! Jest świetny- polecam!!!! Dziękuje Panie Doktorze- jestem szczęsliwą mamą zdrowego chłopca :)))

lekarz z prawdziwego zdarzenia- mozna mu ufac

lekarz z prawdziwego zdarzenia- mozna mu ufac

Doktor Maczuga jest swietnym lekarzem. Prowadzi moją ciążę, jest kompetentny, wrażliwy, rzeczowy, uśmiechnięty.Potrafi rozladować napięcie, przy nim nie czuję się skrępowana. Polecam.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz, chodzę do Niego od ok 12 lat zawsze wesoły uśmiechnięty, potrafi rozładować atmosferę.Polecam wszystkim.

Bardzo sympatyczny człowiek,potrafi rozładować napięcie,atmosfera w trakcie badanie niekrępująca.trochę mało zleca badań do wykonania i na 100 % nie miałam zrobionych wszystkich,ale cała ciąża przebiegała bezproblemowo,więc może dlatego - nie wiem . Ogólnie byłam zadowolona z opieki w trakcie ciąży i osobiście polecam.

Wspaniały lekarz, polecam innym pacjentkom

Wspaniały lekarz, polecam innym pacjentkom