lekarz Zbigniew Melon

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wykonuje swoją pracę rzetelnie i indywidualnie podchodzi do problemu i pacjenta

Wspaniały lekarz.prowadził moja ciążę .bardzo dba o pacjentki.odbiera telefony ba jak nie może to oddzwania. Przemiły, wszystko tłumaczy spokojnie.Jestem zachwycona. Każdy lekarz powinien tak dbać jak dr MELON o swoje pacjentki! !!!Polecam!!!!!!

to bardzo dobry lekarz prowadzil moja druga cioze i kiedy zaczely mi sie bule porodowe to zadzwonilam do niego o 5rano kazal przyjechac do szpitala dotarlam rozwarcia szybko postepowalo o7 zjawil sie doktor i dosamego konca az nie odebral porodu inie wykonal szycia krocza nie odszedl odemnie na moment.a poyem w szpitalu terzinteresowal sie moim zdrowiem az do wypisu.bardzo polecam bardzo ludzki doktor pozdrawiam.

Był moim pierwszym ginekologiem (do 23 roku życia) i podczas wizyt na których u niego byłam (oczywiście prywatnie) traktował mnie strasznie przedmiotowo; nie zrobił mi ani jednego badania usg, ponieważ w międzyczasie nie byłam w ciąży; nie zbadał mi ani razu piersi (chyba nie muszę nikomu przypominać, że są to dwa z trzech standardowych typów badan podczas wizyty u ginekologa). Poza tym nie był zbyt rozmowny, nic nie tłumaczy (np. jak to możliwe, że jego 20 letnie pacjentki, którym wykonywał zabieg wypalania nadżerki uważają, że nieleczona nadżerka prowadzi do raka szyjki macicy... i to ma być kompetencja lekarza???!!!). Skierował mnie na zabieg (do siebie prywatnie) nie wytłumaczył mi niczego związanego z zabiegiem, nie zlecił podstawowych badan, które powinien mi zrobić przed zabiegiem, pomijam już fakt, że za zabieg wziął 40 zł więcej niż mówił na początku i zabieg nic nie pomógł (gdybym zrobiła wcześniej wspomniane badania, okazałoby się, że w moim przypadku zabieg ten jest niepotrzebny). To co mnie najbardziej zraziło to to, że prywatnie nie robi żadnej dokumentacji. Przepisywał mi tabletki antykoncepcyjne, zrobił zabieg usuwania nadżerki i nigdzie tego nie zanotował. W dzisiejszych czasach takie podejście do pacjenta (i to przy prywatnej wizycie) jest karygodne. Jedyne co mogę powiedzieć o nim miłego, to to, że podobno jest miły dla kobiet w ciąży i prowadził ciąże mojego wspaniałego i ślicznego chrześniaka. Dodam tylko, że ciąża przebiegała bez żadnych komplikacji, poza ostatnimi dniami, przez co po podaniu kroplówki na wywołanie ciąży moja siostra została skierowana w ostatniej chwili na cesarkę, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Świetny fachowiec traktuje kobietę uprzejmie aczkolwiek z odpowiednim dystansem nie "tylka" młodej matce na dzień dobry. Polecam szczerze zawdzięczam mu dwójkę zdrowych pięknych dzieci pomimo zagrożeń IIgiej ciąży.

Szczerze polecam Pana dr Melona. Uprzejmy, kompetentny, dokładnie analizuje każdy przypadek, a do tego ma fantastyczne podejście do pacjenta. Nie stresuje, nie straszy, szuka rozwiązań! O wszystko można zapytac, a żadne pytanie niepozostanie bez odpowiedzi!