dr Zbigniew Mężyk

Endokrynolog

Od kilku lat borykam się z problemami hormonalnymi. Byłam u wielu lekarzy jednak tylko doktor Zbigniew dobrał odpowiednie leczenie i pomógł mi ustabilizowac moje zdrowie. Polecam wszystkim

Nie mam zastrzeżeń do Pana doktora Zbigniewa Mężyka, wręcz przeciwnie - trafna diagnoza, odpowiednie leczenie i przy tym jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały i bardzo sympatyczny.

Ponoć rozmawia ale prywatnie na kasę chorych mało kiedy podchodzi do pacjenta jego pytanie jest jedno jakie leki się bierze i umówić na następną wizyre

Pan Dr. Mężyk został mi polecony przez moją starsza sąsiadkę, która żyje z Hashimoto. Opisała mi Pana Doktora jako lekarza kompetentnego, dokładnego i dedykowanego dla pacjenta. Spędziłem wiec dużo czasu czytając stronę web przychodni PROFIMED i z niecierpliwością czekałem na rozmowę z Panem Doktorem. Bo zależy od tego życie mojej narzeczonej, która, kilka lat temu po wycięciu tarczycy w Hiszpanii, jest ze mną w Polsce i stara się dopasować do polskich leków. Jednak w porównaniu do dedykacji i pomocy lekarzy odpowiednika NFZu w Hiszpanii, pomoc polskich lekarzy która doświadczyliśmy dotychczas jest po prostu amatorska. Dlatego miałem wysokie oczekiwania wobec Doktora Mężyka i zapłaciłbym prywatnie każdą cenę nawet za 15 minut wizyty, tylko aby móc uspokoić moją
narzeczona i dać jej poczucie ze jest w dobrych kompetentnych rękach tak jak była w Hiszpanii. Lecz po kilku minutach przedstawienia mojego problemu Panu Mężykowi, zaczął mi tłumaczyć, że mnie nie słyszy przez telefon. Aczkolwiek ja go bardzo dobrze słyszałem tak samo jak Panią pielęgniarkę, która na początku odebrała telefon. Podczas 12 lat życia w Hiszpanii napotkałem taka praktykę zawsze, gdy miałem po drugiej stronie do czynienia z osobami które nie miały pojęcia jak mi pomóc: nagle symulowali ze jakość połączenia jest słaba i nie słyszą - aczkolwiek ja ich bardzo dobrze słyszałem. Po ponownym zadzwonieniu Pani pielęgniarka mi wytłumaczyła, że Pan Mężyk ma pacjentów. I proponowała mi termin za więcej niż tydzień chociaż ja powiedziałem ze zapłacę chętnie za możliwie najszybszą wizytę. Usłyszałem jako odpowiedź od Pani pielęgniarki pytanie czy myślę, że w tych dniach pieniądze to jest wszystko? Ja na to powiem, że jak idzie o zagrożenie życia mojej narzeczonej - TAK! Ona teraz bierze 6000mg wapna na dzień, żeby w ogóle czuć się dobrze, ale to nie jest rozwiązanie! Każdy porządny lekarz słysząc taka informacje w Hiszpanii, nawet w tych dniach tak skomplikowanych, od razu by zabrał moja narzeczona na konsultacje i testy. To jest jedynie opis tego, co ja zaświadczyłem starając się o pomoc od Doktora Mężyka. Możliwe, że inni pacjenci doznali lepszego serwisu i dedykacji ze strony Pana Mężyka i jego pomocników. Ja nie mogę wypowiedzieć się czy jest dobrym endokrynologiem. Jego strona web i inne opinie to sugerują. Gdy wracałem do Polski i starałem się przekonać moją narzeczoną, że serwis medyczny w Polsce nie jest tak zły jak o nim się czyta za granicą i że niczego jej tu nie będzie brakowało, nie myślałem, że już niedługo będę musiał walczyć o każdą kompetentną pomoc polskich lekarzy.

Nikomu nie polecam. Wizyta trzy minuty, zero zainteresowania pacjentem, jego zdrowiem. Wypisał receptę i kolejny termin za rok. Nie tego się spodziewałam po dwuch latach oczekiwania do specjalisty. Byłam na NFZ ale może gdybym poszła do niego prywatnie to pewnie szczegółowo wyświetlił by mi obraz mojej tarczycy. Jedna osoba tu pytała skąd te pozytywne opinie otóż negatywne i niewygodne mogą i pewnie zostają usuwane przez pana lekarza...

Nie polecam tego lekarza! Źle dobrał mi dawkę leku..i przez to z nieczynności wpadłam w nadczynność!!!!... i miałam z tego powodu bardzo wielkie problemy zdrowotne. Dziwię się więc skąd te pozytwne opinie jak lekarz ma tak słabe kompetencje.

Kompetentny lekarz godny zaufania. Tłumaczy rzeczowo i na temat. Moja chorobę zdiagnozował szybko a zastosowane leczenie w pełni mi pomogło . Polecam.

Wizyta na NFZ fatalna! Poświecił mi 2 min nawet wywiadu nie przeprowadził! Może prywatnie przyjmuje przyjemniej pacjentów! Nie polecam reszta rodziny, która miała z nim kontakt również popiera moje zdanie.

Witam,polecam wszystkim ktorzy mają problem z tarczycą Witam,polecam wszystkim ktorzy mają problem z tarczycą

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam