dr n. med. Zbigniew Morawiec

Chirurg onkolog

Trzeba przyznać, że prof. Morawiec jest dobrym lekarzem i świetnym specjalistą. Ma też profesjonalne podejście do pacjenta. Jest też sympatyczny.

Jestem właśnie po operacji, którą przeprowadził dr. Morawiec bardzo polecam, fachowiec w swoim fachu. Uratował mi pierś, która miała iść do amputacji. Bardzo dziękuję i polecam

Pierwszy raz i raczej ostatni. Podejde do problemu jak najbardziej obiektywnie. Wizyta za 250 zl trwala z badaniem moze 5 min. Jakze wielkie bylo moje zaskoczenie, kiedy wchodzac do gabinetu zobaczylam dwie osoby przy biurku.Widzac moje saskoczenie P. doktor raczyl wyjasnic ze to jego syn pracujacy z nim.(nie raczyl zapytac czy wyrazam na to zgode). W skrócie; pytanie co mnie sprowadza,badanie, recepta ( antybiotyk) i juz... widzimy sie za dwa tygodnie. Nie tego sie spodziewalam od "fachowca". Obiektywnie; Nie zarzucam Panu doktorowi zaslug w postaci uratowanych dusz jednak RUTYNA I ...

Nie tego sie spodziewalam od "fachowca".
Obiektywnie;
Nie zarzucam Panu doktorowi zaslug w postaci uratowanych dusz jednak RUTYNA I BRAK ZAINTERESOWANIA JEST ODCZUWALNA I BARDZO NIEPRZYJEMNA.
Nie omieszkalam skomentowac "ze tylko kobiety (kiedy maja drudna sytuacje) przychodza z dziecmi do pracy"
Warto uderzyc sie w piers Panie doktorze i obejrzec sie czasem za siebie.
Traktujmy ludzi tak, jak bysmy chcieli byc sami traktowani.
Wielki minus za brak czlowieczenstwa.

Wzorowy lekarz.Tumor,którego mi "wyrzucił z mojej piersi i węzłów, już 8 lat boi się JEGO skalpela. polecam, naprawdę fakowa ręka. Wdzięczna pacjentka z Wielunia

Prywatny folwark a raczej prywatny szpital za państwowe pieniądze. Tacy ludzie powinni siedzieć w celach a nie szpitalach. Zresztą sprawa za łapówki się toczy dalej, ale przecież ma plecy mając w ręku taki folwark. Dlaczego dyrekcja się na to zgadza bo w tym udział bierze. Wizyta w przychodni 160,00 x3 i już masz szpital załatwiony. A wizyt ma dziennie po 30 więc niezła kasa a w dodatku po kilka tysięcy za zabieg. No pewnie że żyć nie umierać i nikogo nowego na oddział nie wpuszczać. Co Ci po fachowcu który robi to za kasę i to tylko. Pawulon też dawali za kasę, czy spróbujecie?. Taki ludzi trzeba tępić, to nie lekarze, ale hieny jak łowcy skór!!!!!!!!!!!!!! tylko ładniej ubrani i z lepszymi plecami. Dopóki szpitale nie będą prywatne to leczenie jest rzutem monetą bo mimo, że specjalista to operacja może się nie udać bo było zamało. To skandal, ale takie jest życie i czas dla takich specjalistów.

wysokiej klasy specjalista,psychologiczne podejscie do pacjenta.kazda wizyta i rozmowa dodaje wiary i energii do walki.podziwiam spokoj,opanowanie,kompetencje,zyczliwosc. wdzięczna pacjentka

wdzięczna pacjentka

Nie polecam nikomu , ciągle nie wyjaśniono podejrzenia o korupcję.Jak toczy się to postępowanie w organach wymaru sprawiedliwości?

Jako ordynator oddziału chirurgii onkologicznej zrobił z niego prywatny folwark. Aż dziw bierze, że władze szpitala to tolerują. Pierwszeństwo w terminie wykonania operacji mają wyłącznie pacjentki ze skierowaniem z jego gabinetu prywatnego. Nieprzystępny, arogancki paw, nawet dla pacjentek z jego prywatnego gabinetu. NIE POLECAM NIKOMU!!!