dr n. med. Zbigniew Nowak

Nefrolog

2,5

Niestety nie jestem zadowolona, nie polecam naskoczyl na mnie jak poprosiłam o skierowania na badnia, stwierdził ze nie mozna o tak sobie przyjsc po skierowania. Ogolnie nie miły.

Nie podobało mi się. Zapisałem się na wizytę do pana doktora w poradni, ponieważ zależało mi na opinii specjalisty. Zamiast opinii specjalisty - nefrologa dowiedziałem się mniej o mojej chorobie, niż od mojej pani doktor rodzinnej. Szkoda, że idąc do lekarza na tzw. nfz zostałem potraktowany "na odczep się". Czy w obecnych czasach pozostaje nam tylko leczenie prywatne ?

Nie podobało mi się.

Bardzo dobry lekarz, utrzymuje mnie przy życiu już trzeci rok, wiele mu zawdziączm.Oby tak dalej.

Lekarz mając wyniki USG nerek ,tomografii miednicy i jamy brzusznej trzech badań moczu i trzech badań krwi wykonanych w ciągu ostatnich trzech tygodni przed wizytą , posiewu moczu nie był wstanie stwierdzić stanu nerek , zalecił jeszcze jedno badanie USG i jeszcze jedno badanie moczu , nie wiem czy LUX Med płaci lekarzom procent od wykonanych u nich badań i wizyt ale tak to chyba wygląda

Niestety nie jestem zadowolona. Poziom merytoryczny wizyty był nawet taki sobie,ale tłumaczenie istoty problemu medycznego nieco mgliste i zawikłane jak dla mnie (w końcu nie każdy jest lekarzem),no cóż może trafiłam na zły dzień u doktora, bo był jakby zmęczony i chyba bardzo zdenerwowany :( Wizyta kompletnie nie spełniła moich oczekiwań i czuję się bardzo zawiedziona. Nie polecam.

Niestety nie jestem zadowolona.

Udało mi się zapisac mamę na konsultację - bo ma niewydolne nerki. Po raz pierwszy dostałyśmy zalecenia diety wydrukowane i szczegółowe. Teraz wiemy co jesc, jak prowadziedz bilans płynów. doktor był miły i kompetenty, mama była bardzo zadowolona ze ktoś o nią zadbał.