dr Zbigniew Nowecki

Chirurg onkolog

The Professor is the best Dr I have met in Poland. He removed a tumor from my chest. He was excellent. Precise, calming, caring but most of all a true healer who goes 100% plus for his patients. No other dr or group of drs compare to this man. A true gift to medicine.

Cudowny Wspanialy Lekarz pod kazdym wzgledem.Jako czlowiek i Lekarz.Poprostu ANIOL.POZDRAWIAM SERDECZNIE.Brakkuje slow wdziecznosci.DZIEKUJE..

Bardzo trudno się do niego dostać, trafiłem przy okazji. Sprawa była drobna, zajął się nią na serio, sprawy nie ma od wielu lat.

Polecam tego lekarza. Kontroluję stan skory dzieci każdego roku. Mamy rodzinne skłonności do przebarwień i tzw. pieprzyków. Kilka zmian zostało usuniętych. Zawsze są zbadane i otrzymuję rzetelna informację na ich temat. Fachowość, rzetelność do tego spokój, serdeczny stosunek do pacjentów - nieocenione u lekarza, pan Doktor taki jest.

Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, pamietajacy doskonale o swich pacjętach, uprzejmy,dusza-człowiek. Polecam!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie czerniaków. Operował moją Mamę, a ja ze swoją Rodziną, z powodu ewentualnej dziedziczności, jesteśmy pod stałą kontrolą. Bardzo polecam.

Lekarz może i niezły ,choć bardzo drogi. Nastawiony na szybkie zarabianie dużych pieniędzy. Wycina nie zawsze to co niezbędne, zostawiając coś na później.A ceny z kosmosu.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia szkoda tylko że już nie przyjmuje tam gdzie się leczę

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam do tej pory.Jestem po operacji usunięcia guza,która skączyła się uszczerbkiem na zdrowiu.Operacje miałam w szpitalu na Wołoskiej,gdybym wiedziała że trafie na rzeżnika napewno bym się niezdecydowała.