Zbigniew Nyczak

Onkolog

Lekarz godny polecenia, wspaniały człowiek pełen empati dla chorych, cierpliwy mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas na rozmowę, konkretny nie owija stanu zdrowia w bawełnę , wszystkim życzę aby w tak ciężkiej chorobie mieli szczęście trafić do dr. Nyczaka. Nie tylko wybitny specjalista ale też lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Panie doktorze serdecznie za troskliwą opiekę. Antoni Tamioła

Antoni Tamioła

Świetny lekarz, zna się na rzeczy, jest dokładny i pracowity. oczywiście szczerze polecam

Wspaniały człowiek,fachowiec w każdym calu,pomógł mi jak bardzo tego potrzebowałam,bardzo polecam