lekarz Zbigniew Ostrowski

W Piotrkowie najlepszy w swojej dziedzinie. Polecam, bardzo dobry lekarz, bardzo dobry człowiek. Pozdrawiam Pana Doktora.

Polecam lekarza Zbigniewa Ostrowskiego........

Polecam lekarza Zbigniewa Ostrowskiego........

To jakieś nieporozumienie- arogant, nie kompetentny w swojej branży. Zdecydowanie nie polecam!!!

Polecam wszystkim dr. Ostrowskiego. Jest to lekarz, któremu można zaufać w pełni. Miałam skręcony staw skokowy. Długi okres leczenia przeszłam, możliwości już wszystkie wykorzystałam jakie były możliwe. Leczyłam się przez pewien czas w Bełchatowie, niestety tam lekarze tacy byleby mieć pacjenta z głowy i nic nie pomogli, leczenie zakończyli z naderwanymi więzadłami.. Doktor Ostrowski na pierwszej wizycie wysłał mnie do Łodzi na rezonans, na którym wyszło co wyszło. 16 czerwca byłam operowana przez dr. Ostrowskiego i dr. Malinowskiego. Lekarze, którzy na prawdę nie tylko chcą dla pacjenta jak najlepiej. Ale mimo dobrego wykształcenia zostali ludźmi! I niosą pomoc innym. Dzięki dr. Ostrowskiemu w ciągu jednej wizyty dowiedziałam się dużo więcej niż przez dwa pobyty w szpitalu <trwające po 7 dni>. Lekarz któremu można na prawdę w pełni zaufać. Jest bardzo sympatyczny, ma czas dla pacjenta, mówi wszystko co będzie i jak będzie wyglądać operacja/zabieg w zależności od rodzaju urazu. Na prawdę warto szukać pomocy u takiego lekarza. Polecam serdecznie.

naprawde polecam,więcej takich lekarzy w szpitalu wiedza,kultura i kompetencja-teresa

Bardzo dobry lekarz .Prawdopodobnie najlepszy ortopeda w Piotrkowie Trybunalskim

WITAM.MIAŁEM ZŁAMANIE OTWARTE PISZCZELA I KOSCI STRZAŁKOWEJ PRAWEJ NOGI.PRZYJĘTY ZOSTAŁEM PRZEZ PROFESJONALNEGO I Z POWOŁANIA LEKARZA ORTOPEDE P.ZBIGNIEWA OSTROWSKIEGO.PODEJSCIE DO PACJENTA REWELACYJNE OD DNIA PRZYJĘCIA DO DNIA WYJŚCIA PROWADZIŁ MÓJ URAZ WIECEJ TAKICH FACHOWYCH LEKARZY A SŁUŻBA ZDROWIA STANIE NA NOGI.POLECAM BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM MICHAŁ.P