Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

dlugo zastanawialem sie jaki gabinet wybrac. dr Palucha polecil mi znajomy ktory byl bardzo zadowolony. ciesze sie ze go posluchalem. jestem dopiero na poczatku leczenia a juz widac efekty, jestem pod wrazeniem! Polecam! :)

Naprawde super gabinet, doktor mily, niespodziewalem sie ze bd tak pozytywnie zaskoczony, w ogole leczenie przebieglo bardzo szybko, a efekty sa naprawde powalajace, i to kazdy znajomz mi mowi, takze nie zastanawiajcie sie dlugo, bo naprawde polecam dr Palucha, niezly z niego fachowiec :)

Pan doktor bardzo uprzejmy ale nie dziwię się jeżeli kasuje kosmiczne pieniądze.. leczenie ciągnie się w nieskończoność i co chwilę dodaje do leczenia kolejny aparat.. Przy drugim aparacie kazał im nosić go do szkoły kiedy nie było możliwości nawet zamknąć porządnie ust a co dopiero wypowiedzieć słowa.. nie nosiłam go a on na wizytach widział ogromne postępy - t wszystko tłumaczy. Szczerze nie polecam.. chyba, że ktoś ma anielską cierpliwość i mnóstwo gotówki..

Jestem w trakcie leczenia i musze powiedziec ze wszystko przebiega bez zarzutow, do konca zostalo jeszcze troche czasu a juz widac efekty! co jest naprawde super, atmosfera tez jest mila w gabinecie, asystentki sa bardzo uprzejme, a doktor poswieca pacjentowi naprawde duzo czasu, a ceny sa naprawde przystepne, takze same plusy i polecam wszystkim! :)

Gabinet jest naprawde profesjonalny, doktor zna sie na rzeczy. Bylam juz u wielu ortodontow bo mam trudna wade, ale dla doktora to nie byl zaden problem, jestem juz po leczeniu i efekty sa naprawde oszalamiajace! Goraco polecam niezdecydowanym:)

Zgadzam się ze swoją poprzedniczką:) Przed podjęciem leczenia poświęciłam troszkę czasu na wizytach u różnych ortodontów i zdecydowanie najbardziej zadowolona byłam po wizycie u tego właśnie ortodonty. Moje leczenie już jest blisko końca, jestem bardzo zadowolona z efektów. Podczas wizyt bywało że zasypywałam doktora pytaniami a on cierpliwie na wszystko odpowiadał i tłumaczył. W gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera:) Gorąco polecam niezdecydowanym.

Swietny specjalista, zna sie na swoim fachu, umiejetnie dostosowuje leczenie do pacjenta, mila atmosfera w poczekalni i gabinecie, Po skonczeniu leczenia wiekszosc znajomych od razu zauwazyla efekty, dlatego kto sie jeszcze zastanawia nad tym gabinetem to naprawde zapewniam ze nie ma potrzeby, POLECAM ! ;)

mimo ze jestem juz dorosły (mam 43 lata) to poddałem sie leczeniu chociaz watpilem w efekt tego przedsiewziecia. I chociaz nie mam juz 3 zebów, przy pomocy jakichs wkrecanych srubek udało sie te zeby poustawiac, ze bede mial lepiej dzialające stawy. Polecam tego lekarza, jest swietny i rozsadny.

Witam. Świetny specjalista, profesjonalizm i pasja to prawdziwe atuty tego lekarza. Da sie zauważyc że nie ma w zwyczaju namawiać do leczenia, wysłucha wytłumaczy i pozostawia decyzje pacjentowi. mało spotykane tak profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM!!!!

Witam.

Witam. U dr Paluch lecze syna, profesjonalizm i pasja z jaką ten lekarz podchodzi do wykonywania swojej pracy wzbudzają ogromne zaufanie. proponuje różne rozwiązania , zawsze konsultując to z pacjentem. nasze leczenie dobiega już końca, nie naciąga na dodatkowe wizyty, jeżeli jest jakiś problem zawsze można podejść pomiędzy wizytami, i wszystkie te dodatkowe spotkania są zawsze bezpłatne, gorąco polecam tego ortodonte:)

Witam.