lekarz Zbigniew Pejda

Doktor Pejda to dar niebios. Nie ma takich lekarzy w Polsce wielu... Nasz syn po 3 miesiącach faszerowania antybiotykami, wenflonami, tygodniami w szpitalu spędzonymi na leczeniu rzekomego zapalenia płuc trafił dzięki podpowiedzi życzliwych osób do Doktora Pejdy. Po tygodniu kaszel ustał. Doktor stwierdził początki astmy. Od pierwszej wizyty mnie niedługo rok, syn regularnie przyjmuje dwa syropki... i tyle. W tym czasie przeszedł dwie niewielkie infekcje, trwały 2-3 dni, absolutnie żadnych antybiotyków. Doktor Pejda stawia na budowanie naturalnej odporności organizmu i to działa... Synek go uwielbia i nie może doczekać się ...

Doktor Pejda to dar niebios.
Nie ma takich lekarzy w Polsce wielu...
W tym czasie przeszedł dwie niewielkie infekcje, trwały 2-3 dni, absolutnie żadnych antybiotyków. Doktor Pejda stawia na budowanie naturalnej odporności organizmu i to działa... Synek go uwielbia i nie może doczekać się wizyt u Doktora, a jeździmy kontrolnie raz w miesiącu.
Cudowny lekarz i wspaniały człowiek od którego bije niewiarygodne ciepło. Mam wrażenie ze to człowiek z innego świata...
Duzo zdrowia Doktorze...

Bardzo polecam Pana Doktora Pejdę! To znakomity lekarz i dobry człowiek. Po miesiącach leczenia u różnych lekarzy, w końcu wyszliśmy z ciągłych nawracających nieżytów nosa, zapaleń gardła i krtani, nieprzespanych nocy. Żałuję, że nie trafiłam do niego z synkiem wcześniej.

Pan Doktor zajął się moją córeczką jak nikt inny wcześniej! Dokładnie przebadał, wypytał o wszystko co się z nią do tej pory z nią działo, jakie leki przyjmowała, jak wyglądał poród itd. Nie nafaszerował antybiotykami jak inni. Powiedział, że leczenie potrwa i trzeba cierpliwości, ale będzie dobrze. I już od pół roku jest dużo lepiej!!! Córeczka nie dusi się w nocy, nie ma napadowego kaszlu, oddycha spokojniej. Oby inni lekarze byli tacy.

Bardzo problematycznie podchodzi do każdego pacjenta. U mojego starszego synka stwierdził astmę gdyż inni lekarze cały czas leczyli go antybiotykami, które już przestały na niego działać i nie wiedziałam jak mam mu pomóc, dopiero pan doktor powiedział nam w czym tkwi problem okazało się niestety że to już astma. Natomiast ostatnio moja 8 miesięczna córeczka zachorowała, diagnoza wirus jakiś ją zaatakował jakie leczenie ŻADNE!!! , sama musi zwalczyć chorobę, normalny człowiek już dawno by poleciał po antybiotyk lecz ja mu zaufałam i wygraliśmy walkę z wirusem. Służy pan doktor nawet radą telefoniczną. Jestem mu bardzo wdzięczna i polecam bardzo!!!

100% pediatra z powołania podejscie do dzieci rewelacja efektywnosc leczenia 100% .Wykonując polecenia lekarza słuchajac jego zaleceń nasz synek jest zdrowym i szcześliwym dzieckiem. Nie leczy na chybił trafił , u koleżanki dziecka stwierdził po samych słowach dziecka "dzien dobry" -"3migdał do wyciecia":), gdy kolezanka jezdziła z dzieckiem po innych doktorach "magikach" i nie potrafili powiedziec co jest przyczyna przewlekłych angin i podobnych chorób gardła.znam dziesiatki takich historii , lekarz super człowiek .DZIEKUJEMY DOKTORZE

Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca!Wyprowadził mojego synka z ciężkiej astmy i nawracającego zapalenia krtani gdy inni lekarze rozkładali już ręce.Wspaniały człowiek i rewelacyjny lekarz!!!Syn uwielbia Doktora:)

gdyby nie PAN DOKTOR,nie wiem czy moje dzieci...Jestem mu wdzięczna jak nikomu innemu.

byłam leczona u tego wspaniałego lekarza.Zdecydowanie spisał się na +6. Dziękuję..

Zdecydowanie polecam,jezeli ktos sie wacha to niech idzie i sie nie zawiedzie.100 a nawet 200lat zycia temu człowiekowi

Lekarz już na emeryturze, ale może właśnie dlatego kompetentny i z dobrym podejściem do dzieci. Beata R.

Beata R.