lekarz Zbigniew Pietrzak

Neurolog

Nie polecam wizyt u Pana doktora. 10 lat temu wykryto u mnie torbiel szyszynki. Przez wiele lat leczył mnie lekarz z Wrocławia. Z racji tego że zmieniłam miejsce zamieszkania byłam zmuszona zmienić również lekarza. Mój poprzedni lekarz zalecił mi kontrolny rezonans co 3 lata. Mam też stwierdzone migreny. U Pana doktora Pietrzak byłam dwa razy. Dał mi skierowanie na rezonans i zaznaczył przy tym że jest to już ostatni bo więcej już nie potrzebuje ( torbiel zaznaczę że wciąż mam). Na wizycie poinformowałam go że mam straszne bóle głowy i zdazylo mi się nawet stracić przytomność. Zbagatelizował to , nawet nie wpisał tego do karty. Wydawało mi się że wcale mnie nie słucha.

Leczę się od lat i pierwszy raz lekarz odnosił się do mnie w ten sposób.Wizyty u tego Pana nie polecam,chyba że macie Państwo za niskie ciśnienie:-)Brak kompetencji, arogancja i buta podczas wizyty,lekceważenie pacjenta.Zdecydowanie nie polecam!