lekarz Zbigniew Pietrzak

Nie polecam !! Tragiczny lekarz ( o ile można go tak nazwać ) . Odmówił mi pomocy dlatego że nie jestem zaszczepiona i bezczelnie potrafił powiedzieć że jak krwawie to " trudno" i że w życiu mnie nie przyjmie na oddział jak się nie zaszczepie? Co to wgle ma być !! Tępić takich lekarzy i zgłaszać odrazu !!!!

Bardzo dobry, kompetentny i godny polecenia lekarz. Otwarty na pacjenta. Fachowy. Mimo wielu obowiązków na Oddziale ( Pan doktor jest Ordynatorem ) zawsze znajdzie czas dla pacjenta.

Nie polecam. Nie potrafi rozpoznac prostej choroby. Liczy sie dla niego tylko brzuch czy jest miekki czy twardy. Brzuch miekki wedlug niego czlowiek zdrowy!! Zdecydowanie odradzam!

wspaniały człowiek i lekarz polecam naprawdę po wcześniejszych doświadczeniach wierze że są jeszcze lekarze z powołania dziękuję Panie Doktorze

dziękuję Panie Doktorze

doskonaly operator ,oddany chorym,strasznie zapracowany

doskonaly operator ,oddany chorym,strasznie zapracowany

Wspaniały Lekarz, do tego kulturalny, grzeczny, cierpliwy i odnoszący się z troską i szacunkiem do chorego. Dziękuję Panie Doktorze, po dawnych doświadczeniach szpitalnych, nie było mi łatwo podjąć decyzję , by zgłosić się do szpitala. Życzę sobie i innym takich Wspaniałych Lekarzy jak Pan!! Wdzięczna pacjentka, zwyczajny człowiek:)

Życzę sobie i innym takich Wspaniałych Lekarzy jak Pan!!
Wdzięczna pacjentka, zwyczajny człowiek:)

Jest OK. Trochę zbyt szybki w działaniu.

Jest OK. Trochę zbyt szybki w działaniu.