Pan Dr Placek wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista,podchodzi do pacjentki z empatią i zaangażowaniem,ma ogromną wiedzę, nigdy nie odmówi pacjentce pomocy ,jest najlepszym operatorem ,przekonałam się osobiście Dziękuję Panie Doktorze i z całego serca Pana polecam

Nie polecam....................................................................................................................

Niesamowity człowiek. Cudowny Doktor. Bardzo przyjazny i kompetentny. Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza z takim podejściem do pacjenta. I nie są to przesadne określenia. Dziękuje Panie Doktorze.

Bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz.Usuwal mi miesniaki na oddziale ginekologicznym w Lipnie,gdzie jest ordynatorem tegoz oddzialu.Bardzo czysciutki oddzial,pielegniarki przemile.Polecam wszystkim paniom dr Placka.Napewno sie nie zawioda.

Doktor Placek prowadził moją ciążę, dzięki niemu udalo się donosić do końca. Rodziłam w szpitalu w Lipnie, poród zakończył się cc, które szybko wykonał dr Placek. Jestem bardzo zadowolona z opieki pana doktora i pań pielęgniarek. Polecam każdej kobiecie, która chce być traktowana jako pacjentka z należytą godnością.

Super Lekarz polecam! Bardzo miły, kompetentny, uprzejmy Nie zamienie na innego lekarza nigdy!

Lekarz zdecydowanie godny polecenia, jest profesjonalny i zawsze można liczyć na pomoc.

Owszem lekarz bardzo sympatyczny, aczkolwiek miałam wrażenie, że jak weszłam do gabinetu, to on chciał abym już wyszła. Była to wizyta "na fundusz", może gdybym poszła prywatnie byłoby inaczej. Z drugiej strony, ten sam lekarz rewelacyjnie i z bardzo dobrym skutkiem zajął się moją mamą. Było to podejrzenie o nowotwór i dr Placek ją operował. Po zabiegu i przez cały czas rekonwalescencji zajmował się nią super. Wtedy myślałam, że to najlepszy lekarz na świecie... ;) Decyzja należy do Was. Ja obecnie chodzę do innego lekarza.

Decyzja należy do Was. Ja obecnie chodzę do innego lekarza.

MILY, UPRZEJMY,DELIKATNY, DOKŁADNIE TŁUMACZY RODZAJ CHOROBY,PRZEBIEG LECZENIA, WZBUDZA ZAUFANIE, NAWET W RAZIE POWAŻNYCH KOMPLIKACJI PODTRZYMUJE NA DUCHU I ZAWSZE WIDZI WYJSCIE Z SYTUACJI....ZDECYDOWANIE POLECAM TEGO LEKARZA.