lekarz Zbigniew Rudnicki

Ortopeda, Traumatolog

Polecam i jeszcze raz polecam leczenie przed doktora Rudnickiego - dokładnie i rzeczowo wytłumaczył mi na czym polega problem z moim kolanem , jakie rozwiązanie proponuje - dlaczego takie a nie inne, oraz jakie będą skutki.Dziś mogę śmiało powiedzieć,że skutkiem leczenia jest całkowita sprawność mojego kolana - biegłem nawet w maratonie :)

świetny lekarz,od razu wychwytuje problem,leczy skutecznie,ja jestem bardzo zadowolony,że trafiłem na takiego fachowca miałem przez kilka lat problem z kolanem,dziś po leczeniu jest wszystko dobrze -polecam

Bardzo dobry diagnosta ,poszedłem do doktora Rudnickiego po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy,od razu rozpoznał co mi dolega ,trafną diagnozę potwierdził rezonans magnetyczny.Wprowadził odpowiednie leczenie i teraz już nie czuję bólu.

Super lekarz zaangażowany w to co robi, zna się na rzeczy, mój problem z barkiem rozwiązany w 100%. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego schorzenia – polecam !!!

Każdemu polecam tego lekarza – pomimo młodego wieku miałam problem z kolanami ,dokładnie i w sposób dla mnie zrozumiały wyjaśnił mi na czym polega to schorzenie i podjął odpowiednie leczenie. Obecnie jestem w trakcie kuracji ale czuję już bardzo dużą poprawę,nareszcie nie czuję dyskomfortu i bólu i co najważniejsze znowu mogę uprawiać sport

Była to moja kolejna wizyta u tego lekarza i jak zawsze jestem bardzo zadowolony. Ze względu na znaczną odległość do Jeleniej Góry (ponad 400 km) wizyty planuję przy okazji delegacji lub urlopu w okolicy od czasu kiedy Pan Doktor się mną zajął moje kolana funkcjonują dobrze a nie było z nimi za wspaniale jak również nie miałem od dłuższego czasu ataku Dny po dobraniu odpowiednich proporcji leków oraz wskazaniu odpowiedniej diety. Przy okazji ostatnie wizyty zabrałem ze sobą córkę tak kontrolnie i jestem bardzo zadowolony, dziecko się nie bało badania a udzielone wskazówki mają w przyszłości oszczędzić jej problemów takich jak platfus czy krzywe nóżki. Gorąco polecam tego lekarza.

Byliśmy z naszym dzieckiem na usg bioderek. Była to pierwsza wizyta naszego malca u specjalisty. Doktor bardzo sympatyczny,wzbudzający zaufanie Dokładnie udzielił nam informacji na nurtujące nas pytania. Badanie wykonane sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Polecamy wszystkim rodzicom maluchów wizytę u doktora na badanie usg.

Polecamy wszystkim rodzicom maluchów wizytę u doktora na badanie usg.

Wspaniały lekarz - to tylko dzięki jego wielkiej wiedzy i fachowości mój syn ma dziś w pełni sprawą rękę po skomplikowanym złamaniu.Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za zaangażowanie w leczenie mojego dziecka za uśmiech i miłe podejście do dziecka za to,że zawsze w sposób niezwykle sympatyczny i cierpliwy odpowiadał setki razy na dręczące mnie pytania

Kompetentny i rzetelny lekarz .Trafnie stawia diagnozę i w sposób jasny przekazuje metodologię leczenia Potrafi słuchać i uspokoić zdenerwowanych rodziców maluszka . Przy tym wszystkim miły , uśmiechnięty. Lekarz i człowiek . Polecam

Pan doktor jest bardzo kompetentnym fachowcem, pomógł naszej córeczce natychmiastową, trafną diagnozą. Cierpliwy i delikatny wobec płaczącego maluszka a i dla nas, rozchisteryzowanych rodziców okazał maksimum zrozumienia. Bardzo rzeczowy.