Zbigniew Serefko

Stomatolog, Ortodonta

2,9

Nie polecam, duże koszty leczenia a niestety po latach wychodzą problemy z leczonymi kanałowo zębami.

Niestety muszę wystawić negatywną opinię ponieważ lekarz wpakował mnie tylko w koszty i dodatkowe kłopoty. Moja wizyta była raczej profilaktyczna - od czasu do czasu czułam lekkie mrowienie w zębie który już wcześniej był leczony. Lekarz zrobił zdjęcie, ale uznał że ból nie pochodzi od tego zęba tylko od wyrzynającej się ósemki. (teraz ból jest dużo silniejszy i dodatkowo leczenie jest bardziej skomplikowane - ząb był jednak chory ale lekarz tego nie zobaczył i pomyślał że to ósemka). Zalecił mi usunięcie kamienia by móc zająć się leczeniem innego zęba. zgodziłam się na to, dopiero potem okazało się że mówiąc usunięcie kamienia miał na myśli skaling za 350 zl (nie poinformował mnie o cenie przed zabiegiem). Do tego nawet nie przeprowadzil mi skalingu, tylko zlecił to jakiejś młodej dziewczynie, która zrobiła to bardzo niedokładnie i boleśnie. Koniec końców - skaling by się fakycznie przydał ale wykonany dobrze a to było wykonane tragicznie! Jadąc do tego ośrodka liczyłam na wysoką jakość usług, tymbardziej że ceny są wysokie, a otrzymałam złą poradę i jeszcze byłam manekinem na którym młoda dziewczyna prawdopodobnie się uczyła i do tego zrobiła to bardzo źle! Bardzo odradzam tego dentystę.
Jedynie na plus jest miła obsługa i dobre wyposażenie gabinetu.

mało profesjonalne podejście do pacjenta i wysokie opłaty za leczenie plus nie za bardzo przystępny.

to chyba jakiś żart? nie wiem dlaczego ten Pan nadal posiada prawo do wykonywania zawodu , przecież on jest partaczem.

chyba najgorszy dentysta , byłam u niego jakiś czas temu i zepsuł mi zęby.musiałam pózniej leczyć się u innego lekarza, dlatego zdecydowanie odradzam wizyty u tego Pana.dla niego liczy się raczej szerokość portfela.

Miły starszy Pan,bardzo długo chodziłam do jego gabinetu. Jednak już nie chodzę. Pieniędzy zostawiłam tam dość sporo przez około 10 lat...i szczerze żałuję. Leczył mnie prawie zawsze ten Pan, ale dwie szóstki miałam leczone przez zięcia Pana Serefko, Pana Karbownika. Jedną szóstkę musiałam usunąć, nie była do odratowania...szkoda...jest mi przykro, że po prostu źle któryś z Panów mnie leczył...Dlatego jak się umawiać to tylko do Córki Pana Serefko, Pani Małgorzaty. Jest najlepsza w tym rodzinnym interesie, szkoda, że miałam przyjemność spotkać się z nią jeden raz i to na koniec.

on jeszcze jest w miarę ale jego zięć to partacz po roku wszystkie zęby plombowane przez niego nadają się do leczenia pod plombą ząb normalnie zgnił reklamacji nie ma naprawa pod mikroskopem 500 zł i co po trzech tygodniach plomba wyleciał i dale nie poczuwa się do odpowiedzialności odpowiedz proszę sobie znaleźć sobie innego dentystę to nie jego wina oszukują ludzi i wyłudzają pieniądze nie polecam a wręcz odradzam tylko koszty a efektu i tak nie będzie bo trzeba odnowa leczyć

proszę sobie znaleźć sobie innego dentystę to nie jego wina
oszukują ludzi i wyłudzają pieniądze

Kasa,kasa,kasa....kasa Nie widzi pacjenta tylko jego portfel.Za założenie leku i poradę 200zł....to chyba przesada!

Miałam zamiar być jego pacjentką, jednak gdy wyliczył mi cenę za usługę, to okazało się że jest wygórowana o połowę w porównaniu z cenami innych stomatologów. A najważniejsze ze miał zamiar założyć mi mostek, bez prawidłowego przygotowania zębów. Po konsultacjach mojego problemu w innych gabinetach stomatologicznych, jestem przekonana że chciał mi zrobić po prostu drogą fuszerkę. Korzystam teraz z usług p. Andrzeja Duplagi i oświadczam z całą odpowiedzialnością że jest to stomatolog profesjonalny w całym tego słowa znaczeniu. Umiarkowany też w cenach. Mostek o którym wspomniałam wcześniej zrobił mi o połowę taniej.

Dentysta zawalisty, mój lekarz od kilku lat ,najlepszy na jakiego natrafiłem . Wszędzie czysto, miło.I muszę powiedzieć że ci którzy wypowiadali sie negatywnie powyżej że jeździ Porsche nie mają racji Bo To nie jego tylko jego córki która sobie To auto kupiła na urodzin . Szczerze polecam tego lekarza!!!!