lekarz Zbigniew Sobczyk

Endokrynolog, Internista

2,5
2,1
2,5

Z całego serca polecam Pana doktora , przepisał mi skierowanie do szpitala w celu wykonania wszystkich specjalistycznych badań. Podszedł poważnie do sprawy jako jeden z nielicznych lekarzy u których byłam Polecam

Bufon, lekceważy pacjentów, spóźnia się o 1/2 godziny i nawet nie przeprasza czekających pacjentów, stachanowiec - w ciągu niecałej godziny załatwia ok 20 pacjentów. Na NFZ nie ma czasu na rozmowę z pacjentem(czas to pieniądz) daje odległe terminy, prywatnie szybko. Nie polecam.

Tragiczny lekarz! Nic nie wytłumaczył, nie powiedział. Wizyta ekspresowa. Zasugerował wizytę prywatną. Rozumiem, że wtedy dopiero by się mną zajął. Szukam innego lekarza! NIE POLECAM!

Potwierdzam, wizyta bu tego pana trwa przeciętnie 5 minut. Mam niedoczynność tarczycy, przepisał mi Letrox po którym zaczęłam chudnąć, a ważyłam wtedy 48 kg przy wzroście 170cm, a on stwierdził że powinnam się cieszyć bo kobiety zazwyczaj po tym leku tyją. To była moja ostatnia wizyta u tego pana. Obecnie szukam innego endokrynologa. Natalia

Wizyty na NFZ bardzo krótkie,jak nie wyprosisz nie maa badań innych poza TSH..wizyta u specjalisty -skierowanie na TSH-powrót za kilka miesięcy/"musztarda po obiedzie"/,a przed świętami nigdy go nie ma..już świętuje....zapis na grudzień nigdy nieaktualny.Szybciej będzie u rodzinnego.

Zdecydowanie nie polecam tego pana jako lekarz kompletnie brak mu podejścia do pacjenta leczę się u niego 3 lata na niedoczynność tarczycy o odstawił mi wszystkie leki, a powinnam brać jod, nie kieruje na podstawowe badania tsh, które powinno wykonywać się co pół roku. A wole są u mnie widoczne!!! czy istnieje jakiś kompetentny lekarz endokrynolog w Kutnie?

Zdecydowanie nie polecam. Miałam problemy z tarczycą, wyniki nie były najgorsze, ale wskazywały, że coś jest nie tak. Lekarz rodzinny polecił mi USG tarczycy. Poszłam do tego lekarza, wizyta trwała niecałe 5minut. Żadnego wywiadu, badań. Jedynie kazał mi odchylić głowę, przepisał mi tabletki bez USG, a kiedy się o nie zapytałam, powiedział tylko, że zrobimy. Chyba czekał na łapówkę, bo USG nie zrobił.

Bardzo nieprzyjemny lekarz podchodzący do pacjenta z wyższością. Miałem jedną wizytę u niego nie wytłumaczył metody leczenia.Wizyta stresująca. Niezdecydowanym szczególnie nie polecam.

Niezdecydowanym szczególnie nie polecam.

byłam u niego po raz pierwszy więc nie mogę za dużo powiedzieć, stwierdził że wszystko jest ok a pare miesięcy wcześniej inny dobry lekarz stwierdził że jeśli nie bedę sie leczyła czeka mnie operacja.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz . Nie mogę powiedzieć złego słowa.