dr n. med. Zbigniew Sujkowski

2,9
2,9
2,5

23.08.2016

Do tego lekarza trafiłam ponieważ moja doktor prowadząca ciążę była na urlopie. Jestem w 6 miesiącu ciąży i wyszły mi kiepskie badania moczu. Doktor dał mi łaskawie skierowanie na posiew ale nagadał się przy tym, że kobiety się nie myją, a później panikują. Lekarz nawet nie zapytał czy mam jakieś dolegliwości, który to tydzień ciąży, nie sprawdził ciśnienia, wagi, tętna dziecka. Nie zajrzał nawet to karty przebiegu ciąży. Ogólnie nie przeprowadził żadnego badania. Gdy poprosiłam o przedłużenie zwolnienia stwierdził, że skoro przychodzę do niego o własnych silach to i pracować mogę. Nie zapytał nawet jaka to praca i czy faktycznie mogę ją wykonywać w ciąży.

Aneta

17.07.2015

Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, zdobył moje zaufanie. Wysokie kompetencje, racjonalne podejście do życia, uprzejmy, ciepły. Nie jest to lekarz dla przewrażliwionych panieniek bez dystansu do siebie i świata (to tak sądząc po kilku innych opiniach, które tu widziałam)

Kasia

04.09.2014

Brak profesjonalizmu. Zdecydownie nie polecam tego lekarza. Na 1 wizycie dał mi do zrozumienia, że kobieta jest pod mężczyzną i powinna się dostosować. Na 2 wizycie spojrzał się na mnie i powiedział "Na pewno baba? Muszę zerknąć i stwierdzić, że baba. Taaak, baba". Powiedział również, że mój mąż jest frajerem (chyba już mu się w głowie miesza) i bardo niestosownie zachował się, gdy rozbierałam się do badania, stał na de mną i komentował jak składam spodnie. Nie wytrzymałam i powiedziałam, że w takich warunkach nie będzie mnie badał. Bardzo szybko się zreflektował i zaczął przepraszać. Zaczął się usprawiedliwiać - czyli jednak zauważył, że jego zachowanie było mocno niestosowne. Na wizycie - brak poczucia komfortu. Zdecydowanie nie polecam. mało profesjonalny.

13.06.2014

Zbigniew Sujkowski jest LEKARZEM MED. a nie DR NAUK MEDYCZNYCH !!!! Czy wy nie weryfikujecie kwalifikacji lekarzy -to wprowadza w błąd i jest niedopuszczalne

20.09.2011

Jestem pacjentką doktora Sujkowskiego od 14 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego. To jedyny znany mi lekarz, który odebrał ode mnie telefon o 1 w nocy i następnie o 5 nad ranem cztery godziny później i za każdym razem wiedział z kim rozmawia i w jakiej sprawie dzwonię.
Fakt - jest okropnym szowinistą, o poglądach politycznych totalnie odmiennych od moich, ale nie chodzę do ginekologa na pogaduszki, tylko oczekuje spotkania z fachowcem.
Doktor przez wiele lat pracował w Centrum Onkologii, więc jest wyjątkowo wyczulony na wszelkie zmiany, które mogą przeobrazić się w nowotwór.
Bardzo polecam tego lekarza!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
LIM