dr n. med. Zbigniew Sujkowski

Ginekolog, Onkolog

2,9
2,5

Odradzam to mało powiedziane. Fakt -spóźniłam się 5 min co w drzwiach zostało mi wypomniane.Przyszłam z dwiema naprawdę wrażliwymi sprawami. Prosiłam o skierowanie na badania genetyczne ze względu na nowotwór piersi mojej mamy. Lekarz przepisał skierowanie (ponieważ miałam z nfz) ale nie przeprowadził podstawowego wyniku co skutkowało odmówieniem mi badań. Druga sprawa to moje złe wyniki cytologii. Gdy powiedziałam, ze mam jeszcze jedno pytanie usłyszałam żebym się sprężała bo on nie ma czasu (korytarz pusty ) Ze względu na sytuację rodzinną zły wynik cytologii jest stresujący a usłyszałam" ale o ...

Odradzam to mało powiedziane.
Druga sprawa to moje złe wyniki cytologii. Gdy powiedziałam, ze mam jeszcze jedno pytanie usłyszałam żebym się sprężała bo on nie ma czasu (korytarz pusty ) Ze względu na sytuację rodzinną zły wynik cytologii jest stresujący a usłyszałam" ale o co pani chodzi jest napisane kontrola za 6 miesięcy " nie wytłumaczył wyniku cytologii i lekarz mnie pożegnał.
Za wizytę lekarz dostał wynagrodzenie a ja straciłam czas zarówno na wizytę jak i na zjawieniu sie na badaniu genetycznym którego nie zrobiłam.

Dla porównania publiczny ginekolog wyjaśnił dlaczego są nieprawidłowości, uspokoił i przepisał leki...
Niebo i ziemia -

Do tego lekarza trafiłam ponieważ moja doktor prowadząca ciążę była na urlopie. Jestem w 6 miesiącu ciąży i wyszły mi kiepskie badania moczu. Doktor dał mi łaskawie skierowanie na posiew ale nagadał się przy tym, że kobiety się nie myją, a później panikują. Lekarz nawet nie zapytał czy mam jakieś dolegliwości, który to tydzień ciąży, nie sprawdził ciśnienia, wagi, tętna dziecka. Nie zajrzał nawet to karty przebiegu ciąży. Ogólnie nie przeprowadził żadnego badania. Gdy poprosiłam o przedłużenie zwolnienia stwierdził, że skoro przychodzę do niego o własnych silach to i pracować mogę. Nie zapytał nawet jaka to praca i czy faktycznie mogę ją wykonywać w ciąży.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, zdobył moje zaufanie. Wysokie kompetencje, racjonalne podejście do życia, uprzejmy, ciepły. Nie jest to lekarz dla przewrażliwionych panieniek bez dystansu do siebie i świata (to tak sądząc po kilku innych opiniach, które tu widziałam)

Brak profesjonalizmu. Zdecydownie nie polecam tego lekarza. Na 1 wizycie dał mi do zrozumienia, że kobieta jest pod mężczyzną i powinna się dostosować. Na 2 wizycie spojrzał się na mnie i powiedział "Na pewno baba? Muszę zerknąć i stwierdzić, że baba. Taaak, baba". Powiedział również, że mój mąż jest frajerem (chyba już mu się w głowie miesza) i bardo niestosownie zachował się, gdy rozbierałam się do badania, stał na de mną i komentował jak składam spodnie. Nie wytrzymałam i powiedziałam, że w takich warunkach nie będzie mnie badał. Bardzo szybko się zreflektował i zaczął przepraszać. Zaczął się usprawiedliwiać - czyli jednak zauważył, że jego zachowanie było mocno niestosowne. Na wizycie - brak poczucia komfortu. Zdecydowanie nie polecam. mało profesjonalny.

Zbigniew Sujkowski jest LEKARZEM MED. a nie DR NAUK MEDYCZNYCH !!!! Czy wy nie weryfikujecie kwalifikacji lekarzy -to wprowadza w błąd i jest niedopuszczalne

Jestem pacjentką doktora Sujkowskiego od 14 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego. To jedyny znany mi lekarz, który odebrał ode mnie telefon o 1 w nocy i następnie o 5 nad ranem cztery godziny później i za każdym razem wiedział z kim rozmawia i w jakiej sprawie dzwonię. Fakt - jest okropnym szowinistą, o poglądach politycznych totalnie odmiennych od moich, ale nie chodzę do ginekologa na pogaduszki, tylko oczekuje spotkania z fachowcem. Doktor przez wiele lat pracował w Centrum Onkologii, więc jest wyjątkowo wyczulony na wszelkie zmiany, które ...

Doktor przez wiele lat pracował w Centrum Onkologii, więc jest wyjątkowo wyczulony na wszelkie zmiany, które mogą przeobrazić się w nowotwór.
Bardzo polecam tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moja ciaze ktora byla zagrozona. Bada delikatnie, wszystko wyjasni jak tylko sie o cos chce dopytac. Daje zwolnienie kiedy trzeba, nie bredzi ze ciaza to nie choroba itp. Polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz Polecam Jestem w ciąży Co miesiąc nowe badania morfologia+ mocz oraz badanie w gabinecie, waga, ciścienie Kompleksowo Pełna profeska. POsiada specyficzne poczucie humoru ale się przyzwyczaiłam Nie to jest najważniejsze Polecam

Chodzę do Dr w Enel-medzie w ramach pakietu. Dr Sujkowski prowadzi moją ciążę - od samego początku zagrożoną poronieniem - obecnie jest to 4 miesiąc. Z racji tego, że od początku miałam problem z utrzymaniem ciąży (byłam 2 razy w szpitalu z silnymi krwawieniami) wielu lekarzy, których spotkałam traktowało mój przypadek jak coś, czym nie warto się zajmować, bo nic z tego nie bedzie. Dr Sujkowski natomiast od samego początku naprawdę podszedł profesjonalnie i stara się nam pomóc - dał mi leki, wytłumaczył co i jak mam robić itd. Wizytę mam średnio raz na 1,5 tyg. Kilkakrotnie mnie badał, robił też cytologię - nie odczuwałam bólu. Zleca też mi dość często inne badani - morfologia, mocz itd. Miałam już też 2 razy USG. Od dwóch miesięcy jestem na zwolnieniu - jedyne czego mi brakuje to informacji ile czasu jeszcze będę musiała leżeć, ale pewnie Dr nie jest w stanie tego przewidzieć. Na wszystkie pytania odpowiada krótko, ale konkretnie i dla mnie wyczerpująco (to moja pierwsza ciąża). Zawsze na początku wizyty potrzebuje kilka sekund żeby sobie wszystko przeczytać w swoim komputerku - dzięki temu nie zachowuje się jakby mnie pierwszy raz na oczy widział i nie muszę za każdym razem opowiadać Mu całej swojej historii. Jestem zadowolona - przynajmniej jak na razie.

Spóźniłam się na wizytę 6 minut, to przez 10 minut zwracał mi uwagę, że to już po wizycie, on nie ma czasu dla mnie, a jak zadzwoniła jego komórka to gadał prywatnie przez 2-3 minuty i zapisał pacjentkę na wizytę do siebie, a ja czekałam i słuchałam. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek spotkałam tak niemiłego lekarza. Za 150 zł dał mi skierowanie na badanie, bo mój czas się skończył. Odradzam takiego lekarza. Powinien mi zwrócić pieniądze, a nie mądrzyć się, bo nie przyszłam słuchać jego gadania. Gdyby nie gadał 10 minut i przez telefon pewnie zdążył by mnie zbadać.

Rozczarowana