dr n. med.Zbigniew Sujkowski

Opoczyńska 6 lok. 21
52,206016221,0063450 22 646 12 44

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.9512345
23 opinie

• 1

Brak profesjonalizmu. Zdecydownie nie polecam tego lekarza. Na 1 wizycie dał mi do zrozumienia, że kobieta jest pod mężczyzną i powinna się dostosować. Na 2 wizycie spojrzał się na mnie i powiedział "Na pewno baba? Muszę zerknąć i stwierdzić, że baba. Taaak, baba". Powiedział również, że mój mąż jest frajerem (chyba już mu się w głowie miesza) i bardo niestosownie zachował się, gdy rozbierałam się do badania, stał na de mną i komentował jak składam spodnie. Nie wytrzymałam i powiedziałam, że w takich warunkach nie będzie mnie badał. Bardzo szybko się zreflektował i zaczął przepraszać. Zaczął się usprawiedliwiać - czyli jednak zauważył, że jego zachowanie było mocno niestosowne. Na wizycie - brak poczucia komfortu. Zdecydowanie nie polecam. mało profesjonalny.

• 1

Zbigniew Sujkowski jest LEKARZEM MED. a nie DR NAUK MEDYCZNYCH !!!! Czy wy nie weryfikujecie kwalifikacji lekarzy -to wprowadza w błąd i jest niedopuszczalne

• 5

Jestem pacjentką doktora Sujkowskiego od 14 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego. To jedyny znany mi lekarz, który odebrał ode mnie telefon o 1 w nocy i następnie o 5 nad ranem cztery godziny później i za każdym razem wiedział z kim rozmawia i w jakiej sprawie dzwonię. Fakt - jest okropnym szowinistą, o poglądach politycznych totalnie odmiennych od moich, ale nie chodzę do ginekologa na pogaduszki, tylko oczekuje spotkania z fachowcem. Doktor przez wiele lat pracował w Centrum Onkologii, więc jest wyjątkowo wyczulony na wszelkie zmiany, które mogą przeobrazić się w nowotwór. Bardzo polecam tego lekarza!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moja ciaze ktora byla zagrozona. Bada delikatnie, wszystko wyjasni jak tylko sie o cos chce dopytac. Daje zwolnienie kiedy trzeba, nie bredzi ze ciaza to nie choroba itp. Polecam gorąco.

• 4

Bardzo dobry lekarz Polecam Jestem w ciąży Co miesiąc nowe badania morfologia+ mocz oraz badanie w gabinecie, waga, ciścienie Kompleksowo Pełna profeska. POsiada specyficzne poczucie humoru ale się przyzwyczaiłam Nie to jest najważniejsze Polecam

• 5

Chodzę do Dr w Enel-medzie w ramach pakietu. Dr Sujkowski prowadzi moją ciążę - od samego początku zagrożoną poronieniem - obecnie jest to 4 miesiąc. Z racji tego, że od początku miałam problem z utrzymaniem ciąży (byłam 2 razy w szpitalu z silnymi krwawieniami) wielu lekarzy, których spotkałam traktowało mój przypadek jak coś, czym nie warto się zajmować, bo nic z tego nie bedzie. Dr Sujkowski natomiast od samego początku naprawdę podszedł profesjonalnie i stara się nam pomóc - dał mi leki, wytłumaczył co i jak mam robić itd. Wizytę mam średnio raz na 1,5 tyg. Kilkakrotnie mnie badał, robił też cytologię - nie odczuwałam bólu. Zleca też mi dość często inne badani - morfologia, mocz itd. Miałam już też 2 razy USG. Od dwóch miesięcy jestem na zwolnieniu - jedyne czego mi brakuje to informacji ile czasu jeszcze będę musiała leżeć, ale pewnie Dr nie jest w stanie tego przewidzieć. Na wszystkie pytania odpowiada krótko, ale konkretnie i dla mnie wyczerpująco (to moja pierwsza ciąża). Zawsze na początku wizyty potrzebuje kilka sekund żeby sobie wszystko przeczytać w swoim komputerku - dzięki temu nie zachowuje się jakby mnie pierwszy raz na oczy widział i nie muszę za każdym razem opowiadać Mu całej swojej historii. Jestem zadowolona - przynajmniej jak na razie.

• 1

Spóźniłam się na wizytę 6 minut, to przez 10 minut zwracał mi uwagę, że to już po wizycie, on nie ma czasu dla mnie, a jak zadzwoniła jego komórka to gadał prywatnie przez 2-3 minuty i zapisał pacjentkę na wizytę do siebie, a ja czekałam i słuchałam. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek spotkałam tak niemiłego lekarza. Za 150 zł dał mi skierowanie na badanie, bo mój czas się skończył. Odradzam takiego lekarza. Powinien mi zwrócić pieniądze, a nie mądrzyć się, bo nie przyszłam słuchać jego gadania. Gdyby nie gadał 10 minut i przez telefon pewnie zdążył by mnie zbadać. Rozczarowana

• 1

Trafiłam do dr z przypadku, chodziło o potwierdzenie ciąży. Pierwsze co to zapach papierosów, który wyraźnie się wyczuwa od dr. Początkowo wzbudził moje zaufanie, ale przy kolejnych wizytach nie pytał jak się czuję, czy mi coś dolega, czy mam do niego jakieś pytania. To chyba ewidentny objaw tego, że ja kobieta i tak nic z tego nie zrozumiem...o zwolnieniu zapomnij, że wystawi, no może na parę dni, ale nie dłużej. Zmieniłam go na innego po 3 wizycie i nie żałuję.

• 2

Witam, Faktycznie doktor nie poświęca wiele czasu i uwagi, nie tłumaczy choroby-zupełnie jakby robił coś dla siebie. Poszłam do niego z niereguralnymi, bolesnymi krwawieniami. dostałam bez problemu zwolnienie i leki, które zatrzymały krawienie. Zbadał mnie mimo ze krawiłam. Jeśli ktoś potrzebuje miłej atmosfery to nie polecam tego lekarza. Doktor nie dyskutuje z pacjentkami.Poza tym nie jest delikatny podczas badań. Jednak nie moge powiedzieć że zupełnie się na niczym nie zna.

• 5

Mam 2 dzieci. Od 10 lat "leczyłam" nadżerkę u wielu specjalistów - bez skutku. Trafiłąm do dr Sujkowskiego. Usunął nadżerkę (nie zamrażał i nie wypalał, ale usunał). To było 5 lat temu. Od tego czasu cytologia gr. 1. Rok temu dzień po badaniu przez innego lekarza byłam u dr Sujkowskiego po poradę w związku z niepokjącymi objawami. Po zbadaniu mnie stwierdził LEUKOPLIAKIĘ! Poprzedni tego nie widział!!!! Diagnozę potwierdzili lekarze w Instytucie Onkologii. Polecam Sujkowskiego!!!

• 1

Po wizycie u dr sujkowskiego w enelmedzie - mam traume, czuje sie upokorzona tym jak przebiegało badanie, przez 10 min opowiadal mi tabletkach antykoncepcyjnych ktorymi nie jestem zainteresowana nie pozwalajac mi zejsc z fotela, opowiadal o roznych aspektach nie dorywajac wzroku od moich narzadow rodnych, a pozniej sie okazalo, ze moglam juz dawno zejsc z fotela bo bylo juz po badaniu - zawodowy dewiant. ponadto podczas rozmowy gladzil, niby to nieumyslnie moje nogi i brzuch. przestrzegam przed wizytami u tego pana, o smrodzie papierosów nie wspomne!

• 2

U dr Sujkowskiego leczę się od kilku lat, a niedawno prowadził moją ciążę... Polecam go na pewno jako specjalistę, lekarza - który ma tzw. intuicję, potrafi trafnie diagnozować. Jednak jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi, tłumaczenie choroby, chyba wychodzi z założenia, że raczej nie warto, bo kobieta i tak nie zrozumie:) Na pewno ma specyficzne poczucie humoru... Minusem jest też dym papierosowy, który mimo wietrzenia gabinetu jest często wyczuwalny po wejściu dla osób niepalących. Podsumowując - jeśli potrzebujecie lekarza - który ma zdiagnozować problem, zastosować leczenie, nie prowadząc zbędnych wywiadów i dyskusji - to polecam! Jeśli jednak potrzebujecie jeszcze odrobiny uprzejmości i życzliowści oraz kliku pytań dotyczących Waszego samopoczucia (np. podczas ciąży)- poszukajcie innego specjalisty... Podczas kilknastu wizyt (gdy byłam w ciąży) dr Sujkowski tylko raz mnie zapytał jak się czuje (tak mnie to zdziwiło), że zapamiętałam. Natomiast kiedy byłam w 34 tygodniu ciąży (i jeszcze pracowałam, nie korzystająć od początku ciąży ze zwolnienia lekarskiego), wspomniałam doktorowi, że nie czuję się najlepiej i czy nie mogłabym dostać zwolnienia, żeby odpocząć... Doktor powiedział, że z moimi wynikami nie kwalifikuję się do zwolnienia, może w okolicy 37 tygodnia. Ze jestem ZDROWE BABSKO! Słyszałam, że prywtanie u doktora jest mniejszy kłopot ze zwolnieniami... W każdym razie przy nastepnej ciąży na pewno nie skorzystam z usług dr Sujkowskiego!

• 1

Dopiero na 3 wizycie Doktor potwierdził ciążę. Nie odpowiedział na moje pytania - bo "zapisywał wyniki". Wpisał w kartę ciąży badania, których nie zlecił a wypisując skierowanie nie zaznaczył co mam wykonać. Nie moglimy porozmawiać, bo "zamawiając wizytę zarezerwowałam zbyt mało czasu". Kiedy czas się skończył usłyszałam, że mam przyjść za miesiąc:( Nie polecam!

• 1

Do tego lekarza trafiłam w ramach pakietu medycznego w Enelmedzie, który wykupiła firma, w której pracuję. Stanowczo odradzam tego lekarza! Badał bardzo brutalnie, komentując, że: "przecież pani rodziła, to co taka delikatna". Po badaniu zdawkowo oznajmił, że czeka mnie operacja w pełnym znieczuleniu. Na moje pytania, co mi dokładnie dolega, zbył mnie, mówiąc, żebym nie histeryzowała i omówi szczegóły podczas następnej wizyty. Ja z reguły nie histeryzuję, jestem opanowaną osobą. Po badaniu u Sujkowskiego przez parę dni czułam bóle pochwy i zaczęłam mieć upławy, jak się okazało mam typowe objawy zakażenia bakterią Escherichia coli. Własnie potwierdziłam to u innego lekarza. Jestem przekonana, że Sujkowski zaraził mnie tą bakterią. Czeka mnie teraz długie leczenie. Zniszczył mi zdrowie.

• 1

Nie przyznaje się do błędów,bardzo pewny siebie.

• 4

Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz, sympatyczny i uprzejmy, odpowiednio zajmuje się pacjentką :)

• 5

Ja osobiście jestem zadowolona z każdej wizyty. Również chodzę na wizyty poprzez enel-med. Jest uprzejmy i kompetentny. Prowadzi moją ciążę od samego początku :)

• 1

Nie polecam tego lekarza. Mam wykupiony abonament w Enel-mad i tam ten pan doktor przyjmuje. Mam permamentne infekcje pochwy a pan doktor stwierdził ze sprawdzenie posiewów mimi kilkumiesięcznego leczenie nie ma potrzeby robić żeby zastosowac leczenie celowane tylko w kóło zaleca rózne globulki i na oślep.

• 1

Parę lat temu zalecił mi zrobienie pewnego badania. Kiedy podawałam nazwę badania, żadna z prywatnych klinik nie wiedziała o jakie badanie chodzi. W zw. z tym zdecydowałam się na zrobienie badania u niego. Kosztowało mnie to, jak i na dzisiejsze czasy, sporo. Zmieniłam lekarza, bo nie miałam do niego zaufania. Okazało się, że zlecił mi wykonanie najzwyklejszej cytologii.

• 2

Jako studentka chodziłam do dr Sujkowskiego, nie myślałam wtedy o innych kwestiach, brałam receptę na tabletki antykoncepcyjne i byłam zadowolona. Niestety ok pół roku temu postanowiłam wrócić do dr Sujkowskiego i jaki był SZOK w ramach prywatnej wizyty dr Sujkowski nie używa jednorazowych wzierników, tylko takich wielkich, metalowych, które leżą w zlewie. Matko boska ! Kiedy przebierałam sie w łazience, Pan dr palił papierosa, więc weszłam do zadymionego pomieszczenia, dobrze że nie jestem w ciązy.

• 5

Jestem wieloletnią pacjentką dr. Sujkowskiego. To wybitny specjalista z ogromnym doświadczeniem. Jego diagnozy są trafne, a zastosowane metody leczenia skuteczne. Życzliwy i solidny. Jest lekarzem godnym zaufania. Plecam ! Hanna

• 1

Bardzo niemiła atmosfera, nie polecam

• 2

niezadowolona :( prowadził moją ciąże - brak odpowiedniego zainteresowania; każda wizyta rozpoczyna się od pytania - w jakiej sprawie... nawet jeśli jest się kolejny i kolejny raz (przecież wystarczy spojrzeć do zasobów) Brak pomiarów ciśnienia, a wyniki w karcie wyssane z palca - to dla mnie ważne, gdyż zawsze miałam podwyższone ciśnienie :/

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat