dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Laryngolog

Świetny, kompetentny lekarz. Od małego borykam się z bólami głowy. Doktor po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę i przepisał leki , które działają. Po 10 minutach wiedział jaki jest problem, a liczni lekarze przez 30 lat nie potrafili mi pomóc...Naprawdę polecam.

Wspaniały lekarz! Od 5 miesięcy borykałam się z chorobą, krążyłam od jednego laryngologa do drugiego i żaden nie potrafił postawić trafnej diagnozy i mnie wyleczyć. Dr Świerczyński tylko spojrzał na moje gardło stwierdził przewlekłe zapalenie migdałów i dał skierowanie do szpitala na wycięcie. Obecnie jestem po zabiegu, czuję się bardzo dobrze. Gdyby nie pan doktor pewnie dalej byłabym chora i traciła pieniądze na niekompetentnych lekarzy. Bardzo dziękuję panu doktorowi za fachową pomoc (również telefoniczną), za uprzejmość, ogromną wiedzę.

Wspaniały Człowiek i znakomity specjalista! Bardzo mi pomógł! Prawdziwy lekarz starej daty w jak najlepszym znaczeniu tego słowa! Dziękuję Doktorze!

Cudowny doktor,wspaniały człowiek, podejście perfekcyjne ma do każdego,dzieki Doktorowi Zbigniewowi cieszę się zdrowiem.Polecam każdemu:)

żenada. humorzasty dziadek. dwie wizyty - dwie różne diagnozy, nie mam pytań...

żenada. humorzasty dziadek. dwie wizyty - dwie różne diagnozy, nie mam pytań...

Ciepły, kompetentny, cierpliwy lekarz, znakomity fachowiec,bardzo łagodny, przystępnie tłumaczy, doradza.Wzbudza wielkie zaufanie

Wspanialy lekarz! Szkoda, ze żadko można kogoś takiego spotkac. Polecam kazdemu, w szczególności tym, którzy stracili juz nadzieje. Potrafi naprawic to, co spartaczyli inni. Człowiek, dla którego liczy się pacjent a nie pieniądze. Leczę się u niego juz wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł.

dr Świerczyński mnie operował i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest cudownym lekarzem :) same 5 :)

GENIALNY DR WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Stosuje najnowsze techniki leczenia wg standardów światowych. W przypadku konieczności zabiegu; merytoryczny, fachowy, wielki specjalista, perfekcyjny w działaniu. Pacjent po zabiegu nie odczuwa rzadnego bólu. Ma to odromne znaczenie w czasie walki z bólem. SZANOWNI PAŃSTWO GORĄCO POLECAM TEGO DOKTORA. WIERZCIE MI PRZESZEDŁEM W SWOIM ŻYCIU WIELE POLIPEKTOMII ZATOK OBOCZNYCH NOSA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY JUŻ TRZECI ROK JESTEM PO ZABIEGU PRZEZ NIEGO WYKONANYM I JAK NA RAZIE NIE MA POTRZEBY ABY BYŁ KOLEJNY.

GENIALNY DR WSPANIAŁY CZŁOWIEK.
Stosuje najnowsze techniki leczenia wg standardów światowych.

Bardzo przyjemny specjalista, który doskonale zna się na swoim zawodzie.

Bardzo przyjemny specjalista, który doskonale zna się na swoim zawodzie.