Zbigniew Wiśliński

Doktor jest dla mnie na 6 .,prowadził mi pierwszą ciąże,gdy leżałam w szpitalu to tylko jak miał dyżur to przychodził pytał jak się czuje i zawsze był miły uprzejmy nigdy, nie powiem złego słowa na tego lekarza .Druga ciąże tez on prowadził ..to on jedyny powiedział i wytłumaczył mi co się dzieje gdy w brzuchu niema dziecka a balon jest pusty

nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami dotyczących tego lekarza, moje zdanie jest zupełnie inne. uratował zycie mojego pierwszego dziecka, które urodziło się w 24 tyg. jako jedyny lekarz z chełmskiego szpitala zrobił wszystko by przeżyło. od tamtej pory, a minęło już 11 lat jestem jego pacjentką i przy kolejnej problemowej ciąży zrobił wszystko by dziecko przyszło na świat o czasie. polecam tego lekarza, bo jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

pieniadze wzial a moja wizyta trwala doslownie 5 minut w rozebraniem badaniem i usg.

Kompetentny, rzetelny do tego uprzejmy i z dystansem do siebie. Miałam kontakt z różnymi ginekologami (Lublin, Kraków) ale dr Wiśliński okazał się najlepszy - i jako lekarz i jako człowiek. Nie mam pojęcia dlaczego wiele pań z Chełma woli ginekologów z Lublina. To, że lekarz ma przed nazwiskiem dr albo prof. i pracuje w większym mieście jeszcze o niczym nie świadczy.

Lekarz prowadził moją drugą ciążę. Dzięki niemu moja córeczka przyszła na świat o czasie,to on tak poprowadził moją ciążę,że jest teraz z nami. Pan doktor nie bagatelizował moich obaw wręcz przeciwnie. Lekarz jest godny polecenia,a wizyta trwa tyle ile tego potrzebuję.Serdecznie polecam!!!!

Lekarz ten prowadził moją drugą ciążę. Był bardzo miły i zdecydowanie mogłam mu zaufać. Dzięki niemu moja ciąża nie rozwiązała się przed czasem. Synek urodził się w terminie i jest bardzo zdrowym i kochanym dzieckiem:) zdecydowanie polecam tego lekarza. Zawdzięczam mu to ze urodziłam zdrowe dziecko:)