dr Zbigniew Wronieckidr Zbigniew Wroniecki - zdjęcie profilowe

dr Zbigniew Wroniecki

Dermatolog

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu w Polsce i 7-letnie za granicą z bardzo dobrą opinią i efektami. Wieloletni konsultant i pracownik Kliniki Dermatologicznej. Porozumiewanie się w językach: polskim, francuskim, angielskim i rosyjskim. Publikacje w periodykach naukowych. Wiele dyplomów i podziękowań.

Bardzo doswiadczony lekarz,dobrze wyiasnil chorobe i wyleczyl mnie. Polecam. Bardzo dobry dermatolog.

Umówiłem się do Pana doktora po wizytach w różnych gabinetach - Medicover, Multimed, Lim. Wszędzie z grubsza wyglądało to podobnie - rozpoznanie, maści sterydowe i leki na łojotokowe zapalenia skóry. U Pana doktora solidny wywiad, zero pośpiechu, dokładne obejrzenie zmian skórnych. Po prostu profesjonalnie. Atmosfera sympatyczna, ale także profesjonalna. Dla mnie super !

Bardzo skuteczny lekarz, życzliwy ludziom. Wreszcie zostałam wyleczona. Dziękuję i spokojnie polecam wszystkim

Bardzo skuteczny lekarz, życzliwy ludziom.
Wreszcie zostałam wyleczona. Dziękuję i spokojnie polecam wszystkim

polecam bardzo dobry fachowiec. Wizyta dała mi informacje o prawdopodobnej przyczynie choroby. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi jak długo może trwać leczenie i jak należy [postępować by objawy jak najszybciej znikały.

Bardzo skuteczny w rozpoznaniu choroby.Pomogl mi pozbyc sie moich dolegliwosci.Mily i cierpliwy pan doktor. Polecam!!!!

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, patrzący na pacjenta jak na całość a nie jak na jednostkę chorobową dzięki czemu jest skuteczny. Polecam Magda

Bardzo dobry dermatolog, szukałem opinii i wybrałem się do niego, najpierw na konsultację, zrobił na mnie dobre wrażenie, doświadczony, miły, konkretny. To dobry człowiek i lekarz z powołania. Polecam.

lepiej pomógł niż w poradni w Łodzi,dobrze wyjaśnił chorobę i działanie leków,spokojny i rzeczowy

Uprzejmy i doświadczony lekarz,wypytuje o wszystkie dolegliwości. Wyleczył mnie chociaż poprzednio byłam u innych dermatologów

Uprzejmy i doświadczony lekarz,wypytuje o wszystkie dolegliwości.
Wyleczył mnie chociaż poprzednio byłam u innych dermatologów