lekarz Zbigniew Wyrzykowski

3,5
2,7

Sylwia

16.06.2015

Nie polecam, może i doktor jest dobrym specjalistą ale jego podejście do pacjenta - tragedia.. 5 minut trwa wizyta, zapłacić i do widzenia.. Nie odpowiada na pytania, a dopytuje o prywatne życie - co nie jest celem wizyty i tyle.. Byłam drugi raz po długiej przerwie, ale wizyta była podobna.. Nie pojawie się tam więcej.. Zero zaleceń na opisane przeze mnie dolegliwości oczu, jedynie co aby kupić okulary u NIEGO i najlepiej zrobić operację laserową, kolejny raz namawiał. Jak powiedziałam że mnie w tej chwili na nią nie stać usłyszałam - za mało pani zarabia.. Bez komentarza!

06.04.2013

Odradzam!! Rodzinna maszyna do zarabiania pieniedzy Przed zabiegiem obiecuja cuda a po zabiegu robia z czlowieka wariata Nie spotkalem tak aroganckiego czlowieka

Kolasinski kolasinski8686

21.12.2012

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Duży plus za ogromną cierpliwość.

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Duży plus za ogromną cierpliwość.

24.08.2012

Lekarz może i byłby godny polecenia, gdyby choć trochę czasu poświęcił pacjentowi. Wizyta trwała 3 minuty i ograniczyła sie do zajrzenia do oka. Troche drogie 3 minuty!

25.04.2012

Kontrolne badanie mające sprawdzić czy wada wzroku się nie zmieniła u dr Wyrzykowskiego trwa 2 minuty. Przeprowadza on komputerowe badanie wzroku i na tej podstawie wystawia receptę na okulary. Takie badanie można wykonać za darmo w prawie każdym salonie optycznym przed zakupem okularów. Osobom, które chcą właściwie dobrać okulary polecam wizytę u optometrysty, do okulisty warto wybrać się raz na jakiś czas żeby obejrzał dno oka. Ja niestety będę musiał iść po raz drugi, bo na wizytę u dr Wyrzykowskiego wydałem niepotrzebnie pieniądze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Sieradz"?

Potulna 3

dr hab. n. med.