lekarz Zbigniew Zatoński

2,5
2,6
2,7
2,4

Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście. Dokładnie tlumaczy co i jak i słucha pacjenta. Poświęca bardzo dużo czasu. Jest bardzo miły i uprzejmy, po zakończeniu leczenia syn pytał kiedy pojedziemy do doktora bo jest bardzo fajny :) to jedyny lekarz, którego tak polubił mój syn. Dziękujemy Panie doktorze . P.S nie wiem skąd te negatywne komentarze, byłam z synem na NFZ i zostaliśmy potraktowani bardzo dobrze i leczenie było bardzo dobrze dobrane.

Dziękujemy Panie doktorze .

Przeczytałam negatywne opinie i nie mogę w nie uwierzyć.Lekarz miły,uśmiechnięty,ma bardzo dobre podejście do dziecka.Dla rodziców również uprzejmy.Do diagnostyki i leczenia nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pan tzw.lekarz to kawał chama ignoranta nie przyjął niepełnosprawnego dziecka na ściągnięcie szwów ponieważ dziecko nie było zajerestrowane z winy pani w rejestracji"pani nie miała zeszytu" nie polecam tego pana

Pan doktor jest nie uprzejmy ,chamski i arogancki a poziom jego inteligencji jest tak wysoki jak jego wzrost.

Jestem na świeżo po wizycie u Pana Doktora w poradni na Parkitce. Jest to miły i uprzejmy lekarz, który na tle innych lekarzy w poradni wprost może być przykładem jak należy podchodzić do pacjenta. Świetny chirurg. Wszystko jasno tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Nie robi łaski jest uśmiechnięty i nawet żartobliwy. Oczywiście nie można mu odmówić kompetencji. Tak więc nie mam bladego pojęcia skąd są takie opinie jak poniżej. Kompletnie się z nimi nie zgadzam i gorąco polecam.

Ja akurat nie zgodzę się z poprzednimi opiniami. Synek na poczatku lipca zlamal reke z przemieszczeniem, potrzebny byl zabieg nastawiania. Jako,ze takich przypadkow nikt nie planuje I byl to wielki szok I stres dla mnie I dziecka, pan Doktor okazal naprawde wielkie serce,zrozumienie I cierpliwosc. Osobiscie przeprowadzał zabieg,zarowno przed jak i po zabiegu wszystko dokladnie wyjasnil,wytlumaczyl. Co kilka godzin przychodzil, dopytywal I sprawdzal stan syna. Naprawde lekarz z powolania. W szpitalu bylismy tylko dwa dni,takze porownania duzego nie mialam z innymi lekarzami.....aż do wrzesnia,kiedy syn ponownie zlamal reke. Znow trafilismy na oddzial na Parkitke, tym razem diagnoza bardziej skomplikowana operacja,nastawianie I wstawianie drutow. Spedzilismy w szpitalu 5 dni, Pan Doktor mial dyzur dopiero w 3 dniu I naprawde prosze mi wierzyc, mimo,ze nie On tym razem przeprowadzal operacje I na pewno nas nie pamietal z poprzedniego leczenia,to naprawde zajmowal sie synem z wielką troską. Jego duzur nie polegal tylko na obchodach rannym I wieczornym, ale w trakcie dnia potrafil zajrzec na sale spytac czy wszystko dobrze, zagadac do syna. Zarowno w srodku nocy potrafil zajrzec do sal,podejsc do lozka dziecka I spytac czy wszystko dobrze. A najwazniejsze,ze dziecko zauwazylo roznice w zachowaniu I zainteresowaniu kilku lekarzy I podkreslal,ze dr. Zatonski jest fajny. A wiadomo to oddzial dzieciecy I to nie my rodzice jestesmy najwazniejsi czy nasze opinie, ale najwazniejsze sa mysle oprocz dobrego leczenia, odczucia malych pacjentow, bo to Oni przezywaja najbardziej bol,cierpienie I łzy. My z czysym sumieniem mozemy podziekowac Panu Doktorowi.

Niestety wszystkie wcześniejsze opinie potwidzone w 100 %. Pan doktor nie tylko nie nadaje się do pracy z dziećmi czy młodzieża ale w ogóle z ludźmi. Wobec personelu współpracującego na Parkiecie wcale lepiej się nie zachowywał. Gbur i ignorant, bezczelnie odzywający się do pacjenta jak i rodzica. Informacja medyczna przekazana , nie raczej zdawkowo zakomunikowana , więcej się dowiedziałam od rodzica będącego na korytarzu. Coś okropnego.

Nie polecam a wręcz przestrzegam! Straszny cham i prostak. Toczy beznadziejne dyskusje prowadzące donikąd. Traktuje rodziców i małych pacjentów jak intruzów. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak beznadziejnym lekarzem

Pan ZATONSKI pomylił się z powołaniem powinien pracować w prosektorium tam z całą pewnością miałby dobry kontakt z pacjentem , lekarz który odstrasza swoją osobą , ma się wrażenie albo i pewność że robi wielką łaskę udzielając odpowiedzi na zadane mu pytanie LEKARZ DRAMAT

Bardzo miły i konkretny lekarz. Wyjaśnia wszystko dokładnie, zero wyższości. Diagnoza prawidłowa, córka wyleczona. Podczas swojego dyżuru wielokrotnie odwiedzał sale z pacjentami. Polecam pana doktora:)