lekarz Zbigniew Zatoński

2,4
1,9

Anonim

01.06.2016

Pan ZATONSKI pomylił się z powołaniem powinien pracować w prosektorium tam z całą pewnością miałby dobry kontakt z pacjentem , lekarz który odstrasza swoją osobą , ma się wrażenie albo i pewność że robi wielką łaskę udzielając odpowiedzi na zadane mu pytanie LEKARZ DRAMAT

Ada

12.11.2014

Bardzo miły i konkretny lekarz. Wyjaśnia wszystko dokładnie, zero wyższości. Diagnoza prawidłowa, córka wyleczona. Podczas swojego dyżuru wielokrotnie odwiedzał sale z pacjentami. Polecam pana doktora:)

ZBULWERSOWANA

08.02.2014

Pan doktor niewiele sobie robi z dzieci i rodziców !!! Jest oschły i Patrzy z góry na pacjentów - a do rodziców jest nieuprzejmy. Jego kompetencje też mają wiele do życzenia !!! Moje dziecko na SOR na Parkitce wysłał na prześwietlenie bez obejrzenia nogi !!! dlatego zrobili RTG stopy a nie stawu skokowego. I musieliśmy "dorabiać" drugie zdjęcie - więc pan doktor naraził moje dziecko na dodatkową dawkę promieni !!! A więc zamiast leczyć DZIAŁA NA SZKODĘ ZDROWIA !!! Nieżyczliwy - dziecko nie dało mu się dotknąć i sama musiałam odwijać bandaż. Nie umie albo NIE CHCE wytłumaczyć leczenia tylko odsyła do Przychodni. JAJA SOBIE ROBI z chorych dzieci i rodziców !!!

Krzysztof

01.10.2013

Ma fatalny kontakt z pacjentem (zarówno z dzieckiem jak i rodzicem), traktuje go z góry - z założeniem, że pacjent powinien wiedzieć jak najmniej. Przekazuje informacje zdawkowo, prowokując napięcie, "przyciśnięty" posługuje się hermetycznym językiem medycznym, chcąc chyba udowodnić sobie tezę, że ciemny pacjent i tak nic nie rozumie. Zaskakuje i irytuje go jeśli okazuje się być inaczej.
Po wieczornej wizycie z dzieckiem na izbie przyjęć chirurgii urazowej w szpitalu na Parkitce złożyliśmy w rejestracji pisemną skargę na tego pana adresując ją do Dyrektora szpitala.

Anonim

31.05.2013

Owszem pan doktor moze byc odebrany ze sie wymadrza,ale wydaje mi sie ze robi to nieswiadomie,zadajac mu ponownie pytanie czy oby na pewno dobrze zrozumialam udzialajac mi odpowiedzi czulam sie mega glupio,poza tym w publiczna wizyta przypominala mi prywatna,odpowiadal na wszystkie pytania bez pospiechu,podobno bardzo dobry chirurg poszlam do niego z wielu polecen od znajomych,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Częstochowa"?

Jacek Ujma

Zabrze
Centrum Medycyny Sportowej-CMS-Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Zwrotnicza 11G
Zabrze
CENTRUM MEDYCZNE św. ŁUKASZA Sp. z o.o.
ulica Zaciszańska 25a
Częstochowa
Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" Sp. z o.o.
ulica Cynkowa 6
Miasteczko Śląskie
Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
Chorzów
WZOZ nad matką, dzieckiem i młodzieżą
Sobieskiego 7
WSS imienia Najświętszej Maryi Panny