lekarz Zbigniew Zimmer

Internista, Kardiolog

Bardzo polecam Pana doktora Zimmer, fachowe podejście do pacjentów, bardzo trafne diagnozy oraz uczciwe ceny. 100% zadowolenia.

Precyzja w diagnozie z dużą dociekliwością wywiadu,aktualna naukowa wiedza merytoryczna,odpowiedzialnośc w zaleceniach oraz wysoka kultura osobista i empatia

Wysokie kompetencje merytoryczne,dociekliwość w wywiadzie,aktualność wiedzy,odpowiedzialność w zaleceniach i skuteczność terapeutyczna a także empatia i wysoka kultura osobista .

Na pierwszej wizycie wydawal sie byc ok ale niestety przy drugiej wizycie, na ktora sam kazal przyjsc bez rejestracji i kolejki aby zobaczyc moje wyniki byl Bardzo niemily, bezczelnie odpowiadal i mnie nie przyjal. Niewiem czy jest dobrym specjalista, poniewaz niestety nie zdazylam sie przekonac i zrazilo mnie jego podejscie do sprawy, ktora jest dla mnie bardzo wazna ( mysle ze nie tylko dla mnie, wkoncu serce to narzad dzieki ktoremu zyjemy) Nie polecam