2,7
2,9

Lekarz beznadziejny, nigdy więcej nie pójdę do ginekologa mężczyzny. Był szyderczy, nie miły, koniecznie chciał zbadać piersi. Nie zrobił nawet cytologii, choć to była moja pierwsza wizyta. Nie polecam!!!

Kompetenty,doświadczony,miły..polecam lekarz z powołania D.

Kompetenty,doświadczony,miły..polecam lekarz z powołania D.

Najpierw Pan doktor chciał zbadać piersi, kiedy powiedziałam, że takie badanie mam za sobą dopytywał nie o jego efekt, a o to gdzie i kiedy i jak znalazłam się w tamtej przychodni. Następnie znowu coś nie spodobało się Panu doktorowi, nie wyjaśnił mi mojego problemu, był przy tym niegrzeczny. Z pewnością nie wrócę do niego. Płacę składki zdrowotne i w nosie mam humory lekarza, który powinien wykonywać swoją pracę tak jak My wszyscy czyli porządnie.

Lekarz jest przede wszystkim kompetentny. Wykonuje wszystkie niezbędne badania.

Lekarz jest przede wszystkim kompetentny. Wykonuje wszystkie niezbędne badania.

Zniszczył mi życie. Nie wykrył wad wrodzonych!!!!

Zniszczył mi życie. Nie wykrył wad wrodzonych!!!!

Niestety Pan doktor przyjmując na NFZ nie zechciał zinterpretować badań które zrobiłam prywatnie (bo według niego nie trzeba robić badań kontrolnych w ciąży zbyt często), stwierdził że to do mojej prywatnej wiadomości i mogę sobie je prywatnie zinterpretować, na moje pytanie czemu nie kwalifikuję się do badania prenatalnego i 3d podziękował za wizytę. po prostu szok..zdecydowanie odradzam kobietom ciężąrnym-- bo dodatkowy stres chyba nam nie potrzebny

Nie zamienię na innego!!Polecam zdecydowanie!!

Nie zamienię na innego!!Polecam zdecydowanie!!

Tragedia, pop prostu tragedia, żałowałam że od razu nie opuściłam gabinetu, zniechęcił mnie do ciąży brutal

fantastyczny i rzeczowy lekarz z wyczuciem. kompetenty i delikatny. polecam

fantastyczny i rzeczowy lekarz z wyczuciem. kompetenty i delikatny. polecam