lekarz Zbisław Borowiak

Wyrozumiały i godny polecenia lekarz. Wspaniały człowiek któremu ufam ja i cała rodzina. Rzetelny profesjonalista. Nie wiele takich w kraju. Każdemu polecam. Atmosferę w poradni uzupełniać niezwykła Pani Basia, ciepła serdeczna i pomocna. Niestety jest też pani Małgosia wstrętna, chamska, wredna...

Lekarz, u którego kompetencje zawodowe i wiedza idą w parze z odpowiednim traktowaniem pacjenta. Udziela rzetelnych informacji, przeznaczając odpowiedni czas i uwagę swojemu pacjentowi. Cała moja rodzina leczy się u dr Borowiaka, a każdy z nas darzy go zaufaniem.

Moim zdaniem dr. Borowiak jest dobrym lekarzem leczę się u niego bardzo mi pomaga i wspiera psychicznie za co bardzo dziękuje !!! Pani Basia jest życzliwa ma podejście do ludzi, traktuje wszystkich równo , czego nie można powiedzieć o pani Małgosi która jest nie miła nie uprzejma nie ma szacunku dla starszych!!!!!!!!!!!

Od wielu lat cała moja rodzina leczy się u dr Borowiaka, polecam tego lekarza!!! Jest to lekarz z powołania, który szanuje człowieka. Skierowania do specjalistów- bez żadnego problemu. W poradni miła,ciepła atmosfera którą stwarza też w dużej mierze pielęgniarka Pani Basia, czego niestety nie można powiedzieć o drugiej pielęgniarce p. Małgorzacie.

Jest dobrym lekarzem, tzn. stara się być. Niestety często przesadza w interpretacji objawów. Poważnie chorego bardziej dobije swoją opinią niż doda wiary w wyzdrowienie...

Bardzo miły i mądry człowiek ! Polecam. Nie warto sie denerwować w poczekalni. Pan doktor bardzo poważnie podchodzi do swoich pacjentów i każdemu poświęca dużo czasu. Jak sam powiedział - on kawki w gabinecie nie pije z pacjentami. Doskonały wywiad, trafne diagnozy, bardzo kulturalny. Polecam.

Dla niego człowiek jest najważniejszy....wszystkich traktuje równo niezależnie od statusu społecznego.

To człowiek o dobrym sercu i otwartym umyśle.

To człowiek o dobrym sercu i otwartym umyśle.

Bardzo dobry lekarz, bardzo pomógł i pomaga mi i mojej rodzinie, daje trafne diagnozy, na prawdę godny polecenia :)

Wspaniały człowiek i lekarz, zawsze znajdzie zcas, wysłucha , doradzi, pomoże, bardzo dużo pomógł mnie i moim bliskim. Polecam każdemu.