lekarz Zdzisław Cywiński

Gdybym mogła dałabym zero,zabił moje dziecko.Kobiety pilnujcie się!!!!!Doktor uważa się za Boga i może decydować kto ma prawo żyć a kto nie.

Ten "lekarz" nawet swoje prywatne pacjentki, które przychodzą do jego prywatnego gabinetu lekceważy. Siedziały biedne kobiety i czekały. Żadnej informacji, że przyjęć tego dnia nie będzie, nic. Gosposia je wpuściła do poczekalni i też nic nie mówiła, że go nie będzie. Dopiero po upływie pół godziny od wyznaczonej godziny rozpoczęcia przyjęć, gdy jedna z nich zadzwoniła do niego, dowiedziała się, że nie będzie go w tym dniu; a gdyby nie zadzwoniła, ciekawe ile by biedne kobiety czekały. Totalne olewanie pacjentek!!! A już, że wyniosły i "najmądrzejszy" jest, to każdy wie.

Rewelacyjny lekarz, kompetentny. Mimo że wszyscy inni olali moją córkę w szpitalu "bo nie ich" on zajął się nią świetnie. Serdecznie POLECAM.

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek!!!

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek!!!

dzieki niemu uniknelam kolejnej operacji

dzieki niemu uniknelam kolejnej operacji

chodzę do niego od 2lat oczywiście prywatnie i nie mogę powiedzieć że jest żle nic mi nie dolega więc jest ok ale ktoś z mojej rodziny miał problemy i po wizytach u tego lekarza wylądował w Łodzi gdzie stwierdzono co dolega a o panu ordynatorze nie wypowiadali się zbyt łagodnie ze względu na jego niewiedzę przykre ale prawdziwe

TOTALNA PORAŻKA DLA DOKTORA LICZĄ SIĘ PIENIĄDZE NIE PACJENT ....A Z POWAŻNYCH PRZYPADKÓW ROBI SOBIE SYMPOZJUM NAUKOWE POZWALAJĄC BY INNI LEKARZE WYPOWIADALI PRZY PACJENCIE SWOJE DOMNIEMANIA I DOMYSŁY KTÓRE W PRAKTYCE NIE MAJĄ MIEJSCA ....Z WNIOSKÓW DOKTORA W ŁODZI MIELI POLEWKĘ .....

Pan "doktor" poświęca więcej uwagi i odnosi się, nazwijmy to, uprzejmie, jedynie do pacjentek, które uczęszczają do niego na prywatne wizyty lekarskie. Wobec pozostałych zachowuje się zwyczajnie po chamsku!

rozczarował mnie zupełnie,umie tylko brać kasę, niedługo by mnie wykończył. dziewczyny omijajcie go szerokim łukiem

Rodziłam 4 lata temu! Chodziłam prywatnie przez całą ciążę, łoił mnie po kieszeni co 2 tygodnie 100 złotych, a jak miałam termin to miał mnie w ............... Poród odbierała K. Górska i mało brakło, a malenka JULECZKA by się udusiła.........tak przeciągała poród, nie podała rzadnych środków na znieczulenie..........