lekarz Zdzisław Denk

Nie polecam. U mnie doktor stwierdził że wszystko jest ok. I bóle brzucha usytuowane po prawej stronie w okolicy jajnika nie są spowodowane sprawami ginekologicznymi. Po usg jamy brzusznej wykonanej na drugi dzień widoczny byl torbiel na jajniku wielkości 3cm. Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. Lekarz wykonujący usg aż się za głowę złapał. Dramat.

Nigdy więcej nie wybiorę się do tego „lekarza” i odradzam wszystkim kobietom, które chcą pozostać w zdrowiu psychicznym. Bardzo chamskie i bezpodstawne komentarze podczas wizyty, pan doktor jawnie drwił z dziewictwa (które było sprawą indywidualną i przede wszystkim MOJĄ prywatną, a nie jego), opowiadał o wszystkich możliwych chorobach totalnie niezwiązanych z tematyka celu mojej wizyty. Znajoma po swojej wizycie płakała i nie mogła się uspokoić. Nie polecam!

Opinie negatywne wpisuje admin żeby wycyckać kasę za redagowanie, a pozytywne kasuje i wiem co piszę bo już trzeci raz moja opinia się tu nie pokazuje. A doktór jest super i ta anonimka co cię wpisała o powikłaniach to sie powinna ujawnić bo albo była ciąża powikłana, albo ktoś jej bajek nakładł - a takie sprawy to sie do sądu zgłasza

A doktór jest super i ta anonimka co cię wpisała

Nie polecam w trakcie ciąży o dużej ilości rzeczy dowiedziałam się przy komplikacjach u innego lekarza...

Pierwszy raz byłam u Pana doktora. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Był miły, konkretny i rzeczowy. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Teraz wybieram się do niego po raz drugi. Mam nadzieję, że również będę zadowolona. To lekarz który słucha pacjenta - to bardzo ważne!!!

Mogę powiedzieć o tym lekarzu same pozytywne rzeczy , jest konkretny, uprzejmy i zna się na rzeczy, poświeca pacjętowi dużo czasu, jest dobrym fachowcem polecam. Bernadeta Cichowska

Jest to lekarz który wreszcie potraktował mnie i moja chorobe powaznie,skutecznie i fachowo doprowadził do konca leczenie.Polecam.

Zdecydowanie polecam. Poświęca dużo czasu na rozmowy, jest rzeczowy

Zdecydowanie polecam. Poświęca dużo czasu na rozmowy, jest rzeczowy

Jest dobrym lekarzem jak najbardziej polecam

Jest dobrym lekarzem jak najbardziej polecam

Nienadaje sie na lekarza jest absolutnym nieukiem zaginal po nim slad jak narobil skandali